Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki gsx-r 125

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhaba forum da yeniyim benim bi taktigim bi olay var baslangic motoru olar baslikta belirttigim motoru almayi dusunuyorum ama sorun su boyum 166 kilom 55 civarinda ben bu motoru taşiyabilirmiyim sıkıntı çıkarırmı motorun kendi kilosu 134
    Olumlu olumsuz yorumlarinizi beklerim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Gayet rahat : Alçak ve hafif bir motor.
    Seat height (sele yüksekliği) : 785 mm
    Motoru bilmiyorum , başlangıç için nasıl olur bilenler yazacaktır.

Tesekkurederim aciklaman icin

Meraklı Genç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25 / CF 400 NK
    Boy konusunda çok rahat edersin alçak motor,kilo konusunda endişen varsa hiç olmasın.55 kg r6 süren kadınlar var,alıştıktan sonra hiç bir şey değil.Zaten haraket halinde kilosunu hissetmiyorsun.

adm12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda msx 125. SYM sympony 200i
    Ben Suzuki gsx s125 modelini kullanıyorum. Gsx r125 ile arasında tek fark r125 versiyonun gidonun (doğal olarak) yaklaşık 8-10 cm daha alçak. Özellikle mavi rengi çok güzel. Çok hafif selesi alçak ve 125 cc ye göre tatminkar gidişi var. Ben 73-74 kiloyum. Benim gsx s125, normalde 100-110 km hızlarda rahat gidiyor. Düzde 120 km hıza çıkabiliyor. Eğimli yolda en fazla 138 gördüm. Sanırım gsx r125 son hızda birazcık daha iyi gidiyor. Bu motosikletin herhangi bir kronik sorununu duymadım. Bakım aralıkları 4000 km de bir yapılıyor. Kaliteli ve sorunsuz bir motosiklet. Benim şahsen en beğenmediğim kısmı sele sertliği oldu.
    yigozya bunu beğendi.

yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Ben canlı gördüm, 166 boy için sorun yaratacak bir motosiklet değil rahatça kullanacağını düşünüyorum. abisi olan gsx250r kullanicisiyim
    Eve geç varmak hiç varamamaktan iyidir..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)