Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

NK 400 veya ikinci el mt 25

Motovento
    REKLAM ALANI
    PİLAVÜSTÜ_KURU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    allah nasip ederse r6 olacak abisiiii :)
    S.a. arkadaşlar FC Moto nk400 almayi düşünüyorum.Uğur motorlu araçları aradim 2020 den sonra 150 nk ve 250 nk dışında diger modelleri ithal etmeyeceklerini söylediler, Mondial servisi bakımını üstleniyor ve genelde buradaki mondial servisinden millet memnun yorumlarda bildiğim kadarıyla gayet kaliteli bir motor uma 10 sene kadar parça desteği vereceğini söyledi, sıfır almayi düşünüyorum sizce alinirmi yoksa 15-20000 kmlerde ikinci ek bur mt 25 mi alayim ? dominar 400 de bir alternatif fakat 2 silindir istiyorum.
    RiDe-FoR-LiBeRtY
    [no for another things]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Dominar D400
    "...uma 10 sene kadar parça desteği vereceğini söyledi,..."
    Bunu söylemek başka, yapmak başka. Ben bulaşmazdım.

Motosikleti
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yasalara göre de vermek zorunda fakat karışıyor işte.

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Ben alıcaktım vazgeçtim. Bu ülkede japondan sonra maksimum ben güvenip bajaj alırım. Cb500f ve mt25 bakın bence. Tamam güzel makina ama o riske hiç değmez hele bizim ülkede hiç girilmez. Muhtemelen sonu zontes markasından hallice olacak.

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı PİLAVÜSTÜ_KURU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yasalara göre de vermek zorunda fakat karışıyor işte.
    Onu biliyoruz. Ama biz bildiğimizle kalıyoruz, onlar da söyledikleriyle kalıyorlar.
    Daha önceki getirdikleri motorlardan bazıları için bunu bilip de fellik fellik karenaj, parça vs arayanlar vardı bi ara.
    Dediğim gibi; " söylemek başka, yapmak başka." Ben o riski almazdım. Ha, alan illaki olacaktır.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    28 bine daha iyi motosiklet bulabileceğini sanmıyorum ben tercih edebilirdim. Yanlız ilk seriler kronik arızalı diye biliyorum birçoğu kasa motor değişti garantiden

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Alıntı Ros1n2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    28 bine daha iyi motosiklet bulabileceğini sanmıyorum ben tercih edebilirdim. Yanlız ilk seriler kronik arızalı diye biliyorum birçoğu kasa motor değişti garantiden
    O konuda kullanıcıları mağdur etmemiş olmaları gerçekten güzel bir durum. Umarım garanti süresi bitince yine araçların parça ihtiyacında aynı şekilde güzel hizmet verirler. Göreceğiz inşallah.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Çift fren diski, ön arka ABS, çelik fren hortumu, çift silindir, alette her şey var bence. Eski kasa MT25'te hiç bişey yok. ABS de yok. Güzel hızlanan motorun güvenilir freni olmalı.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    e dedik size piyasası oturmayan motor alınmaz. iki gün sonra piyasadan çekilir siz elinizde motorla kalırsınız diye. şimdi nk400'ler falan piyasası iyice düşecek artık.

yerinde olsam maceraya girmem. yamaha piyasada kaç yıldır var, cfmoto kaç yıldır var? paranı güvenli limana yatır. kolay kazanılmıyor. avrupa malı al japon al ama ne olduğu belirisiz markadan motor alma.

2013 yılında megelli diye bir marka vardı desem çoğu kişi bilmez bile. (evet sadece 2013 yılında)
    adamlar bir iki yıl piyasada durdu, italyan malı diye diye çin malı motorları bizimkilere saplayıp kaçtı.
    böyle olaylar daha çok yaşanır bilinmeyen markalara yönelmeye devam edilirse...

Motosikleti
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı fb__ömer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben alıcaktım vazgeçtim. Bu ülkede japondan sonra maksimum ben güvenip bajaj alırım. Cb500f ve mt25 bakın bence. Tamam güzel makina ama o riske hiç değmez hele bizim ülkede hiç girilmez. Muhtemelen sonu zontes markasından hallice olacak.
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    e dedik size piyasası oturmayan motor alınmaz. iki gün sonra piyasadan çekilir siz elinizde motorla kalırsınız diye. şimdi nk400'ler falan piyasası iyice düşecek artık.

yerinde olsam maceraya girmem. yamaha piyasada kaç yıldır var, cfmoto kaç yıldır var? paranı güvenli limana yatır. kolay kazanılmıyor. avrupa malı al japon al ama ne olduğu belirisiz markadan motor alma.

bir ara megelli diye bir marka vardı desem çoğu kişi bilmez bile.
    adamlar bir iki yıl piyasada durdu, motorları bizimkilere saplayıp kaçtı.
    böyle olaylar daha çok yaşanır bilinmeyen markalara yönelmeye devam edilirse...
    Beni cezbeden abs olmuştu fakat bütçeyi biraz zorlayıp 10.000 lerde mt 25 bakicaz anlaşılan.

Dominar 400

Motosikleti
    MT25 2016
    abssiz mt alma bence. NK 400 benim hoşuma gidiyor, denenebilir.

Motosikleti
    MT 25
    Bende ilk başta aynı ikilemde kalıp mt'yi tercih etmiştim. 0km Blok patlatan cfmoto konuları falan mevcut forumda onları okuyunca vazgeçmiştim. Uma her ne kadar sorunu çözse de pandemi sürecinde oldukça yetersiz hizmet verdiğini hatta vermediğini duydum. Diğer çin'li firmalar gibi.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    fiyatlar cezbedici ama adamlar güven vermiyor artık.2020 yarısını bitirdik motorlar hala 2018 falan 2 senedir motor ithal etmiyorlar.fiyatına göre kesinlikle güzel motor tartışmasız ama güven meselesini sen riske alıcaksın.

2014 cb500f tek geçerim. Kronik hiç bir sorunu yok. 2044 de de parçasını bulursun..

2044 de taş gibi sağlam ayakta kalır yol alır.

nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    yamaha vs nothing.

mt25.

frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Ben olsam almam, yani aklımda vardı ama bir kaç tane ilan gördüm sıkıntılı imiş motoru değişecek şurası burası değişecek diye, bide youtube dan videoları izledim sağda solda okudum bazılarında sıkıntıları varmış sıkıntı çıkarıyor muş vs vs o yüzden çok soğudum o motordan mt 25 de alınmaz o paraya çünkü iyisi bulunmuyor en iyisi hintliye yönelmek olur bence

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)