Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Pulsarı sattım tavsiye bekliyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Herkese merhaba arkadaşlar. Geçen sene ekimde aldığım Pulsarımı sattım dün. Çok güzel bi 9 ay geçirdim pulsarla. Şimdi bütçeyi arttırdım ve diğer motosikletlere göz gezdirmeye başladım (şaka şaka aldığımdan beri sürekli ilanlara bakarım). 4 5 model var aklımda.

Cbr500r
    Cb500f bu ikisi için km sınırım 50bin

R25
    Mt25 maksimum 20binde bakıyorum. Absli 30bine kadar uyar ama kullanıcısı dert

Ninja300
    Z300 bunlarında fiyatı aşırı yüksek. Ama aklıma yatarsa bunlarda uyar

Hedefim aldıktan sonra en az 2 sene binmek. Absli olsa çok güzel olur ama işte fiyatlar çok değişken:D

Yorumlarınızı bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Motosiklet konusunda yorum yaparsam, ben 500'leri düşünürdüm. Olmadı r25 denerdim.
    Tavsiyem hemen alman yönünde.
    Hemen almak iyi, her geçen gün fiyatlar artıyor. Alamazsan bile altın dövize bir şeye koyman lazım. tl'de kalmasın.

XGAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    N-Max 155
    Çalıştığım iş yerinin garajında cb500f var. İstanbul için en ideal motosiklet gibi duruyor. Trafiğe girebilecek kadar fit ve hafif, canı çekerse şehir dışına gidebilecek motor hacmine sahip bir motor.

r25 ve mt25 çok keyifli makineler ama kullanıcıları çok apaçi :/ bindiğin motora güvenmen önemli. 500leri düşünmek daha mantıklı gibi

Tartışmaya gerek yok. Şimdiden CB/CBR'ın hayırlı olsun.

Motosikleti
    Alıntı yokon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tartışmaya gerek yok. Şimdiden CB/CBR'ın hayırlı olsun.
    Motosikletini düzgün fiyattan satmak isteyen olursa her türlü aklımda cbr veya cb var. Şuanki fiyatlardan maalesef almam

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:49 ----------

Ayrıca racing bi model çok almak istiyorum. Ama çekilen fahiş fiyatlar (hepsi değil bazı modeller veya ilanlar) ve kullanıcı kitlesi mecburen tekrardan naked bakmaya itti beni. Ben motosiklet fiyatı için kendi yaptığım hesabı paylaşsam beni topa tutarlar:D

Cıfmoto 650 al

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    250 cc tek silindir motorumu satma arefesinde benim de en çok araştırdığım modeller Cb500F ve Cbr500R'dı. Honda'nın bu modelleri Türkiye'de değeri bilinememiş modellerdir. Sağlam,az yakan,parçası bol motorlar olup itin, kopuğun, apaçinin elinde oyuncak olmuş motorlar pek değildir. 2. elde nispeten yorulmamış,temiz motorlara denk gelmek daha olası. Alt devirlerde güç ve şehir içi ağırlıklı kullanımınız fazla olacaksa "benim fikrime göre" R25/Mt25 ya da Ninja 300/Z 300'e göre daha iyi alternatiflerdir. Ha "ben kadranda 11000 devirden aşağısını görmekten nefret ediyorum" derseniz de R25/Mt25 ya da Ninja 300/ Z 300 alın, daha fazla keyif verir size.

Motosikleti
    Alıntı Selami27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cıfmoto 650 al
    Abi ne param, ne ehliyetim nede dötüm o motoru almaya yetmez. Bu listedeki motorlardan sonra bi mt07 patlar ama 😁

Motosikleti
    Bn125
    Benelli leoncino veya dominara da bakabilirsin.

Motosikleti
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 cc tek silindir motorumu satma arefesinde benim de en çok araştırdığım modeller Cb500F ve Cbr500R'dı. Honda'nın bu modelleri Türkiye'de değeri bilinememiş modellerdir. Sağlam,az yakan,parçası bol motorlar olup itin, kopuğun, apaçinin elinde oyuncak olmuş motorlar pek değildir. 2. elde nispeten yorulmamış,temiz motorlara denk gelmek daha olası. Alt devirlerde güç ve şehir içi ağırlıklı kullanımınız fazla olacaksa "benim fikrime göre" R25/Mt25 ya da Ninja 300/Z 300'e göre daha iyi alternatiflerdir. Ha "ben kadranda 11000 devirden aşağısını görmekten nefret ediyorum" derseniz de R25/Mt25 ya da Ninja 300/ Z 300 alın, daha fazla keyif verir size.
    Hocam zaten en üstte yazan ilk tercihim. Ama kusura bakmasınlar o fiyatlardan daha düşüğe 2 3 yaşında yamaha alıyorsun. Az buzda para değil. O yüzden hele şu sıcaklar ve bayram geçsin bakıcwm ben. Acelem yok ekim başı veya kasım başı alıcam🤗

