Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Önerilerinizi değerlendirdik ve Sonuç

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Selam, öncelikle daha basit kurgu yapabileceğin bir uygulama söyleyeyim ki TELEFON kullanarak yapabilirsin, ismi " YouCut " .. Kamerandan çıkartacağın hafıza kartını telefona takmak sureti ile, hızlı bir şekilde videolarını editleyebilirsin, ücretli olanı alırsan ki bence alınmalı, güzel filtreler de mevcut, karanlık olan bir çekimi aydınlığa dönüştürmek gibi .. Tabii Egzoz sesini kısayım, rüzgar sesini filtreleyeyim gibi şeyleri yok ama gayet hızlı ve verimli.

Videona gelince kameranın açısı güzel, çene altına takmış olmalısın, ben de orada kullanıyorum, bence en güzel açıyı oradan elde ediyorsun.

Sürüş tarzına gelince yazılması gerekenler yazılmış, ben seni merak edip biraz geçmişine de baktım

*Pert kervanına biz de katıldık,
    *Zincirim koptu, bloğumu parçaladı,
    *Ducati motosikletim çalındı,
    *Arabayı tekmeleyip kaçtım,
    *Motoru bıraktığım için ekipmanlarım satılık,

Karakterin gereği adrenalin seven ama bir yandan da eğlenceli birine benziyorsun. Belli ki eleştiri kaldıran da bir yapın var. Ayrıca geçmişte büyük motosikletler kullanmış olmana rağmen mütevazı görünüyorsun, bu açıdan sana saygı duydum.

Yani .. sürüş tarzın ile alakalı kim ne derse desin, değişmeyeceğin belli, umarım kazasız bekasız hayatına devam edersin.
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam, öncelikle daha basit kurgu yapabileceğin bir uygulama söyleyeyim ki TELEFON kullanarak yapabilirsin, ismi " YouCut " .. Kamerandan çıkartacağın hafıza kartını telefona takmak sureti ile, hızlı bir şekilde videolarını editleyebilirsin, ücretli olanı alırsan ki bence alınmalı, güzel filtreler de mevcut, karanlık olan bir çekimi aydınlığa dönüştürmek gibi .. Tabii Egzoz sesini kısayım, rüzgar sesini filtreleyeyim gibi şeyleri yok ama gayet hızlı ve verimli.

Videona gelince kameranın açısı güzel, çene altına takmış olmalısın, ben de orada kullanıyorum, bence en güzel açıyı oradan elde ediyorsun.

Sürüş tarzına gelince yazılması gerekenler yazılmış, ben seni merak edip biraz geçmişine de baktım

*Pert kervanına biz de katıldık,
    *Zincirim koptu, bloğumu parçaladı,
    *Ducati motosikletim çalındı,
    *Arabayı tekmeleyip kaçtım,
    *Motoru bıraktığım için ekipmanlarım satılık,

Karakterin gereği adrenalin seven ama bir yandan da eğlenceli birine benziyorsun. Belli ki eleştiri kaldıran da bir yapın var. Ayrıca geçmişte büyük motosikletler kullanmış olmana rağmen mütevazı görünüyorsun, bu açıdan sana saygı duydum.

Yani .. sürüş tarzın ile alakalı kim ne derse desin, değişmeyeceğin belli, umarım kazasız bekasız hayatına devam edersin.
    "Karakterin gereği adrenalin seven ama bir yandan da eğlenceli birine benziyorsun. Belli ki eleştiri kaldıran da bir yapın var. Ayrıca geçmişte büyük motosikletler kullanmış olmana rağmen mütevazı görünüyorsun, bu açıdan sana saygı duydum." sonunda forumda beni tam anlamıyla anlayan birisi çıktı , insanların yapılan herşeyi çok ciddiye alışı , kıyaslama yapışı cidden yoruyor.Güzel yorumun için teşekkürler bu arada edit konusunda malesef iphone kullandıgım ıcın hafıza kartı şansım yok ama gopronun kendı app ide aynı işlevi goruyor anladıgım kadarıyla ve adobe premiere kullanmak zorundayım cunku sesi ayrı cihazdan kaydedıyorum rüzgar olmasın diye goruntuyu ayrı o kadarını telefondan yapmak imkansız sanırım :D
    Gökhan_Aygün bunu beğendi.
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim tek onerim var: virajda gaz kesme. oynama gazla virajda
    bdrhngvnc bunu beğendi.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Reis ne linç yedin ya bi videodan :

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    daytonaya ne oldu dostum.11.52 hayabusanın aklını almışsın he

H264 yerine h265 ya da h265+ secenekleri varsa ayni kaliteyi h264 e gore yarisi(h265) ya da 4 te 1 'i (h265+) bitrate ile yakalayabilirsin.

