Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yan Çanta Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Yerli hardcase üreticilerimiz var birkaç tane, belki uygun fiyatlı modelleri vardır? (Adventurer, ATK, TRS vs. vs.) Çanta demiri olarak da çözümleri vardır belki. (Adventurer'da yardımcı olduklarını okumuştum: @oialdemir'in Leoncino'suna custom demir yapmışlardı...) Yine çok ucuz olmaz ama yabancılardan hallice uygun olur diye düşünüyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba 0531 233 33 31 bu numarayı arayıp görüşün hem yeri de bursa da işinizi görmüş olursunuz. ben maxem sl32 veya 36 modelini yan çanta olarak kullandım dominarda iki çantaya 110tl ödemiştim.
    Kim bu telefon numarasının sahibi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:19 ----------

Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üç sefer, demirsiz, yerli üretim kumaş yan çanta ile uzun yol tecrübesinden sonra paraya kıydım marka yan çanta demiri ve sert çanta aldım. Hepi topu 4 aylık sigara parasına maloldu, yan çanta sevdası sigarayı bıraktırdı bana. Ne mutlu

Kararı şöyle verdim: Son seyahatte yağmur çamura yakalanıp çanta muhteviyatı komple ıslanınca sert çantaya geçmek şart oldu diye düşündüm. Tam da sigara zamlarına denk geldi, dedim sigara içmeyeceğim artık, parasıyla da yan çanta alacağım. Çanta parası çoktan çıktı, şimdi çocuğa altın alınıyor o lanet sigara parasıyla...
    Tütün içiyorum ben hocam aylık masrafım 100 TL. Arpa suyunu da evde üretiyorum, alkolü de kör etmeyen cinsini litresini 55 liraya alıyorum.

Tasarruf edecek bir şey kalmadı kısacası
    gurcanozturk bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)