Edit: Motorun yakıtı umrumda değil. Sadece yedek parçaları uçuk olmasa yeterli. Burda zaten kawasaki en son tercih oluyor.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı fb__ömer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam zaten en üstte yazan ilk tercihim. Ama kusura bakmasınlar o fiyatlardan daha düşüğe 2 3 yaşında yamaha alıyorsun. Az buzda para değil. O yüzden hele şu sıcaklar ve bayram geçsin bakıcwm ben. Acelem yok ekim başı veya kasım başı alıcam��

Edit: Motorun yakıtı umrumda değil. Sadece yedek parçaları uçuk olmasa yeterli. Burda zaten kawasaki en son tercih oluyor.
    Ben alım yaptığım Kasım ayında 20-25.000 TL bandında bir dünya Cb500F ve Cbr 500 R vardı. Şu an evet piyasa uçtu. Kawasaki tercih edecekseniz de yedek parça konusu yurtdışı alışveriş yapma imkanınız varsa da o kadar korkutucu değil. 1 haftada iğneden ipliğe herşeyi getirtebiliyorsunuz. Fiyat her motorda olduğu gibi.

Motosikleti
    Ben alım yaptığım Kasım ayında 20-25.000 TL bandında bir dünya Cb500F ve Cbr 500 R vardı. Şu an evet piyasa uçtu. Kawasaki tercih edecekseniz de yedek parça konusu yurtdışı alışveriş yapma imkanınız varsa da o kadar korkutucu değil. 1 haftada iğneden ipliğe herşeyi getirtebiliyorsunuz. Fiyat her motorda olduğu gibi.
    Yurt dışından alışveriş yapmayı severim valla. Bakalım temiz bi ninja300 absli bulsam neden olmasın ki

bajajpulsar2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CygnusL(2015)-NS200(2015)-MT25(2020)
    ben mt09 diyorum. iyi forumlar.

Motosikleti
    Alıntı bajajpulsar2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben mt09 diyorum. iyi forumlar.
    Bide full sistem egzoz. On numara olur)))

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Abi sus gözünü seveyim, seneye kimseye çaktırmadan CB500F alıcaktım ben. Hazır kimse fark etmiyorken kapacagım bi tane )
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı cıbılduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi sus gözünü seveyim, seneye kimseye çaktırmadan CB500F alıcaktım ben. Hazır kimse fark etmiyorken kapacagım bi tane )
    Aman birader acele et, seneye 50.000 TL olur

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Bütçe yetiyorsa şayet, abs'li XJ6'lara da bakabilirsin.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Motosikleti
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütçe yetiyorsa şayet, abs'li XJ6'lara da bakabilirsin.
    Bütçeyi ayarlasam bile ehliyet yetmiyor ondan önemlisi pulsarı 6000km kullandım. Alsam biner kullanırım ama böyle tehlikeli bir hareket yapmak istemiyorum ara motor şart. Yoksa xj6 cidden çok iyi hele o sesi aynı r6 gibi Sizin makinanız çok iyi Allah kaza bela vermesin hocam.
    Ezio41 bunu beğendi.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pulsardan inip r25'e binince uçan halı gibi gelmişti bana. ayrıca pulsara göre çok daha tok bir motor gidişi duruşu v.s.
    viraja da tren misali giriyor hayvan. şu an bundan indip pulsara geri binsem acayip güvensiz hissederdim.
    racing olmasına rağmen pulsarın amortisörleri takoz gibi kalır bunun yanında. yumuşacık amortisörleri var. ben daha sert bekliyordum ama yumuşak olmasına çok sevindim valla.

r25/mt25 öneririm yani. ama r25 alırsan çanta lüksünden vazgeç. ben bi tane tex69 sele çantası aldım onunla takılıyorum.

r25 son kasasından bahsediyorum bu arada. önceki kasalarda ters amotisör vs. yok. o yüzden gidiş duruş nasıl bilemem.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)