Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Dişiliğini kullanıp kişiliğinden olanlarda bugün.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Nicksizabla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok pahalı, zam da gelmiş...
    Belki linç diyebilirim ama umursamıyorum. Hak bedenimiz olacaktır.

Abi niye motosiklet süren kadınlar illa seksapalist pozlar veriyor ya da illa bir yerlerini açma gereksinimi duyuyorlar?

Sana ne diyecekler olabilir ama motosikleti kullanarak prim yapan insanlara sinir oluyorum. Özellikle kadınların bu denli üzücü tavırlarını görünce.

Ayrıca ekipman önemi diyoruz, kaskla deri montla eldivenle bitmiyor ki. Şortla bi insan niye motor sürer? Gün olur düşer son açacak bacağın kalmaz göstermekten de utanırsın.

Neyse "motor sürüyorum bacak açıyorum motor süren kadın ilgi çeker zaten bir de bacak açtık mı off tamam tüm gözler üstümde artık popiyimve rağbet görüyorum. "

Meclisten dışarı.
    mscofieldx3, Helim61 ve Ali Mert bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Kadınlarda teşhircilik moda oldu. Sadece motosiklet değil, her yerde. Sırf bu tipler yüzünden instagramimi bile kapattım.

Trollük yapıp kişiliğinden olanlarda bugün.

Ekipman önemli diye tavsiyede bulunuyorsunuz emir vermiyorsunuz unutmayın. Can kişinin canı isteyen istediğini yapar istediğini giyer. Size ne oluyor ki? Kanun kaskı zorunlu kılmış kask takıyorsa gerisi kendi tercihi. Ekipman önemli eyvallah sağol hatırlattığın için ama “ekipman önemli Lan takacaksın niye takmıyorsun okul çocuğu “ tribine giriyorsunuz beni sinir ediyorsunuz.
    HRider, computeus, birbilent ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadınlarda teşhircilik moda oldu. Sadece motosiklet değil, her yerde. Sırf bu tipler yüzünden instagramimi bile kapattım.
    Şimdi burada tatava yapıp bir yandan o kızlara ilgi gösteren abiler de gelecek ama sorsam itici der.
    Inan ben de sosyal medya kullanmıyorum. Youtubeda vs takılıyorum bazı videolar denk geliyorum abla motora binmiş altında tayt üstünde askılı bi kaskı var kameraya anlamlı bakışlar atıyor. Amaç motosiklet sürmek eğlenmek mi yoksa başka birşey mı?

Ben mi çok sığ düşünüyorum abartıyorum bilemiyorum. Aksini düşünen varsa düşünmesin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:54 ----------

Alıntı Selami27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trollük yapıp kişiliğinden olanlarda bugün.

Ekipman önemli diye tavsiyede bulunuyorsunuz emir vermiyorsunuz unutmayın. Can kişinin canı isteyen istediğini yapar istediğini giyer. Size ne oluyor ki? Kanun kaskı zorunlu kılmış kask takıyorsa gerisi kendi tercihi. Ekipman önemli eyvallah sağol hatırlattığın için ama “ekipman önemli Lan takacaksın niye takmıyorsun okul çocuğu “ tribine giriyorsunuz beni sinir ediyorsunuz.
    Selami sakin ol. Senin sinir olduğun gibi ben de sinir oluyorum işte. Bu bir eleştiri sonuçta. Alınmaca gücenmece yok şimdi. Neyse tamam bir şey demedik abi sakin. Ayrıca kimseye okul çocuğu demem bir dayatma da yok ortada. Abi sadece motosiklete binerken açma kicini pantolon giy, nolmus?

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:56 ----------

Ayrıca benim kişiliğim bu dünyada tek ve özel. Tanımayan üzülmeli.
    Justforfun bunu beğendi.
    A life in Art

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Şuan ig keşfette motosiklet ile alakalı şeyler çıktığı için sonuna kadar katıldığım önermedir. Hele bir tane hatun var. Cidden çok güzel fiziği falan yalan yok :D. Ama açmış YouTube da diyor ki. Baktım motorsiklete ilgi var onunla takipçilerimi arttırdım. Kendi bile inanmadı bunu derken :D

