Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bayiye gidiyorum dikkat etmem gerekenler?

Motovento
    REKLAM ALANI

pazartesi günü ilk motorum ns 200 teslim almak için bayiiye gideceğim 0 Km alıyorum dikkat etmem gereken hususlar var mıdır ilk defa böyle bi işlem yapacağım bakmam gereken birşey var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    bayi güvenilir se çok dert etme

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    vay ulan, resmen bayiden motor alırken bile dikkat etmek gerekiyor artık.
    espresso bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Memlekette ahlak tavan.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    0 dominar alırken başıma gelen olay seninde başına gelmesin o yüzden aküyü sorgula sonra ertesi gün motorun başına gittiğinde kalırsın çaresizce üstünde zayıf aküler olabiliyor

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Ozanın dediği gibi aküye bakın. Ellerindeki eski aküleri takabiliyorlar. Balıkesir bajaj bayisinde başıma gelmişti. Sonradan kuralkanla çözmüştüm ama uğraşmamak için kontrol edin. Grenajlara sağına soluna bakın çizik vs varsa o anda değişim isteyin. Sonra hallederiz parça yok falan derlerse parça parasına bakıp iade isteyin parça geldiğinde öderim tekrar diyin. Montajı zaten bayi yaptığı için kontrol ediyorlar ama çıkmadan önce frenleri kontrol etmekte fayda var. Bir de CC buyutuyorsaniz daha önce surmediyseniz birkaç hafta dikkatli ve sakin kullanmanızı tavsiye ederim.

rebeka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bilen biriyle git. Görüyoruz değişimi olmuş boyanmış parçası değişmiş aracı sıfır diye satıyorlar.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    6 aydır omu bumu şumu şöylemi alıcam almicam diye diye en son motosiklet fiyatlarının ennn tap olduğunu noktada extra vergi olduğu dönemde 0km pulsar almaya gidiyorsun ya dahada bir şey diyemicem.hayırlı olsun
    cıbılduck ve espresso bunu beğendiler.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Bu başlığı görene ve yazılanları okuyana kadar hayatta aklıma gelmezdi. Ama hepiniz haklısınız.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Uyumluluk belgesindeki model ve tarih, mtv lerin yatmış olması, akü ve montaj/ bakımın tam olması..
    Detay yazacaknvakrim yok şu an ama mtv lerden bana 175 tl girdi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bayiye bile güvenemiyorsa insanlar, kapatalım dükkanı gidelim arkadaş..
    birbilent bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayiye bile güvenemiyorsa insanlar, kapatalım dükkanı gidelim arkadaş..
    Bajaj da var ne yazık ki Ekrem bey yetişmese bitik aküyle 0 motor alıp yolda kalıp üstüne servis parası ödemeiştim motoru aldığım bayi yakın olmasına rağmen bir dahada gitmedim servis parasını geri aldım Ekrem bey müdahale edince birde bulunduğum konuma motorla geldikleri için 150tl gibi Bi rakam istemişlerdi

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj da var ne yazık ki Ekrem bey yetişmese bitik aküyle 0 motor alıp yolda kalıp üstüne servis parası ödemeiştim motoru aldığım bayi yakın olmasına rağmen bir dahada gitmedim servis parasını geri aldım Ekrem bey müdahale edince birde bulunduğum konuma motorla geldikleri için 150tl gibi Bi rakam istemişlerdi
    Akü mü bitmiş yoksa sıfır aküyü söküp bitik akü mü koymuşlar?

kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    bundan tam 2 hafta once bagcilardaki bajaj servisi motoref gittim fren hidrolik tamir kiti aldim sitesinde 70 tl yazmasina ragmen benden 130 tl isdedi sen 100 versende olur dedi bende dedim sitede 70 yaziyo yok eski fiyatdir falan fisdan neyse dedik aldik .
    dün bi arkadaş icin yag tapasi almaya gittik sitedinde 20 tl yazan yag tapasina 35 tl fiyat cekdi almadan cikdik kapinin onunde bizim arkadaş sikayet etmek icin bi kac numara bakiyoduki sonra birisi yanimiza gelip fiyat 20 tl dedi anladilarki sikayet ediyoz yani arkadaşlar bizim insanimiz tuttukunu seviyo temkimli olcan babanin ogluna dahi güvenmicen.
    ozan1991, cıbılduck, espresso ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akü mü bitmiş yoksa sıfır aküyü söküp bitik akü mü koymuşlar?
    Onu bilmiyorum ama getirdim otoparka bıraktım 0 motoru 2 gün sonra çıkamadım muhtemelen 0 akü değildi
    Sevmek için yaşlanmayı,frene basmak için yolun bitmesini bekleme..

Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6 aydır omu bumu şumu şöylemi alıcam almicam diye diye en son motosiklet fiyatlarının ennn tap olduğunu noktada extra vergi olduğu dönemde 0km pulsar almaya gidiyorsun ya dahada bir şey diyemicem.hayırlı olsun
    Türkçeye bak.

Motosikleti
    CRF 250
    Ben aynı motoru almaktan son anda vazgeçtim. Sebebi o zamanlar ekranda sıkıntı vardı, görüntü kaybı oluyordu hala var mı bilmiyorum. Bayide ekrana bakabilir miyim dediğimde, soketi çekmiş çakal, aldıktan sonra takarım bakarsın deyince arkama bakmadan kaçtım. Ayrıca mutlaka oturuş pozisyonuna bak ayaklar çok geride kalıyordu benim için.

Motosikleti
    Bn125
    Mtv yi bayi mi yatırıyor normalde? Daha haziran 8inde aldım 180tl vergi var. Birinci taksiti ödedim.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bakıyorken soruyordum ne alsam diye etrafa, baktım pek yardımcı olan yok, 1 ay icinde gidip kafama göre cbr125 almıştım :D

Motosikleti
    T7
    Ruhsattaki şasi numarasiyla motorun üstündeki numaranın aynı olduğunu kontrol et, bir de honda bayiinden sifir aldığım ilk motorumun ruhsatında dizel yaziyordu ) sonradan uğraşmamak adına ruhsatı iyice kontrol etmekte fayda var

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)