Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İlk motor

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı İnwe Elensar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uyuya kalmışım kusura bakma dostum, Rs200'ler Cbr250'lere göre daha insancıl kullanılmıştır kanaatimce. Gidonu yüksektir, şehir içinde kullanıma aklındaki diğer tüm motorlardan daha uygundur ve 120-130 kilometre hızla rahatlıkla ve zorlanmadan yolculuk yapabilirsin. Ben R25 almasaydım Rs200 alacaktım. Hem çok hoş hemde çok estetik ve kaliteli bir motor. Ayrıca konu ile alâkâlı her türlü soruyu sorabilirsin, sonuna kadar yardımcı olurum. Ekipman konusunda özellikle. Birlikte detaylı bir araştırma yapıp, bütçene ve sana en uygun ekipmanı toplarız. Kendine cici bak.
    Çok teşekkür ederim. Özellikle ekipman konusunda çok fazla yardıma ihtiyacım olacak gibi. Forumda yeniyim burda arkadaş ekleme gibi bir seçenek varsa sizi ekleyebilir miyim? Tekrardan her şey için teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    İnwe Elensar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 390
    Alıntı eeeemmreee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim. Özellikle ekipman konusunda çok fazla yardıma ihtiyacım olacak gibi. Forumda yeniyim burda arkadaş ekleme gibi bir seçenek varsa sizi ekleyebilir miyim? Tekrardan her şey için teşekkür ederim
    Arkadaş listeni bir kontrol et bakalım hocam. 😁

Alıntı İnwe Elensar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş listeni bir kontrol et bakalım hocam. 😁
    Hocam mobilden giriyorum. Nasıl bakabilirim hiçbir fikrim yok. Biraz karıştırayım bulamazsam yarın yazarım.

İnwe Elensar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 390
    Alıntı eeeemmreee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam mobilden giriyorum. Nasıl bakabilirim hiçbir fikrim yok. Biraz karıştırayım bulamazsam yarın yazarım.
    Telefondan giriyorsan masaüstü görünümüne geç, sağ üst tarafta "Üye Kontrol Paneli" var oraya gir. Sol tarafta seçenekler kısmında "Ağ İletişimi" yazar. Hemen altında "İrtibatlar & Arkadaşlar" kısmında attığım isteği görebilirsin sanırım. Ben de yeniyim dün ikinci defa girdim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)