Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

FC-Moto ve Amazon Pay Hk.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Albertorun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660r+xtz660+honda cy50+monkey z50+mobylet
    Merhaba dostlar,

2 hafta evvel biradere kask ve gözlük aldım fcmoto'dan, ödemeyi de amazon pay ile yaptım. Ürünleri yolladılar şuan postanede bugün alır bizimkiler fakat ödemem amazon pay den geri döndü kendi kriterlerinden ötürüymüş. Birkaç mail ve telefon görüşmesi sonunda ödeme yapılmadı hesabıma geri döndü para ve kredi kartı ile de ödeme yapamıyorum, swift işlemi de pahalı olduğundan transfer de yapmadım öylece bekliyoruz. FC-moto'yu arayıp maille bildirmeme rağmen adamlar pek alakasız konuya. Sonuç itibariyle ödeme için başka bir alternatif bulmaya çalışacağım, bu tarz tuhaflıklar yaşayan kimse var mıdır, belki bir yardımı dokunur?

Teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    İlk defa duyuyorum. Sonucu merak ettim şimdi.

Konu ile ilgili bilgim yok ama aklıma şu sahne geldi, paylaşmadan edemeyeceğim:

https://youtu.be/JnXKrNCvl0Y?t=37
    Ali Mert ve Albertorun bunu beğendiler.

Ali Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Alıntı Albertorun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba dostlar,

2 hafta evvel biradere kask ve gözlük aldım fcmoto'dan, ödemeyi de amazon pay ile yaptım. Ürünleri yolladılar şuan postanede bugün alır bizimkiler fakat ödemem amazon pay den geri döndü kendi kriterlerinden ötürüymüş. Birkaç mail ve telefon görüşmesi sonunda ödeme yapılmadı hesabıma geri döndü para ve kredi kartı ile de ödeme yapamıyorum, swift işlemi de pahalı olduğundan transfer de yapmadım öylece bekliyoruz. FC-moto'yu arayıp maille bildirmeme rağmen adamlar pek alakasız konuya. Sonuç itibariyle ödeme için başka bir alternatif bulmaya çalışacağım, bu tarz tuhaflıklar yaşayan kimse var mıdır, belki bir yardımı dokunur?

Teşekkürler
    Ben kredi kartı ile ödedim. Ekstra 100 tl ödemiş oldum sanırım, %3 + %1 ek ücret alıyorlar kur üzerinden, amazonda daha ucuzdur belki.
    Fcmoto desteğe yazın, sanırım yoğunlar tek satırlık cevap dönüyor adamlar. Amazon pay'e de yazın, ben de bankayı aradım ödemeyi onaylamadılar ilk seferinde, açık olmasına rağmen.

Motosikleti
    Alıntı Ali Mert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kredi kartı ile ödedim. Ekstra 100 tl ödemiş oldum sanırım, %3 + %1 ek ücret alıyorlar kur üzerinden, amazonda daha ucuzdur belki.
    Fcmoto desteğe yazın, sanırım yoğunlar tek satırlık cevap dönüyor adamlar. Amazon pay'e de yazın, ben de bankayı aradım ödemeyi onaylamadılar ilk seferinde, açık olmasına rağmen.
    Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim ikisine de yazdım ve ayrı ayrı telefon ettim sonuç dün ürünler elimize ulaştı ve bir problem yok fakat ödemesi yapılamadı. Sanırım Tr'ye döndüğümde tekrar kredi kartı ile deneyeceğim çünkü dünkü kredi kartı denemem yine başarısızlıkla sonuçlandı... İşin tuhaf yanı ben arayıp yazmasam adamların umurlarında bile değil...

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Alıntı Albertorun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba dostlar,

Teşekkürler
    Fc moto’nun yeri Aachen‘da, bir tanıdık vasıtası ile elden ödeme yaptırılabilir, o civarda yaşayan türk çok, çözemezseniz bana bilgi verin gurbetçi arkadaşlarla irtibata geçelim

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    parayı bana ver ben öderim.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    FCmoto ucuz güzel ama müşteri ilişkileri sıfır.400 tl gibi bi iadem vardı 3-4 ay sonra anca alabildim.Konunun banka ile alakası olmasına rağmen hiç muhattap bile olmadılar.Günde 4-5 kere almanya merkezlerini arayıp 2-3 kelime ingilizce bilen bi adamla iletişim kurmaya çalıştım.Bol bol mail atın.İngilizce varsa arayın.Telefona bağlanmak 7-8 dk sürebiliyor ama
    Ali Mert bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    FCmoto ucuz güzel ama müşteri ilişkileri sıfır.400 tl gibi bi iadem vardı 3-4 ay sonra anca alabildim.Konunun banka ile alakası olmasına rağmen hiç muhattap bile olmadılar.Günde 4-5 kere almanya merkezlerini arayıp 2-3 kelime ingilizce bilen bi adamla iletişim kurmaya çalıştım.Bol bol mail atın.İngilizce varsa arayın.Telefona bağlanmak 7-8 dk sürebiliyor ama
    Maillerime hemen döndüler, telefonla da aradığımda konuyla ilgili konuştuk bir problem yoktu fakat ödemeyi yapamadım ve bundan dolayı kendimi rahatsız hissediyorum fakat karşı taraftan bir hareket yok, bir arkadaş yazmış yukarıya en kötü ihtimalle kuzenlere söyleyip elden teslim ettireceğim ne yapayım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)