Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

GOPRO HERO 5 BLACK SES SORUNU

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Arkadaşlar yardım edebilirseniz sevinirim. Gopro marka aksiyon kameram var yaklaşık 2 aydır kullanıyorum . Özel mikrofon adaptörü yok ama ona rağmen ses alıyor motor da kullanırken sadece motorun sesini duyabiliyorum ama ışıkta beklerken filan konuştuklarım net duyuluyordu. 1 hafta önce dikkatimi çekti videoları pcye aktardıktan sonra baktım görüntü var ama ses yok kaydı öyle yapmış. Housingle beraber kullanıyorum şimdi tekrar denedim housing için de eskisi gibi ses almıyor cızırtılı bir şekilde ses veriyor sebebi nedir bilen var mı ayarları filan mı bozuldu ? Güncellemesine baktım en son sürümde şimdiden teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    reclusive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AT1000Dct
    Geçenlerde benimde başıma benzer olay geldi farklı bir hafıza kartı deneyin

Kasved - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Bende go pro 5 black kullanıyorum. İçinde çok sağlam bir hafıza kartı var. Harici mikrofon için neredeyse kameranın o dönemki fiyatı kadar bir dönüştürücü satıyorlar ilginç bir şekilde. Sırf bunun için osmoya geçmeyi düşünüyorum. Ses sorununa gelirsek go pro da kayıtta bir eğer direkt üzerindeki düğmeye basarak kaydı başlatıyorsanız ortalama 25-30 kayıtta bir ses sorunu ortaya çıkıyor. Hafıza kartını direkt bilgisayara takarak videolara bakarsanız sesin kaydedildiğini görürsünüz zaten ama saçma bir durum oluyor orda bende anlamadım. Zaten aylardır başıma gelmedi.
    Yollar artık onların evi oldu, hareket de ifade aracı.

Alıntı Kasved adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende go pro 5 black kullanıyorum. İçinde çok sağlam bir hafıza kartı var. Harici mikrofon için neredeyse kameranın o dönemki fiyatı kadar bir dönüştürücü satıyorlar ilginç bir şekilde. Sırf bunun için osmoya geçmeyi düşünüyorum. Ses sorununa gelirsek go pro da kayıtta bir eğer direkt üzerindeki düğmeye basarak kaydı başlatıyorsanız ortalama 25-30 kayıtta bir ses sorunu ortaya çıkıyor. Hafıza kartını direkt bilgisayara takarak videolara bakarsanız sesin kaydedildiğini görürsünüz zaten ama saçma bir durum oluyor orda bende anlamadım. Zaten aylardır başıma gelmedi.
    Osmo’nun çekim alanı genişliği çok düşük motosiklet ,bisiklet tarzı gidonun görünmesi gereken işlere uygun değil.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)