Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Pulsarı sattım tavsiye bekliyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pulsardan inip r25'e binince uçan halı gibi gelmişti bana. ayrıca pulsara göre çok daha tok bir motor gidişi duruşu v.s.
    viraja da tren misali giriyor hayvan. şu an bundan indip pulsara geri binsem acayip güvensiz hissederdim.
    racing olmasına rağmen pulsarın amortisörleri takoz gibi kalır bunun yanında. yumuşacık amortisörleri var. ben daha sert bekliyordum ama yumuşak olmasına çok sevindim valla.

r25/mt25 öneririm yani. ama r25 alırsan çanta lüksünden vazgeç. ben bi tane tex69 sele çantası aldım onunla takılıyorum.

r25 son kasasından bahsediyorum bu arada. önceki kasalarda ters amotisör vs. yok. o yüzden gidiş duruş nasıl bilemem.
    Son kasa r25 maalesef alamam. Önceki kasanında çok kötü olucağını sanmıyorum. Ben motosiklete çanta falan takmadım zaten gerek yok Saolun yorumlarınız için.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    r25 alma.

sevemedım o motoru bi.

Motosikleti
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    r25 alma.

sevemedım o motoru bi.
    R25 beter onun dışındaki rakipleri daha beter. Beterin beteri hesabı napalım ya.

Alıntı fb__ömer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25 beter onun dışındaki rakipleri daha beter. Beterin beteri hesabı napalım ya.
    motor ucuzda değil ancak kızılay dağıtmış gibi duruyor.

Mavi cok keko duruyo, siyah güzel ama.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    motor ucuzda değil ancak kızılay dağıtmış gibi duruyor.

Mavi cok keko duruyo, siyah güzel ama.
    Valla gri veya siyah çok güzel olur. Diğer iki beyaz renk de güzel ama ilk iki seçeneğim gri ve siyahtır :D Umarım absli model falan düşürebilirim de kafa rahat binerim.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Bütçeyi ayarlasam bile ehliyet yetmiyor ondan önemlisi pulsarı 6000km kullandım. Alsam biner kullanırım ama böyle tehlikeli bir hareket yapmak istemiyorum ara motor şart. Yoksa xj6 cidden çok iyi hele o sesi aynı r6 gibi Sizin makinanız çok iyi Allah kaza bela vermesin hocam.
    Amin hocam teşekkür ederim. Daha iyileri size nasip olsun inşaallah. Araya o zaman güzel bir MT-25 koyalım. 2. ellerine dikkat edin ama piyasası sıfır fiyatları ile neredeyse aynı tutmaya çalışıyorlar. Uzun yıllar ben bunu kullanırım diyorsanız gidip sıfır alın, hiç uğraşmayın 2. elle. Zaten piyasa her geçen ay zamlanıyor. 2 gün sonra yine zam gelecek motorlara...
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 cc tek silindir motorumu satma arefesinde benim de en çok araştırdığım modeller Cb500F ve Cbr500R'dı. Honda'nın bu modelleri Türkiye'de değeri bilinememiş modellerdir. Sağlam,az yakan,parçası bol motorlar olup itin, kopuğun, apaçinin elinde oyuncak olmuş motorlar pek değildir. 2. elde nispeten yorulmamış,temiz motorlara denk gelmek daha olası. Alt devirlerde güç ve şehir içi ağırlıklı kullanımınız fazla olacaksa "benim fikrime göre" R25/Mt25 ya da Ninja 300/Z 300'e göre daha iyi alternatiflerdir. Ha "ben kadranda 11000 devirden aşağısını görmekten nefret ediyorum" derseniz de R25/Mt25 ya da Ninja 300/ Z 300 alın, daha fazla keyif verir size.
    Hergün cb500f ve 650 f ilanlarına bakıyorum.Yeni giren motor varmı yokmu kontrol ediyorum.İlanı yeni açan onunki 40 ediyorsa benimki 50 eder diyor.Böyle fiyatlar uçup gidiyor.44500 den satılanı ciddi ciddi işledim kafama.İlan süresi bitti tekrar yanına geldi.Bunu arasam 39 desem sopa ile kovalar beni.44 de verilmez ona.Neticede piyasası belli bir motor.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı mavellen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hergün cb500f ve 650 f ilanlarına bakıyorum.Yeni giren motor varmı yokmu kontrol ediyorum.İlanı yeni açan onunki 40 ediyorsa benimki 50 eder diyor.Böyle fiyatlar uçup gidiyor.44500 den satılanı ciddi ciddi işledim kafama.İlan süresi bitti tekrar yanına geldi.Bunu arasam 39 desem sopa ile kovalar beni.44 de verilmez ona.Neticede piyasası belli bir motor.
    44 bine Cb500f alınana kadar XJ6 almak daha mantıklı. En azından 4 silindir ve 78 HP. 2015-2016 abs'li modelleri kovalanabilir o fiyat bandında.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Valla gri veya siyah çok güzel olur. Diğer iki beyaz renk de güzel ama ilk iki seçeneğim gri ve siyahtır :D Umarım absli model falan düşürebilirim de kafa rahat binerim.
    sonra futu futu futu
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    sonra futu futu futu
    Yeni motora bide yeni kask lazım😁 Yanında nxr veya exo r1 air yakışır

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı mavellen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen sene bu zamanlar arkadaşım Cb650F'ini sattı 28.000 TL.ye, o dönem o paraya ihtiyacı vardı. Şimdi kafasını duvarlara vuruyor.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)