Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Uzun Yolda 7/24 Yol Yardımı Alabileceğimiz Seçenekler Nelerdir?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar 150NS>CBR125R>PULSAR RS200>CBF150>CB125F
    Evet arkadaşlar, çokça uzun yol yapmış arkadaşların tecrübelerinden faydalanabilir miyiz?

Diyelim ki Ege'ye doğru akıyoruz, Karacabey'de arıza yaptı. Yakında da motosiklet tamircisi yok. Ne yapabiliriz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t

Motosikleti
    Kısmetse Medley
    Çok uzun yol yapmadım hatta ilk uzun yolumdu.(Bana göre )Geçen çarşamba x max 250 aldım (2013 model) perşembe atladım Balıkesirden dikiliye gittim. Denizden çıkınca o ne? Marş basmıyor. uğraştım olmuyor haydaa. Yazlıkçı dayım çandarlıdan bir motor tamircisi buldu. Aradım misafirim var gelemem dedi. Haydaa hava da kararmaya başladı. Balıkesir'den bir usta buldum görüntülü olarak aradım camı indirdim sigortayı çıkarıp yedek sigortayı yerine taktım.(Daha önce hiç yapmamıştım.)Motor çalıştı çok şükür. Sanırım kazık yemeden öğrenilmiyor

Motosikleti
    Pulsar 150NS>CBR125R>PULSAR RS200>CBF150>CB125F
    Alıntı Motorumu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok uzun yol yapmadım hatta ilk uzun yolumdu.(Bana göre )Geçen çarşamba x max 250 aldım (2013 model) perşembe atladım Balıkesirden dikiliye gittim. Denizden çıkınca o ne? Marş basmıyor. uğraştım olmuyor haydaa. Yazlıkçı dayım çandarlıdan bir motor tamircisi buldu. Aradım misafirim var gelemem dedi. Haydaa hava da kararmaya başladı. Balıkesir'den bir usta buldum görüntülü olarak aradım camı indirdim sigortayı çıkarıp yedek sigortayı yerine taktım.(Daha önce hiç yapmamıştım.)Motor çalıştı çok şükür. Sanırım kazık yemeden öğrenilmiyor
    ben de geçen sene bir zincir kopması olayı yaşadım. Hem de pazar günüydü. Allah'tan bulduk bir usta Allah razı olsun çok güzel ilgilendi ve para dahi almadı, yolda kalana yardım etmek sevaptır dedi almadı mübarek Allah razı olsun
    Motorumu bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)