Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

2013 model 7000 km ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Beyler öncelikle selamun aleyküm sizlere birşey danışacağım 2013 model cbr125 buldum km ye 7000 yazmış ben buna orijinal mi diye sorduğumda orijinali 10 000 dedi fiyata da 14 k çekmiş şu anki cbr piyasasının altında ne düşünüyorsunuz bu konuda bu motosiklet alınır mı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    pılını pırtını toplayıp kaç ordan.
    enes_ayx, cıbılduck, yigozya ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    7 bin km de motora orjinal mi diye sorunca, orjinali 10 bin nasıl oluyor? Abi bunları yemeyin artık ya. Savcı arayıp hesaba para yatır demez, yolda yanınıza yanaşıp parfüm satanların bir arkadaşı freeshop da çalışmıyor. Sahte onlar. Keyfe keder kimse araba boyatmaz. ABS veya hava yastığı ışığı yanıyorsa 10 liralık soket değil 6-7 bin liralık masraftır çözümü. Balıkçıya gidip tezgahtaki balıklara taze mi abi diye sorsanız bayat abi demez, deniz çipurası diye birşey yoktur tamamı çiftlikte yemlenir. Bunlar ve tonla şeyi duyunca artık sadece gülüyorum.
    RoofRoof, gurcanozturk, enes_ayx ve 8 diğerleri bunu beğendiler..
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7 bin km de motora orjinal mi diye sorunca, orjinali 10 bin nasıl oluyor? Abi bunları yemeyin artık ya. Savcı arayıp hesaba para yatır demez, yolda yanınıza yanaşıp parfüm satanların bir arkadaşı freeshop da çalışmıyor. Sahte onlar. Keyfe keder kimse araba boyatmaz. ABS veya hava yastığı ışığı yanıyorsa 10 liralık soket değil 6-7 bin liralık masraftır çözümü. Balıkçıya gidip tezgahtaki balıklara taze mi abi diye sorsanız bayat abi demez, deniz çipurası diye birşey yoktur tamamı çiftlikte yemlenir. Bunlar ve tonla şeyi duyunca artık sadece gülüyorum.
    hepimizi dirençle kandırıyolar
    espresso ve NeDemekŞakir bunu beğendiler.
    since 1987

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dıj güjler

olm bırakın su cbr125 i, anlatamıyorum ülkede iffetine ellenmemiş cıbır bulmak neredeyse imkansız :D

ilk sahibinden 2016 model üstü bakın illa alacaksanız.
    espresso bunu beğendi.

bence olayına çok takılınıyor. Şayet adam gazlamak ve gezmek için almış ise km ler düşük olabilir fakat genelde bu tipler motorun canınıda çıkartır. kmsi yılına göre yüksek olanlar bence çok daha mantıklı.

ilk aldığım motor 19bin km de idi yaklaşın 6 7 bin km ben bindim. Hiç sorun çıkarmadığı gibi servis ikinci el olarakda gayet yüksek bir rakam vermişti.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    kaydı var mıymış, nerde çekilmiş km, neden çekilmiş, sayaç mı bozukmuş?

Olcay Demirc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX125
    Alıntı ahmetmert58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pılını pırtını toplayıp kaç ordan.
    arkadaşa katılıyorum, ben olsam 1 dakika düşünmezdim

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bi de şey var sigorta şişirmesinden dolayı ağır hasar kayıtlı.
    düşük km palavraları ve bu yalan birbiriyle ölümüne kapışır.

Motosikleti
    falcon flash 100
    O motosikleti hemen al. Sen almazsan ben almazsam kime satacak elinde kalıp mağdur mu olsun. Al al.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi de şey var sigorta şişirmesinden dolayı ağır hasar kayıtlı.
    düşük km palavraları ve bu yalan birbiriyle ölümüne kapışır.
    Bu şişirme olayını ben de anlamıyorum. Forumda sigortacılık yapan biri varsa bizi aydınlatsın lütfen. Bu sigortacılar gerizekalı mı fiyatı şişirip daha çok para ödüyolar vatandaşa?

NeDemekŞakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NSS330 Forza
    bence satıcı gayet samimi. her şeyi açıkça anlatmış güvenilir birine benziyor. şahsen ben inandım motoru alırdım

nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    5 ayda 2.000 km yol yaptim. tur yok. sehir ici. keyfi gezi. oradan 7.000 km yi hesaplarsiniz.

ote yandan cbf sordum gecen aylarda bir tane. 18 binde gorunuyor. 3.sahibi. motoru muayeneden sorgulattik 118 bin de cikti. bu da burada olsun.

gokhanergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200
    2016 pulsarım 57bini devirdi. Nasil bu kadar az binebiliyorlar 125lik motora. Düşürme olduğunu düşünüyorum.

Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu şişirme olayını ben de anlamıyorum. Forumda sigortacılık yapan biri varsa bizi aydınlatsın lütfen. Bu sigortacılar gerizekalı mı fiyatı şişirip daha çok para ödüyolar vatandaşa?
    Külliyen yalan. Aksine hasar tespitte eksper gelir yan sanayi parça kullandırmaya çalışır ucuza halletmek için. Bazı parçalar tamir edilsin diyenler var değişime bile karşılar yani.
    07

Motosikleti
    Honda CBF150
    İmkansız o model de o km imkansız diyenler. Benim motorum 2017 model ve 3.300km de benim motorunda mı km sinde çekme veya km telini söküp gezmiş olma ihtimalim yahut başka bi sahtekarlığımmı var acaba?

Alıntı qqferit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İmkansız o model de o km imkansız diyenler. Benim motorum 2017 model ve 3.300km de benim motorunda mı km sinde çekme veya km telini söküp gezmiş olma ihtimalim yahut başka bi sahtekarlığımmı var acaba?
    motorunu satıyor musun?
    satmıyorsan senin motorun ikinci el piyasasına dahil değil.
    kimse temiz malını satmaz kolay kolay bütün olay da burada kopuyor işte
    ben de biliyorum 11 yıllık cbf 1000 ilk sahibinden 27.000 km'de servis kayıtları var.
    adama sat alayım dedim. satsam yerine ne alacağım ki 0 fiyatları uçuk ikinci el piyasası da düzgün değil dedi.
    ki bu adamın oturudğu ev 2.5 3 milyon lira.
    anlatabildim sanırım.

Motosikleti
    Honda CBF150
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorunu satıyor musun?
    satmıyorsan senin motorun ikinci el piyasasına dahil değil.
    kimse temiz malını satmaz kolay kolay bütün olay da burada kopuyor işte
    ben de biliyorum 11 yıllık cbf 1000 ilk sahibinden 27.000 km'de servis kayıtları var.
    adama sat alayım dedim. satsam yerine ne alacağım ki 0 fiyatları uçuk ikinci el piyasası da düzgün değil dedi.
    ki bu adamın oturudğu ev 2.5 3 milyon lira.
    anlatabildim sanırım.
    geçen hafta satıyodum. Ama 10-12 bin bandında teklifler gelince ilanı geri çektim

Beyler tamam bana da inandırıcı gelmedi ama nasıl sorgulayacağım bi link falan atar mısınız ben geçmiş muayenedeki km’lere bakarak yol izlersem doğru olur mu

Alıntı burakyqmr21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler tamam bana da inandırıcı gelmedi ama nasıl sorgulayacağım bi link falan atar mısınız ben geçmiş muayenedeki km’lere bakarak yol izlersem doğru olur mu
    honda servisine git bakımlarını sorgulat orada km'sini yazıyorlar her bakımda. ptt'nin sitesine gir oradan da şase no ile muayene sorgula. hepsi bu.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)