Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Dişiliğini kullanıp kişiliğinden olanlarda bugün.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Albertorun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660r+xtz660+honda cy50+monkey z50+mobylet
    Ben genel olarak instagram yozlaşmasına ve emsal tiplerin paylaşım-profillerine sinir olduğum için hayatımdan çıkardım ve son 3 senedir de bu konudan yana bahtiyarım..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Nicksizabla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok pahalı, zam da gelmiş...
    Alıntı Buraki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böyle bi takım elemanlar var, motor üstünde teşhircilik yapan kadınlara saydırıyorlar. o kadınlara ulaşabilseler problem olmayacak ama o kadınlara ulaşamadıkları için onları teşhirci ve ahlaksız olmakla itham ediyorlar. mide bulandırıyor bu tarz adamlar..
    O zaman kadinlar da kıskançlık yapıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:37 ----------

Alıntı Alper600RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu instagramda yapan bi hanimkizimiz vardi. İlk zamanlar cok boyle bedenini kullanıp cfmoto ile cok fotoğraf atardı. Takip ederdi dönüş yapınca takipden çıkardı iki uc kez yapti böyle en son bende uğraşmadım bakmadkm birdaha. Gecen kesfette cikti kawa almis bu sefer kaldigi yerden devam ediyor ama bu sefer takipcisini bayağı bi yükseltmiş. Yani bu tarz hanimkizlarimiz genelde sosyal medyada el üstünde tutulduğunu hissetmeleri hoşlarına gidiyor. Zaten takipçinin %90 i abazan tayfa senin motorunu degil senin fizigin ile ilgileniyor kime neyi ispatlamaya çalışıyorsun bacim sen 😀
    O kızı biliyorum bir de etek giymiş motosikletin örtüsünu açacakken diyor devamı youtubeda :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:39 ----------

Alıntı izzmarit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok var dişiliğini kullanıp belli bir takipçi sayısına ulaştıktan sonra bütün erkekler şöyle böyle diye tatava yapan. Burda da bir konu başlığı vardı "kadın motovlogtan beklentiniz" diye. kadın olduğunu vurgulayıp belli bir kitleyi peşine takıp sonra birdaha buralara uğramadı mesela

bu arada nabıyon salih
    Valla ben artık küfür edeceğim salih diyenlere

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Nicksizabla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman kadinlar da kıskançlık yapıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:37 ----------

O kızı biliyorum bir de etek giymiş motosikletin örtüsünu açacakken diyor devamı youtubeda :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:39 ----------

Valla ben artık küfür edeceğim salih diyenlere
    Salih'i tanisaydiniz siz de ederdiniz :D

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Gürcan ben salihi canlı görenlerdenim.Hemide Xmax ınla. Biraz konuşmayı muhabbeti seven bir arkadaş

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gürcan ben salihi canlı görenlerdenim.Hemide Xmax ınla. Biraz konuşmayı muhabbeti seven bir arkadaş
    Abi hic sasirmadim iksmakstir o

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne yapsinlar kitap album kapagi mi paylassinlar. Gunumuz fenomenlerinin kaci saglikli hareketler yaparak takipci kazaniyor? Ya bir yerini sergileyecek, sergileyecek bir yeri yoksa motorunu sergileyecek, o da yoksa abuk subuk konusup acayip acayip seyler yaptiktan sosyal medyaya atarak hype olusturacak.

Et gosteren kiz motorcularla Oguzhan Muslu formatinin bir farki yok.

Kaliteli icerikle takipci toplamak manyak manyak ve sacma seyler yapmaktan uzun suruyor. Kisa yolu secmisler iste ustlerine gitmeyin.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Salih bir kişi değil, bir kişiliktir.

Motosiklet forumuna uye olur, daha dogrusu dadanir.

Cunku ilgi ister ve bekler.

Okumaktan ziyade yazar.

Motosikletle uzaktan alakali ve tartismali olabilecek yeni konular acar.

Habire yazar.

Icabinda insanlarla zıtlaşır.

Eninde sonunda ya forumdan uzaklaştırılır, ya da kendi gider...

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)