Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

periyodik bakımım şaştı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Forza 250
    motosikletimi aldıktan sonra 14 bin km'de 16 bin bakımını yaptırdım. servis de fişe böyle yazdı. üzerinden 4 bin km geçti ve şu an 18'e yaklaştı araç. bu hafta içi bakıma götüreceğim ve 20 bin yazacak. 20 bine kadar beklesem motosiklete zarar veririm. ama bu dengesizlik de rahatsız ediyor beni. allah başka dert vermesin tabii ama bunu nasıl dengelerim ben

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Adama anlat durumu madem böyle böyle diye. Satarken sıkıntı olur diye bahane çıkar.

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Servisin yaptığı yanlış hangi kilometre de girdi ise onu yazması lazımdı. Bence düzeltsinler. Km geçmiş olsa atıyorum 20 bin bakımına 22 binde girsen o gevşek servis elemanları kesinlikle 20 bin yazmaz idiler.22 bin yazarlar

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı vakdag adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosikletimi aldıktan sonra 14 bin km'de 16 bin bakımını yaptırdım. servis de fişe böyle yazdı. üzerinden 4 bin km geçti ve şu an 18'e yaklaştı araç. bu hafta içi bakıma götüreceğim ve 20 bin yazacak. 20 bine kadar beklesem motosiklete zarar veririm. ama bu dengesizlik de rahatsız ediyor beni. allah başka dert vermesin tabii ama bunu nasıl dengelerim ben
    abi periyodik bakıma neden 2 bin km önce götürüyorsun allah askına

14 de girdiyse 14 yazmalı, servise söyle düzeltsin bence

Motosikleti
    Honda Forza 250
    yaa aslında kağıtları karıştırırken şöyle bir şey fark ettim: 12 bin km'de bakıma gitmesi gerekiyormuş motosikletin. ama ben 14 binde götürmüşüm

neyse garantiden filan çıkmadı allahtan. suyu çok bulandırmamam gerekecek sanırım

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı vakdag adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa aslında kağıtları karıştırırken şöyle bir şey fark ettim: 12 bin km'de bakıma gitmesi gerekiyormuş motosikletin. ama ben 14 binde götürmüşüm

neyse garantiden filan çıkmadı allahtan. suyu çok bulandırmamam gerekecek sanırım
    Forza 250 icin rodaj bakimi 1000km, rodaj sonrasi birinci bakim haric bakim araliklari 4000km. Yani 1000-4000-8000-12000 ... seklinde gider. Kullanma kilavuzunda yazar, ayrica 0 satin aldiysaniz teslim eden bayii/servis elemaninin da soylemesi gerekiyordu bunlari.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)