Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sinyal lambasının öylesine kozmetik bir lamba olması / Videolu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ali Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200

Sinyal veriyorsun gaz açıyorlar. Sinyali verip tak diye önüne kırsam zevkten dört köşe olurdu herhalde. Oysaki sağ şeride geçip insan gibi 3 saniye beklesen, 3 saniye beklemiş olursun. 20km/s daha hızlı sürünce daha erken gitmiyorsun bir yerlere.

Bunun bir üst modeli, arkadan aynı hızda gelirken sinyali verince yol vermemek için gaza basanlar. İyi halt ediyorlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Green_Beret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cafe Racer 152 - SYM Joymax 250i
    Bu tarz davarlara İstanbul'da hemen hemen her gün rastlıyoruz. Sapağın dibine kadar gelip son anda girmeye (yada girmemeye) karar verirler. Aniden hamle yaparlar. Hatta forumdan bir arkadaşımızın başına gelmişti. Öküz arabası orta şeritten en sağdaki seride öyle bir kırmıştı ki direksiyonu arkadaşa vurup kaçmıştı. Arkadaş ciddi yaralanma geçirmişti.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Bir kişiye özgü değil bu. Millet olarak böyleyiz. Herkes kendine Müslüman. Kavşağa gelirsin, bakarsın araba geliyor, geçsin diye beklersin, adam senin çıktığın yola girer. Demez ki "bu araç benim geçmemi bekliyor ama ben döneceğim, sinyal vereyim de anlasın, beni beklemesin."

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)