Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Youtube günlüğü #3 Efendi sürüşlü

Motovento
    REKLAM ALANI
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Şimdi millet beni topa tutacak ama bu yüksek bedelli trafik cezalarından da, fahri trafik müfettişlerinden de, polisin kurduğu tuzaklardan da, vatandaşın vatandaşı ispitlemesinden de gına geldi. Basan gene basıyor, cezasını ödeyen yine basıyor, plakayı kapatan ve yakalanmayan yine basıyor. Alkollü araç kullanmaktan ehliyetine el konulan bir sürücü aynı ay içinde yine trafik çevirmesinde alkollü yakalanabiliyor. Ben kural ve kanunların sadece normal ya da gariban vatandaşa uygulanabildiğine inanıyorum, ben devlet kademesinden biri olsam 50000 şikayet de gelse o polis benim evime biraz zor gelir, trafikte bana ceza kesmeye de bir tarafı yemez.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi millet beni topa tutacak ama bu yüksek bedelli trafik cezalarından da, fahri trafik müfettişlerinden de, polisin kurduğu tuzaklardan da, vatandaşın vatandaşı ispitlemesinden de gına geldi. Basan gene basıyor, cezasını ödeyen yine basıyor, plakayı kapatan ve yakalanmayan yine basıyor. Alkollü araç kullanmaktan ehliyetine el konulan bir sürücü aynı ay içinde yine trafik çevirmesinde alkollü yakalanabiliyor. Ben kural ve kanunların sadece normal ya da gariban vatandaşa uygulanabildiğine inanıyorum, ben devlet kademesinden biri olsam 50000 şikayet de gelse o polis benim evime biraz zor gelir, trafikte bana ceza kesmeye de bir tarafı yemez.
    Kapıya gelmeseler çevirmede kesinlikle durmam ama sımdı cezasını kesti öder geçerim fark etmez ama aynı şekilde devam ederim parayla caydıramazlar
    tommygun bunu beğendi.
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kapıya gelmeseler çevirmede kesinlikle durmam ama sımdı cezasını kesti öder geçerim fark etmez ama aynı şekilde devam ederim parayla caydıramazlar
    Sana da "yardır geç, b.kunu çıkar" diyemem ama demek ki parasal trafik cezaları bazılarımızda pek işe yaramıyor.

Motosikleti
    Bn125
    Berbat bir hız sınırlaması var tüm yollarımızda. Hadi şehir içine tamam diyelim. Fakat otoyollardaki hız sınırımız saçmalıktan ibaret. Araba alıyosun 200+ basıyor ama sen 120ile gitmek zorundasın. Motor alıyosun 200+ basıyor 100le gidiceksin. Afedersiniz de kim s.kler bu cezayı? Sonra millet çevirmeden kaçıyor, katlanır plaka takıyor vsvs. Valla ödeyebilen basıyor ödeyemeceğinden korkan da dikkatli basıyor. Yani herkes basıyor...
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı ALİCEM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Berbat bir hız sınırlaması var tüm yollarımızda. Hadi şehir içine tamam diyelim. Fakat otoyollardaki hız sınırımız saçmalıktan ibaret. Araba alıyosun 200+ basıyor ama sen 120ile gitmek zorundasın. Motor alıyosun 200+ basıyor 100le gidiceksin. Afedersiniz de kim s.kler bu cezayı? Sonra millet çevirmeden kaçıyor, katlanır plaka takıyor vsvs. Valla ödeyebilen basıyor ödeyemeceğinden korkan da dikkatli basıyor. Yani herkes basıyor...
    Ağzına sağlık, demek istediğimi demişsin.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı ALİCEM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraderim kusura bakma ama şu sitede okuduğum en saçma yorumlardan birini yazmışsın , ha ben ceza falan takmam basarım deseydin eyvallah keyif senin ama güçlü araçları bahane gösterip hız sınırlamalarını gereksiz görmene hayret edilir bir hayretde bu yorumunu beğenen tommiye gelsin :D
    tommygun ve cıbılduck bunu beğendiler.

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraderim kusura bakma ama şu sitede okuduğum en saçma yorumlardan birini yazmışsın , ha ben ceza falan takmam basarım deseydin eyvallah keyif senin ama güçlü araçları bahane gösterip hız sınırlamalarını gereksiz görmene hayret edilir bir hayretde bu yorumunu beğenen tommiye gelsin :D
    Niye Almanyada hız sınırı olmayan otobanlar var? Eee yol yapmadık mı bizde?

Motosikleti
    Bn125
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek bahanem o değil. Dünya gelişiyor teknoloji gelişiyor yolun atlyapısı bu hız sınırlarının çok daha üstünü kaldırabilirken devletimiz bedavadan ceza yazıp para kaldırmak için böyle absürt hız sınırlamalarını kendince uyguluyor. Her yerde kontroller var özellikle de şu dönemde sürekli etrafta çevirmeler var. Neden? Sebebi belli lafı uzatmaya gerek yok. Devletimizin insanlar o hız kurallarına uymasın da ceza keselim diye uyguladığı bir sistemde ne bahaneye ne de başka bir şeye gerek var. Sorunumuz olduğunda polislerimiz gelmeye bike tenezzül etmezken (geldiğinde de her şey bitmiş oluyor zaten) ceza için kapı kapı dolaşabiliyorlar. Sistem sadece halkın kulağının arkasını yoklamak için var.
    tommygun bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O lastikten kurtul bence

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O lastikten kurtul bence
    En yakın zamanda cozucem o işi hatta motoru degıstırebılırım onunla ugrasmak yerine
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kerem A Hero, cakmasi Emirhan Hero ve onun da cakmasi Nebi Irmaktan sonra emin adimlarla 4ncu cakma olarak ilerliyosun baba.

Icerigi genislet. Bu sekilde kanal buyumez )

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)