Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Hyosung gt250 naked önerir misiniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    olaya maddi açılardan bakmak gerekirse eğer;

zone150 = gt250 oluyor senin açından. bu en büyük artısı.

güç artışını sonuna kadar hissedersin.

yakıt olarak 100km de 2,5litreden 4,5 litre ye terfi edersin ( öğrenci için biraz zorlayıcı sanki)

ilk modelleri karburatör 2009 sonrası enjeksiyonlu. karburatörlüler çok fazla elektronik arıza vermez.

yine ilk modellerde krank sıkıntısı vardır, aslında sıkıntıyı 250cc motorda devamlı redline gezenler yaşadı çoğunlukla.

Bu motorun dilinden her usta anlamaz, eğer arızalanırsa canını sıkar. doğru parçanın belirlenmesi, siparişi, gelmesi falan derken min. 1 ay yatabilir motor.

Kendim gv modelini kullandım, istanbulda olduğumdan usta sıkıntısı yaşamadım ( cengiz usta) ama 2 kere çekiciyle gittim oraya

Motoru sana verecek olan abi, senin o motoru satmana razı gelirse al kaçırma. sonrasında daha yeni model motorlara bakarsın. bajaj mesela

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Samanlıkta iğne bulmuşsun, alayım mı almayayım mı diye vakit kaybetmek yerine motorunu bir an önce satmak için uğraş.

Hiç Hyosung Comet kullanmayıp, burada 15 yaşında motor alınmaz, parça bulunmaz vb. diyenlere pek kulak asma. Bakımını aksatmadan kullanırsan sana bir 15 sene daha hizmet eder.

Not : Sana motoru verecek olan kişinin beyanlarını doğru olarak kabul ederek yazılmıştır.

HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    Alıntı Loveless adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam şöyle diyim belki de mezun olasıya kadar binicem belki en az 3 yıl. Beni hem yolda üzmesin kemdi kendine bozulmasın yeterli. Ben tabiki de bakımını yapacağım alabildiğim en iyi yağı zinciri vs. alıp binmek istiyorum uzun süre. Benim için hangisi mantıklıysa onu seçip yoluma devam edeceğim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:28 ----------

Ben motoru 7ye satsam 6ya verir o para olarak 3e 5e bakmıyor ben rica ettiğim için veriyor motoru 5e satsam 5e verecek yani öyle diyim para problem değil.

Yılların yıpratmış mı gittiğimde göreceğim çok kullanılmış bir makina olsa güvenmem ama bu adam her sene 2 3 ay kullanıyor. Motorun bu kadar kullanılmaması onu yatalak yapar mı bilemem tabiki.
    Benim motorum da hergün üzmüyor tabiki beni bir kere yolda bırakmadı ben fazla pinpiriğim arada problem çıkarıyor bu fren yapınca cıyk sesi uzun süredir üzüyor bemi onun için 2 kere balata değiştirdim olmadı disk de 200tl nerden baksan. Kötü motor değil parasına göre çok iyi hatta. Ben para vermeden alabileceğim için değerlendirmek ve size danışmak istedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:31 ----------

Neden hocam gerçekten çok mu kötüydü
    Hayır aksine 250cc sınıfında daha performanslısını görmediğim motor. Fakat... FAKAT! Kronik olarak elektrik devresi var. Elektrik olarak herhangi bir şeyden arıza verebilir. Örneğin statörüm yanmıştı benim. Parçaları Çok pahalı, tek bir grenaj 2200 TL tek taraf. Ön kafa far 3000TL Gösterge 2150TL, Gibi. En son yatak vurdu motor, bıraktım 2750 lira civarı masrafı var

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)