Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

YDS Saçmalığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Ocak ayından beri YDS Yazlık Bot alacaktım ama stokta yoktu. YDS ile iletişime geçtim stokta olacak dediler. Ne zaman olacak net cevap yok. Aylar geçti korona ortasında(nisanda) tekrar iletişime geçtim yine stok yok dediler. Ama yakında olacak dediler. Neyse bir daha mayıs ayında yazdım yakında stok olacak dediler. HAziran ve temmuz ayı geldi yine stok yok. Çıldıracağım yemin ederim. 43 Numara bir yazlık bot alacağım alamıyorum. Arıyorum telefonlar açılmıyor. İnstagram üzerinden mesaj attım bugün üretimi durduklarını söylediler. Beni niye beklettiniz bunca zaman diye sordum, görüldü attılar cevap atmadılar. Yok böyle saçmalık, artık yabancı markaya kaldık.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150

Hocam bunları hiç beğenemedim ben ama ne olur olmaz diyerekten bir andes alacağım.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Türk firmaları pek çok alanda gayet iyi. Ama müşteri ilişkileri bunlardan biri değil genelde.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    bura türkiye kardeş ne bekliyon
    Ali Mert bunu beğendi.

Albertorun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660r+xtz660+honda cy50+monkey z50+mobylet
    YDS görünce ingilizce sınavı sandım bakayım dedim başka cebelleşen de mi var diye meğersem botmuş :D
    Ali Mert bunu beğendi.

Alıntı Albertorun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YDS görünce ingilizce sınavı sandım bakayım dedim başka cebelleşen de mi var diye meğersem botmuş :D

Ali Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Alıntı gezginkral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ocak ayından beri YDS Yazlık Bot alacaktım ama stokta yoktu. YDS ile iletişime geçtim stokta olacak dediler. Ne zaman olacak net cevap yok. Aylar geçti korona ortasında(nisanda) tekrar iletişime geçtim yine stok yok dediler. Ama yakında olacak dediler. Neyse bir daha mayıs ayında yazdım yakında stok olacak dediler. HAziran ve temmuz ayı geldi yine stok yok. Çıldıracağım yemin ederim. 43 Numara bir yazlık bot alacağım alamıyorum. Arıyorum telefonlar açılmıyor. İnstagram üzerinden mesaj attım bugün üretimi durduklarını söylediler. Beni niye beklettiniz bunca zaman diye sordum, görüldü attılar cevap atmadılar. Yok böyle saçmalık, artık yabancı markaya kaldık.
    Üretimi durduruldu ama yakında gelir. Bence beklemeye devam edin

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    gidin bir kaç markayı deneyin ayak numaranızı belirleyin, yurt dışından sipariş verin, motosiklet koruyucu ekipman ciddi uygun Avrupa’da, kargo ve gümrük vergisi ödeseniz dahi yine çok uyguna geliyor, kargo masrafını arkadaşlar arasında ortak sepet yaparak bölüşebilirsiniz. En son aldıklarımı yazmıştım bu başlıkta

http://www.motosiklet.net/forum/giyi...isverisim.html

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)