Motosikleti
    Alıntı fb__ömer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şuan ig keşfette motosiklet ile alakalı şeyler çıktığı için sonuna kadar katıldığım önermedir. Hele bir tane hatun var. Cidden çok güzel fiziği falan yalan yok :D. Ama açmış YouTube da diyor ki. Baktım motorsiklete ilgi var onunla takipçilerimi arttırdım. Kendi bile inanmadı bunu derken :D
    Ne demek istediğimi anladığın için çok kalp. Güzelliklerine laf yok elbette.
    A life in Art

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Instagram çıktığından beri maalesef bu "arkadaşlar merhaba, benim g.tüm var" pozları çok arttı. İçlerinde hakikaten "yahu bu insansa biz neyiz?" diyebileceğimiz iyi örnekler varken 3 tekerlekli elektrikli scooter gibi küçük bedende kamyon gibi k.ç sahibi arkadaşların estetikten yoksun kötü örnekleri de var.
    UzunYolAdami bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar 200ns - Yamaha mt-25abs
    bu arkadaş bi ara abs'ye kafayı takmış olan arkadaş olmasın ya? )

konuya gelecek olursak bu motosiklete özgü birşey değil. maalesef (ki asla geri kafalı biri değilimdir) sosyal medya etkisi ciddi bir kültür yozlaşması yapmaya başladı.

insanlar çekici olmayı teşhircilik ile iyice karıştırmaya başladı. şayet taşıyabileceği düzgün bir fiziği varsa bence bir kadına mini de dekolte de çok yakışıyor. ama yerinde ve zamanında. maalesef amiyane tabirle götüne kadar şort giymek göğüslerini olduğu gibi açan dekolteler giymek iyi birşeymiş gibi lanse edilmeye başladı. belki kimine göre yanlış olabilir fakat yerinde ve zamanında olmadığı durumlarda bu şekilde giyinen kızlar bana sponsor arayan tipler gibi geliyor.

hadi onu da geçtim bir de spor yapmayıp bakımına kendine özen göstermeyip 7/24 poğaça hamur işi ekmek vs ile beslenip yağ tulumu olup da mini şort deri tayt vs giyenler gerçekten mide bulandırıyor. hele kalın basenleri sarkık şekilsiz kalçası ile deri tayt giyenleri görünce streçe sarılmış büyük bir döner topu canlanıyor gözümde.

kısacası yapmayın kızlar.
    Nicksizabla bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Instagram çıktığından beri maalesef bu "arkadaşlar merhaba, benim g.tüm var" pozları çok arttı. İçlerinde hakikaten "yahu bu insansa biz neyiz?" diyebileceğimiz iyi örnekler varken 3 tekerlekli elektrikli scooter gibi küçük bedende kamyon gibi k.ç sahibi arkadaşların estetikten yoksun kötü örnekleri de var.
    Önemli olan bir şey kullanıyorsa adam gibi kullan. Gerek var mı açmaya oranı burani? Bırak suruculugunle ansinlar seni

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:15 ----------

Alıntı coderbiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster

konuya gelecek olursak bu motosiklete özgü birşey değil. maalesef (ki asla geri kafalı biri değilimdir) sosyal medya etkisi ciddi bir kültür yozlaşması yapmaya başladı.

insanlar çekici olmayı teşhircilik ile iyice karıştırmaya başladı. şayet taşıyabileceği düzgün bir fiziği varsa bence bir kadına mini de dekolte de çok yakışıyor. ama yerinde ve zamanında. maalesef amiyane tabirle götüne kadar şort giymek göğüslerini olduğu gibi açan dekolteler giymek iyi birşeymiş gibi lanse edilmeye başladı. belki kimine göre yanlış olabilir fakat yerinde ve zamanında olmadığı durumlarda bu şekilde giyinen kızlar bana sponsor arayan tipler gibi geliyor.

hadi onu da geçtim bir de spor yapmayıp bakımına kendine özen göstermeyip 7/24 poğaça hamur işi ekmek vs ile beslenip yağ tulumu olup da mini şort deri tayt vs giyenler gerçekten mide bulandırıyor. hele kalın basenleri sarkık şekilsiz kalçası ile deri tayt giyenleri görünce streçe sarılmış büyük bir döner topu canlanıyor gözümde.

Kahkaha tufanı. Haklısın. Giyim kuşam önemli değil istediklerini giysinlerama yerinde gerçekten. Motosikletler otomobiller siz surun diye var.

Ha bir de şey var, bunları deyip aynısını yapıyormuşum jcdjdnddkdndn
    A life in Art

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Profil fotoğradın ve nick'in kadın olduğunu belirtiyor ama yazdıklarına, yazım stiline ve kurduğun cümle yapılarına bakınca bakınca bence erkeksin.

