Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Polis ve motorcu dayanışması..

Motovento
    REKLAM ALANI

Yorumu sizlere bırakıyorum... Yavaş yavaş da olsa iyi şeyler olacak inşallah... Ülkemi seviyorum, motorumu seviyorum, sizleri seviyorum...

http://www.hurriyet.com.tr/yasam/4943906.asp

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    vayt bea. ne güzel şeyler bunlar.
    marmarise mi gitsek naaapsak.
    ist te de olurmu acaba.?
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    İstanbul da zannetmiyorum böyle bir şey yapılacağını.

AKREPAHMET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Istanbul'da Böyle Bir Olay Gerçekleşmez Adim Kadar Eminim.adamlar Ceza Yazmak Için Açiklarimizi Bekliyorlar.bide Kalkip Motor Kullanicilarinin En önemli Parçasi Kasklari Dağitacak.rüyamda Görsem Inanmam.
    Ahmet KÖSE
    05544016341

Motosikleti
    harley davidson night rod special
    Allah bilir kaskta çin malıdır
    ]

Alıntı thebarbarian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah bilir kaskta çin malıdır
    çin malı bile olsa düşünce ve hareketleri güzel keşke her yerde yapsalar bunu motora ve cana olan önemi belirtmişler ne güzel ..

intercom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki 750 LTD (avartardaki)
    VAY beee belediyeye bak... HARIKA..
    Polislerin KASK-KAFA arkadaslara kask dagitmasi örneksiz bir olay. Kim bekler ki böyle bir dayanismayi?

Marmaris Polislarini tebrik etmek ve örnek olarak göstermek gerekir.

Cin mali, japon mali... Istanbulda olur mu olmaz mi.... yaw ne dir olumlu olaylari rezil etme cabamiz??
    all you need is love

Mili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vayy be güzel düşünülmüş bir olay istanbuldada olabilir neden olmasın ki gerekli emir verildikten sonra buradaki polislerimizde bu tarz bi etkinlik gerçekleştirirler. hiçbir polis ceza yazma heveslisi değildir (ki bazıları istisna ama) o yüzden bence onlarda bu tarz bir hareketle insanları mutlu etmeyi isterler. illede ah şurdan biri geçsede ceza yazsam demezler bence tabi günümüzde birçoğu bu izlenimi bıraktığı için sizlerde ne söyleseniz haklısınız.
    Ben rehnedilmiş yelkovan gibi... hani akrep'i seven ama yüreği takvim yokuşlarında...

Ya bence devlet gereksız masrafa gırmez ama bu kaskların markası neymıs onunda yassalardı keske safabat flndır herlade toptan 10 mılyona getırtmıslerdır tanesını neyse yınede hll olsun

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Yazlık yerlerde bırakın task takmayı normal kıyafet bile giymeden sortlarla motor kullanılıyor. Dolayısıyla oralarda böyle bir uygulama ile insanlara korunmayı teşvik etmek normal. Bence bravo Marmaris'e, güzel bir uygulama ile kullanıcıları bilinçlendirmeye çalışıyorlar. Böyle birşey orası için gerekliydi.

İstanbul'da ise task takmadan dolaşan insanların sayısı yok denecek kadar az. Burada böyle bir bilinçlendirme çabasına girilmesi ve özellikle de task dağıtılması son derece anlamsız olur. Bu Kask-Kafalılar kampanyası ile daha evvel yapılmış ve bence başarılı da olunmuştu.
    Şimdi ise kask dağıtmak yerine kasksız gezene ceza uygulanmalıdır istanbul'da. Kask dağıtılması gerekmiyor.

Zaten dağıtılan kaskların bizim 200-250 euro vererek aldığımız doğru düzgün kasklardan olduğunu mu sanıyorsuz? aynı kaskları eminönünde 20-30 ytl ye satıyorlar. Kafama takmak bir tarafa, bedava verseler elime yük etmem...
    Hayatonda

sahapimer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adamlar en azından bazı alışkanlıkları edindirmek için çaba sarfediyorlar ,çin malı motorsiklet kullanan arkadaşlar(ben de dahil) dağıtılan kaskları çin malı diye eleştiriyor. İlginç!!!!

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    SÜper Bİ Olay Tebrİk Edİyorum DavraniŞlarindan Dolayi

Çİn Mali Yada DeĞİl Önemlİ DeĞİl Bence AnlayiŞ Çok Önemlİ
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

Marmariste polisler öyle sıkı ki anlatamam arkadaşlar. Hele orada lakabı Kamyoncu olan bi polis var,babasını tanımaz trafikte. Adam motoru falan saklayıp pusuya yatıyo kardeşim. Gölgede 40 derece sıcaklık,sen zaten geberiyon terden. Kontağı çeviriyorsun,köşeyi bi dönüyon adam karşında.Kaçacak delikte yok anasını satiim.
    Genelde Marmaris sürücüleri anılan şahsiyeti görünce yol değiştirir. Öyle bir psikoloji yarattıki bizde,herşeyim tam olmasına rağmen onu görünce ben de yol değiştiriyorum
    Ama adamın yaptıklarını takdir ediyorum,helal olsun vallaha.

