Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorda kampanya var fakat ne bayii de nede fabrikada motor yok :/

Motovento
    REKLAM ALANI

İyi günler, cf moto için Bir çok bayii ile görüştüm. Resmi sitede 22 yazan 250 nk peşin alımda 21 e bırakacaklarını söylüyorlar fakat ellerinde motor yok fabrikadan 1 hafta 10 güne geleceği söyleniyor. Şuan sadece İstanbulda var fakat onlarda bu ay sonuna kadar geçerli fiyat tarifesi yerine 26 bin TL para istiyorlar. Ege bölge bayilerini telefonla arıyorum parasını vereyim gelince alırım diyorum, bu seferde fiyat zamlı olacak ön sipariş alamayız diyorlar. Ben bu motoru nasıl alacağım? tanıdığınız elinde 250 nk olan 31 temmuza kadar geçerli fiyat üzerinden alabileceğim bayii varmı? Bi yardımcı olun lütfen tam parayı denkleştiriyorum zam gelecek diye yok çekiyorlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Depoda saklıyorlardır bizim esnafımız sever bu tarz şeyleri
    Ali Mert bunu beğendi.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Malın kendisine bunu yapanın yedek parçada neler yapacağını düşünür ve distribitörün öncelerine göz atarsanız belki de başka marka/model düşünmek için geç değildir.
    maktama, Ali Mert, onurordek ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Yerinde olsam firmanın ismini görünce küfür eder kafamı çevirir yoluma bakardım bunu hakediyorlar çünkü

Motosikleti
    Mt-125
    Balıkesir/Deniz motosiklet ile görüştün mü?

Motosikleti
    MT 25
    İstanbulda varsa oktay motorda vardır. Ek olarak facebookta 250nk grubu var. Distribütör ve Çoğu firmalar gruba üye bir bak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:27 ----------

Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malın kendisine bunu yapanın yedek parçada neler yapacağını düşünür ve distribitörün öncelerine göz atarsanız belki de başka marka/model düşünmek için geç değildir.
    Bu fiyata alınacak 0 motosiklet kalmadı ki :( 0 alınacaksa cc sınıfına göre 250nk tercih edilebilir bence.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:28 ----------

Alıntı f0cus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Depoda saklıyorlardır bizim esnafımız sever bu tarz şeyleri
    Zamlı fiyattan alacakları kâr oranı çok değişmeyecek ki 3 ayda mtnin 33'binden 41'bine çıkmasını izledik.

Motosikleti
    falcon flash 100

Bu nasıl motosiklettir sitesinde 22, peşin 21, İstanbul'da 26, kullanılmışı Bursa'da 23, Sinop'ta sıfırı 22.98

Jet Fadıl mı getiriyor nedir?
    Ali Mert bunu beğendi.

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Jet Fadıl'ın teyze oğlu. "Uğur derin dondurucu"

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı Motora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi günler, cf moto için Bir çok bayii ile görüştüm. Resmi sitede 22 yazan 250 nk peşin alımda 21 e bırakacaklarını söylüyorlar fakat ellerinde motor yok fabrikadan 1 hafta 10 güne geleceği söyleniyor. Şuan sadece İstanbulda var fakat onlarda bu ay sonuna kadar geçerli fiyat tarifesi yerine 26 bin TL para istiyorlar. Ege bölge bayilerini telefonla arıyorum parasını vereyim gelince alırım diyorum, bu seferde fiyat zamlı olacak ön sipariş alamayız diyorlar. Ben bu motoru nasıl alacağım? tanıdığınız elinde 250 nk olan 31 temmuza kadar geçerli fiyat üzerinden alabileceğim bayii varmı? Bi yardımcı olun lütfen tam parayı denkleştiriyorum zam gelecek diye yok çekiyorlar.
    Oktay motorla bi görüşün sanırım yardımcı olacaklardır

2018 den beri 14K-15K ya satılamayan motosiklet bir ayda değere binmiş millet 21K ya bulamıyorum diye üzülür olmuş..

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı DOC46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2018 den beri 14K-15K ya satılamayan motosiklet bir ayda değere binmiş millet 21K ya bulamıyorum diye üzülür olmuş..
    2018'de 14k olan motor bu sıralar 21k ise baya iyi fiyat. 2018'de peyniri kaç liraya alıyodun şimdi kaç liraya alıyorsun?

Ali Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Ns200 şu an 21.700tl. Neden pulsar ns200 düşünmüyorsunuz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:15 ----------

Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/06Nw4y.png

Bu nasıl motosiklettir sitesinde 22, peşin 21, İstanbul'da 26, kullanılmışı Bursa'da 23, Sinop'ta sıfırı 22.98

Jet Fadıl mı getiriyor nedir?
    150nk da aynen öyle sahibinden'de. Kullandıkça değerleniyor herhalde.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    İzmir'de Kahramanlar'daki bayide hep görüyordum. Telefonla aramak yerine gidip dükkanda bakın.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    İkinci eller bu yüzden bu kadar yüksek.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

Gaahl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 nk 2018
    Alıntı DOC46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20k dan geldi. 14k olsa duramazdın motorun rakipleri cb250r duke 250 ile 10k fiyat farkı var kapış kapış gitmesi normal. 2 sene önce pahalı dediğimiz 20k lık motor şuan açık ara en ucuzu.

Fabrikasına kadar gittim değişen bişi yok burdada yok diyorlar.250 nkdan soğuttular.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:46 ----------

Bu arada İstanbulda yardımcı olur dediğiniz motorcu, motor 250 nk sıfır satışlarını durdurmuş sanırım malum sitede ilan yok. 2 ay önce 250nk yeni modeller geldi diye video var fakat ne hikmetse satış yok. Resmi sitede yazan 22bin tl fiyattan vermek istemiyorlar anlaşılan. Ay başında 26 binden ilanlar gelmeye başlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)