Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Antalyada ortalama hız radarlarından hızlı geçsek nolur? Plaka önde değil sonuçta

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Antalyada her yer ortalama hız radarı dolu. 70 değilde 90 la geçsek nolur;? Kamera plaka göremıyor sadece polis ilerde cevirirse o şekilde mi ceza yenir Yoksa diğer kavşak kameralarından tespit için vs uğraşırlar mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Plakayı göremezse çevirme olmadıkça ceza yazma şansları yok galiba. Tabii bu düz mantık.

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Çevre yolunda ve Atatürk caddesi boyunca gezici radarlar bayağı artmış. Çok fazla ceza yiyen duydum. Eğer onlardan birine denk gelirsek yazar. Ama diğer kameralar vs yazmıyor.

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Edsler hala çalışmıyor rahat ol. Çalışsa da önden çekiyor. Ama dedikleri gibi seyir halinde yada sabit radar uygulaması yapan ekipler var onlara dikkat et.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    benim bildğim ortalama hız radarları çalışıyor.700 metre boyunca bilmem kaç km hız ile belirtilen yer yani.çevre yolu aktif diye biliyorum.motosiklet için soruyorsan tüm sistemden rahat geçersin tek sıkıntı radar arabaları.eğer onlara yakallanırsan arkadan okuyup plakaya gönderiyorlar çok kişiye gönderildi özellikle çevre yolunda.çevre yoludna motosiklet hız limiti 50 kmh beyin bedava

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı moonspell07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Edsler hala çalışmıyor rahat ol. Çalışsa da önden çekiyor. Ama dedikleri gibi seyir halinde yada sabit radar uygulaması yapan ekipler var onlara dikkat et.
    Valla hızlı gıden cok arac oluyor ama ben rıske gırmıyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)