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı cıbılduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Reis ne linç yedin ya bi videodan :
    Alistik artik samaroglani olduk hangisiyle ugrascaksin haklisin diyoruz artik :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:31 ----------

Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daytonaya ne oldu dostum.11.52 hayabusanın aklını almışsın he
    o biraz kırıldı yerini bu arkadaşa saldı

mustafaat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RST1000 Futura (şu an motosikleti yok)
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açıklama yaptım onceki yorumlarda okumadan burda yazdıgın ıcın dıyecegım tek sey E bizde hayatı böyle seviyoruz
    Böyle bir hakkınız yok. Sevmek hiçbir zaman yanlışın temeli olmadı; sizin sevgi sandığınız şey şımarıklık. Şımarıklık, yeterli kıymeti, değeri vermemektir. Ne kendi hayatınıza ne de trafiktekilerin canına gereken özeni göstermiyorsunuz; özensiz sevgi olur mu?

Sürüş tekniğiniz adına söyleyebileceğim en geçerli şey: Sizi kurtaran tek şey motosiklet endüstrisinin ulaşmış olduğu yüksek mühendislik.

Bakışınız, konumlanmalarınız, gaz kontrolünüz, gaz açışınız; hatta tekerden iniş dahil olmak üzere mekanik sürüş tekniklerinizde ciddi eksiklikler var. Su-i misal emsal olmaz ama hiç olmazsa yabancı sürücülerin sıradışı sürüşlerini izleyin; hangisi sizin kadar yakın geçiyor? Hangisinin şasisi sürüş anında sizinki kadar yatay ve dikey yalpa yapıyor? Hangisi gaz kolunu sizinkisi kadar aç-kapa ile ya da sert kullanmayı tercih ediyor?

Sürücüler bilinçli-yeterli, bilinçli-yetersiz ve son olarak bilinçsiz-yetersiz sınıflarına ayrılırlar. Dikkate değer bulmak sizin kararınız lakin yukarıdaki eksikliklerinize göre son sınıfta yer alıyorsunuz. Bu tür sürüşler yapacaksanız lütfen gaz ve fren temel teknikleri konuları öncelikli olmak üzere bakış ayırma, güvenlik balonu gibi temel konularda kendinizi geliştiriniz.

Teknik konulardan bağımsız olmak üzere: Sürüşünüz sırasında trafikteki diğer sürücüler için tehlike yarattığınızı düşünüyor musunuz? Cevabınız evet ise: "Neden böyle yapıyorum?" sorusunu kendinize sormanız gerekecek...
    caglar48 ve espresso bunu beğendiler.
    "Acemisi olduğunuz tekniği önce kapalı alanda, tedirginlik geçtikten, tekniğe hakim olduktan sonra yolda deneyin ve yavaş yavaş yol sürüşüne aktarın." motorhikayesi.com | "Motosiklete Binmeyin, Motosikleti Sürün"

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    O güzelim virajlardan bu kadar yavaş geçilir mi , ben böyle yavaş dönerken video paylaşmaya utanırım yahu

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O güzelim virajlardan bu kadar yavaş geçilir mi , ben böyle yavaş dönerken video paylaşmaya utanırım yahu
    Bak sen, adamın otomatik kendini imha etme programını mı çalıştırmaya uğraşıyorsun?

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak sen, adamın otomatik kendini imha etme programını mı çalıştırmaya uğraşıyorsun?

Motosikleti
    BMW S1000R
    Ne güzel gazlamışım he

yawuz58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse
    Ne güzel gazlamışım he
    Ne güzel gazlamışsın ama tehlikeli bir sürüş dikkatli olun sağlığınız için ,eleştirenler var ama o motor kimde olsa yüzde 90 aynısını yapar mt09 un ruhunda var çılgınlık sizi izleyince Nebi ırmak geldi aklıma

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Biraz fazla risk almışsın gibi... O kadar risk almadan da zevki çıkarılır o yolların.

Bir de yolun bayağı bir kısmı bariyerli. Malum, ekipmanı olası bir kazaya karşı kullanıyoruz. Bariyerli yollarda aşırı performanslı sürüşten sakınma da önemli bir risk azaltma faktörü bence. Allah korusun.