Cinsiyetin önemli değil bana ne! Yeter ki insan ol. Bana bir zararın yoksa ister erkek, ister kadın ol.

Kim ne giyerse giysin sana ne! Yeter ki insan olsun. Sana bir zararı yoksa ister açsın, ister kapasın.
    birbilent bunu beğendi.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

Motosikleti
    Alıntı coderbiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Profil fotoğradın ve nick'in kadın olduğunu belirtiyor ama yazdıklarına, yazım stiline ve kurduğun cümle yapılarına bakınca bakınca bence erkeksin.

Cinsiyetin önemli değil bana ne! Yeter ki insan ol. Bana bir zararın yoksa ister erkek, ister kadın ol.

Kim ne giyerse giysin sana ne! Yeter ki insan olsun. Sana bir zararı yoksa ister açsın, ister kapasın.
    Erkek zannetmene şaşırmadım ama önemli değil nasıl istiyorsan öyle hisset, düşün yaşa.
    Doğru. Herkesin hayatına kimse karışamaz! Bana ne ulan milletin gtnden! :D
    A life in Art

Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Dört dörtlük yazmışsınız bence de bu arkadaş kadın falan değil. Eğer ki öyleyse cinsiyetini kullanmaya çalışan kendisi oluyor zaten açtığı bütün başlıklarda kadın olduğuna dair vurgusu var.
    Öz_Musti bunu beğendi.

ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    ben teşhisi koydum. sen salihsin. tekniğin iyi ama geliştirmen lazım.

Motosikleti
    Bu salih kim cidden :D
    A life in Art

ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    Alıntı Nicksizabla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu salih kim cidden :D
    naptın la ruh hastası sattın mı abs'li xmax'ini

Motosikleti
    Bir şey ispatlamak zorunda değilim. Burası bir forum ve aklıma gelen şeyleri yazmam, görüş almam kadar doğal bir şey yok. Benim her yerde nickim budur zaten, buraya özel değil. Ayrıca kadınım ya da erkeğim önemi yok, hemcinslerimi elestirmem niye size batıyor. Böyle sevgiliniz falan varsa anlarım. Saygılar abim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:36 ----------

Alıntı ahmetmert58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    naptın la ruh hastası sattın mı abs'li xmax'ini
    Çıldırıyorum bir salih olmadığım kalmıştı sjsjsjd

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    - Hiç bir kadın teşhircilik yapmaz.

- Hiç bir erkek bunlara bakmaz.

- Serbest piyasa ekonomisi bünyesi teşhirciliği kabul etmez.

- Bu başlığı açan nicksiz bir abla. Yani bir kadın.

Yalan söyleme bayramınız kutlu olsun

Helim61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX-R 600
    Konunun ne çok içinde ne çok dışında bir şeyler yazmak isterim. Konu kızın neresini açtığı erkeğin ne kadar eğlenceli ve zengin olduğu değil maalesef sosyal mecralar her şeyin değerini kaybettirdiği gibi güzelliğinde değerini kaybettiriyor. Birde güzel vatanım Türkiye'de kadın ve erkeğin birbirini tanımıyor olması durumu var. Bunu en çok yurt dışında insanlarla sosyal ilişkiler kurunca anlıyorsun. Konuya gelirsek kızların motora eğilimi ne amaçla olursa olsun bence güzel. Motor süren kızlara bayılıyorum, selam veriyorum ve onu motor sürdüğü için onure etmeye çalışıyorum CESUR oldukları ve ÖZGÜRLÜĞÜ seçtikleri için.
    bursalıali ve Thesinner83 bunu beğendiler.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi orasını burasını acıp fenomen olan kadınlar ile kadın hesabı ile sosyal medyada , forumlarda ve oyunlarda takılanları incelemek lazım.

sıkıntılılar.

Motosikleti
    Motor süren kızlar ne olursa olsun tabii ki alfa benim gözümde de. Ammaa usulüne uygun

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:45 ----------

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi orasını burasını acıp fenomen olan kadınlar ile kadın hesabı ile sosyal medyada , forumlarda ve oyunlarda takılanları incelemek lazım.

sıkıntılılar.
    Ben anlamadım hiç mi benim gibi bir insanla karsilasmadiniz? Hemen her şeye resmen fake gibi bir muamele gösteriyorsunUz. Komiksiniz.
    A life in Art

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)