Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mt-03 Egzoz Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    jacob34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 03 (660)
    Arkadaşlar motosikletim için iyi ve esnaf gibi esnaf bir egzozcu arıyorum. İstanbul avrupa yakası tercihimdir. Şirinevlerde (isim vermeye gerek yok) 2 kez kaynak gördü ve parası ödendi. Yine patladı. Çıkmasını bulamıyorum. Değişmesi lazım dediler. Feriki de önermeyin. Yeni yaparım 4 bin lira tutar dedi. Saygılarımı ilettim. Yurtdışında 40 dolara satılan egzozlara 1000 lira istiyorlar. Ne yapacağımı şaşırdım. Ya sıfırdan alüminyum sacdan işlencek ya da başka bir marka 600cc üzeri orjinal çıkma takılcak. Yardımcı olacak bilgilendirecek kişilere şimdiden teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:21 ----------

Yardımcı olabilecek yok mu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    MT 03 (660)
    Sıfır yan sanayi egzoz takmak zorunda kaldım. Orjinali 5.800 liraydı maalesef. Bu arada bir sürü boş konulara mesaj yağarken bu konuya hiç tavsiye yazılmaması üzdü. Neyse sonucu bildireyim dedim. İyi forumlar

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Motorun üretim yılı maalesef eski olduğu için anlayanı,edeni çok kalmamıştır. Anlayan adam da muhtemelen forumda üye değildir. Ben de 2008 model motor kullanıyorum, ben de bir soru sorsam eminim cevap alamam. Bir şekilde kendi imkanınızla egzoz sorununuzu çözmüşseniz ne ala.

Motosikleti
    MT 03 (660)
    Valla biri de çıkıp demiyor ki şuna sor şöyle yap filan. Mesela çok bulunamayan, pahalı ve ağır hasar görmemiş egzozlarınızı tamir için ikitelli sanayide Ağır Egzoza götürebilirsiniz. Ben nazımı geçiremediğim ve egzozum aşırı dağıldığı için yaptıramadım. İhtiyacı olan başvurabilir. Kendi egzoz fabrikaları var ve işin ehilleri. Sırf bu işlerle uğraşıyorlar. Belki birine faydam dokunur hayırlı geceler.
    tommygun bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    mt 3 e göre akrep yokmuydu?
    660 tenere ye göre vardı mükemmel sesi vardı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)