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Müthiş bir sürüş olmuş ama ben sende daha hızlısını yapabilecek kapasiteyi görüyorum . Lütfen daha hızlı ve bol aksiyonlu videolar çekip yayınla merakla bekliyorum.
    espresso bunu beğendi.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkesin görüş açısı farklı oluyor. Siz virajlarda gaz kolunu hiç korkmadan çevirirken belki de birileri "keşke ben de yapabilsem" diye özeniyor. Ben, "Arka bir kayarsa bariyerlere girer" diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Tekere getirdiğinizde birileri "yürü be koçum" diye gaza gelirken, "Ön teker yere vurduğunda acaba teker bilyası hasarlanıyor mu?" diye düşünüyorum.
    Adrenalin güzeldir. Fakat bu yüksek doz. Başkasına zarar verme ihtimali de ayrı bir sıkıntı.
    En kötü tarafı da şu; Herkes bu tür videoları seyrediyor. Özenenlerin sayısı zannedilenden fazla. Ben bile yaşıma başıma bakmadan gaza gelebilirim. Allahtan benim skuter yaramazlık yapmaya müsait değil. Altındaki motorun ne olduğuna bakmadan adrenalin arayan gençler hem kendisi hem çevre için ciddi tehlike. Yakın bir zamanda Pulsar NS200 le teker yapmaya çalışan bir genç kaldırımda yürüyen anne ve iki çocuğuna çarptı. Yanlış hatırlamıyorsam çocuklar öldü.
    Yapmayın derim...
    BloodyBaron ve espresso bunu beğendiler.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkesin görüş açısı farklı oluyor. Siz virajlarda gaz kolunu hiç korkmadan çevirirken belki de birileri "keşke ben de yapabilsem" diye özeniyor. Ben, "Arka bir kayarsa bariyerlere girer" diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Tekere getirdiğinizde birileri "yürü be koçum" diye gaza gelirken, "Ön teker yere vurduğunda acaba teker bilyası hasarlanıyor mu?" diye düşünüyorum.
    Adrenalin güzeldir. Fakat bu yüksek doz. Başkasına zarar verme ihtimali de ayrı bir sıkıntı.
    En kötü tarafı da şu; Herkes bu tür videoları seyrediyor. Özenenlerin sayısı zannedilenden fazla. Ben bile yaşıma başıma bakmadan gaza gelebilirim. Allahtan benim skuter yaramazlık yapmaya müsait değil. Altındaki motorun ne olduğuna bakmadan adrenalin arayan gençler hem kendisi hem çevre için ciddi tehlike. Yakın bir zamanda Pulsar NS200 le teker yapmaya çalışan bir genç kaldırımda yürüyen anne ve iki çocuğuna çarptı. Yanlış hatırlamıyorsam çocuklar öldü.
    Yapmayın derim...
    Kesinlikle katılıyorum. Ben de gaza geliyorum bazen ama kendimi tutmaya çalışıyorum. İlk kazamda(artçıydım) önümüze çocuk fırlamıştı. Arkadaşım ön frene bi anda bastı düştük kaydık ama çocuk bize çarptı. Ondan sonra bu işin ne kadar tehlikeli olduğunu anlamıştım. Ondan önce kendimi ölümsüz sanıyordum, ekipman falan da yoktu neden ben de bilmiyorum.

10 sene üzeridir tanıdığım dostlarım da bu kafadalar biraz. Onlar teker yapmak vs değil de motorun üstüne yatmak kendilerini imha etme peşindeler. Kask aldırmaya çalışıyorum onu da almıyorlar. Agresif sürmek çok eğlenceli ama çok tehlikeli. Hadi kullanan kişi öldü desek riskini aldı öldü deriz ama suçsuz çocuklar öldüğünde o kişinin hapisten birdaha çıkamamasını isterim.
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Okan Sinan Ocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Müthiş bir sürüş olmuş ama ben sende daha hızlısını yapabilecek kapasiteyi görüyorum . Lütfen daha hızlı ve bol aksiyonlu videolar çekip yayınla merakla bekliyorum.
    Eğitimcilerimiz de bir harika

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapmayın derim...
    Yorumunuz için teşekkürler , başkalarına zarar vermemek için piste giriyorduk orayıda kapattılar mecburen sokakta gazlamak zorunda kalıyoruz , kabul ediyorum tehlikeli anlar var fakat elimden geldigince kontrollü yapmaya calısıyorum kameraada cok tehlikeli gorunen yerler aslında bende dikkat uyandırmayacak kadar basit bi an olabılıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:55 ----------

Alıntı Okan Sinan Ocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam siz bi taslak video yollayın ben üstünde çalışayım

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Hocam siz bi taslak video yollayın ben üstünde çalışayım
    Ah keşke nerdeeee. Biz böyle sürebilsek eğitmen mi olurduk. Bu sadece size ait bir yetenek. Biz olsa olsa merdiven altında acemilere verdiğimiz faturasız eğitimle parayı vuruyoruz. Sen gazla ,daha da gazla iyi gidiyorsun...
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)