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Markası ne acaba kaskların
    Değecekse gideriz.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

Huckle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şimdilik yok
    Marmaris emniyet müdürlüğünü takdir etmek lazım. Kaskların ne malı olduğu da çok önemli değil, önemli olan koruma faktörü diye düşünüyorum.

Tabi aynı uygulama istanbul'da olsa, işin cılkının çıkacağı da kesin. Geçenlerde forum içinde bedava anahtarlık topic'i nasıl reyting yaptıysa, kask dağıtımı yapılacağı gün en az 3000 istanbullu motorcunun da kasksız trafiğe çıkacağı aşikar

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    eskiden bayramlarda polislere hediye verilirmiş ozellikle meydanlarda bekleyenlere.yok artık boyle bir sey cok yazık.bence yaptıkları cok guzel bir sey.su ana kadar bir cok kez polis tarafından cevrildim.19 yasından beri ehlietim var motorlarımın belgeleri hiç eksik olmadı.hep kaskım başımda oldu.ve bu yuzden hiç sorun yaşamadım polislerle

infinitedreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor Dadyw
    "Araçlarda nasıl emniyet kemeri önemliyse, motosikletlerde de kask o derece önemli...."
    Acaba bunu idrak edip de kask denebilecek kalitede bir şeyler mi dağıtmışlar...

ama her ne olursa olsun uygulamayı takdir ediyorum. Polisleri böyle bir uygulamaya gitmek zorunda bırakan motorcuları kınıyorum.
    infinitedreams... ama siz onu demonicdreams olarak tanıdınız. 25.12.2005'den beri

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Bence oldukça yapıcı bir yaklaşım..
    Kaskla ilgili yeri gelmişken dün akşam yaşadığım bir olayı paylaşayım sizlerle..
    Malum dün akşam fb'nin maçı vardı kadıköyde..
    Trafikte olması gerektiği gibi oldukça yoğun..Maça yaklaşık 2 saat var daha ve yoğun trafikte gerektiği gibi giderken yanımdan sıyırırcasına bir race geçti..o yoğunluğa oranla oldukça tehlikeli bir sürüş yaparak..
    Ayrıca üstünde bir bayan artçı ve en güzeli..!!!!!! kasklar kollara takılı durumda.. aynen arkasından gidip bi şekilde önüne geçip, zaten maç nedeniyle oldukça fazla sayıdaki trafik polisi arkadaşlardan ilk gördüğüme durumu açıkladığımda aldığım cevap.." ne yapayım şimdi"...çok güzel dimi..Dedimki başka zaman olsa şurdan kasksız geçeni görsen ne yapacaksan onu yap..sadece baktı ve kafasını çevirdi...Pes etmedim yaklaşık 50m. ara ile 2 memur arkadaşla daha aynı tartışmayı yaptım..Ama nafile...
    Yorum sizin...
    S&s

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Evrakları tam 150 motosiklet mi bulabilmişler, yoksa kampanya stoklarla mı sınırlıymış da ondan mı 150 kask dağıtmışlar? Kasklar Safabet değildir umarım. Arai falan verselermiş bari.
    İstanbul'da polislerin ceza yazmak için açık beklediğini söyleyen arkadaşlara bir sorum olacak. İstanbul'da gerçek anlamda kurallara uyarak kullanılan kaç taşıt var? Ben İstanbul emniyet müdürü olsam önüme gelene ceza yazarım, herkes kural ihlali yapıyor çünkü. Sinyal vermeden şerit değiştirme gibi çok tehlikeli bir olayı sadece Türkiye'de gördüm ben.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul'da polislerin ceza yazmak için açık beklediğini söyleyen arkadaşlara bir sorum olacak. İstanbul'da gerçek anlamda kurallara uyarak kullanılan kaç taşıt var? Ben İstanbul emniyet müdürü olsam önüme gelene ceza yazarım, herkes kural ihlali yapıyor çünkü. Sinyal vermeden şerit değiştirme gibi çok tehlikeli bir olayı sadece Türkiye'de gördüm ben.
    çok haklısın..bide dediğim gibi "koluna kask takılı serserileri" de herhalde sadece Türkiye de görebilirsin...
    S&S

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler