Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Önerilerinizi değerlendirdik ve Sonuç

Motovento
    REKLAM ALANI
    caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben beğendim. Max Wrist ya da Schaaf tadında olmuş. Gerçi tehlikeli mi? tehlikeli, orası ayrı bir tartışma konusu.
    Amacım zaten muhabbet değil , Ses ve görselle insanlara sürücü hissiyatı verebilip akıcı bi video cıkarmak similasyon misali :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amacım zaten muhabbet değil , Ses ve görselle insanlara sürücü hissiyatı verebilip akıcı bi video cıkarmak similasyon misali :D
    Rota güzel, motor güzel, sürücülüğün güzel haliyle ortaya iyi video çıkmış. Lakin bu platformda alacağın "owww süper olmuş panpa" yorumlarıyla motivasyonunun atması neticesinde daha fazla risk almamanı dilerim.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Gazlama-makas atma videolarına doyduk artık. Yıllardır yüzlercesi yapıldı. Fakat şu tren yolu videoları gibi manzaralı yollarda sürüş videoları hiç yapılmıyor. Yavaş sürmeye katlanabileceksen kumbağ-uçmakdere-şarköy-kavakköy rotasında sakin bir sürüş videosu mükemmel olur.

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı mustafa_325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gazlama-makas atma videolarına doyduk artık. Yıllardır yüzlercesi yapıldı. Fakat şu tren yolu videoları gibi manzaralı yollarda sürüş videoları hiç yapılmıyor. Yavaş sürmeye katlanabileceksen kumbağ-uçmakdere-şarköy-kavakköy rotasında sakin bir sürüş videosu mükemmel olur.
    https://www.youtube.com/watch?v=Mw9qiV7XlFs
    ne psikolojim kaldırır böyle bu geziyi ne de motorum 45 Yaşına geldıgımde neden olmasın
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Alper600RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Premier pro da benim kaydederken ki sayfam böyle. ben bu kaydı beğeniyorum kameradan ne çıktıysa aynısı oluyor senin dediğin gibi bozulma olmuyor
    İlaven hocam titreşim engelleyici açık sanırım oda epey bi görüntüden fedakarlık ettirmiş. kapatsan sanki daha iyi

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı Alper600RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Premier pro da benim kaydederken ki sayfam böyle. ben bu kaydı beğeniyorum kameradan ne çıktıysa aynısı oluyor senin dediğin gibi bozulma olmuyor
    İlaven hocam titreşim engelleyici açık sanırım oda epey bi görüntüden fedakarlık ettirmiş. kapatsan sanki daha iyi

https://i.hizliresim.com/sMrmsL.jpg
    1. sayfada arkadasın attıgı vıdeodakı ayarları yapmanızı onerırım ben denedım baya iyi oldu

Motosikleti
    Pulsar 200ns - Yamaha mt-25abs
    motor sesi çok güzel. virajlar harika, yatış açıları harika. arkadaş gerçekten çok keyifli ve güzel sürüyor dedim. Taa ki o arkadaşın yanından sıfır geçene kadar. Bence o çok yanlış bir hareket hocam. Acemi olabilir panikleyebilir bakışı kilitlenmiş açıılıyor olabilir. Arabalara vurmak kadar diğer motosikletlere vurmak da yeterince ölüm tehlikesi taşıyan bir durum. Bence biraz daha dikkat edin.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    senin sakardan inerden girdiğin ve çıkarken abs'yi devreye sokarak yavaşladığın viraj (15:51) sakarın en tehlikeli virajı. orada bir defa patlıyordum ben de lastikten dolayı.

videoya gelecek olursak 2 tane çok tehlikeli durum gördüm. biri motorcunun yanından silme geçmen biri de yukarıda söylediğim durum. seni izlerken 50 defa ben kaza yaptım
    umarım böyle sürmeye devam etmezsin yoksa bir yerde patlarsan sevenlerini çok üzersin.

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı coderbiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor sesi çok güzel. virajlar harika, yatış açıları harika. arkadaş gerçekten çok keyifli ve güzel sürüyor dedim. Taa ki o arkadaşın yanından sıfır geçene kadar. Bence o çok yanlış bir hareket hocam. Acemi olabilir panikleyebilir bakışı kilitlenmiş açıılıyor olabilir. Arabalara vurmak kadar diğer motosikletlere vurmak da yeterince ölüm tehlikesi taşıyan bir durum. Bence biraz daha dikkat edin.
    O konuda haklısınız oncekı yorumlarda bahsettiğim gibi arkadas cizgimde diye anlık bi kararla hata yaptım doğru değildi Bundan sonra daha dikkatli çekimler yapacagım abone olmayı unutmazsan sevınırım

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Çok güzel sürüyorsunuz. Ama o benellinin dibinden geçmeye hiç gerek yoktu. Kamera açısı da çok iyi zaten. Yol iniş sanırım çok tehlikeli makaslar atıyorsunuz. Benim aklıma direk can r1 geldi. Aman diyim hocam. Bu kadarda limitleri zorlamanın gereği yok gibi ya.

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin sakardan inerden girdiğin ve çıkarken abs'yi devreye sokarak yavaşladığın viraj (15:51) sakarın en tehlikeli virajı. orada bir defa patlıyordum ben de lastikten dolayı.

videoya gelecek olursak 2 tane çok tehlikeli durum gördüm. biri motorcunun yanından silme geçmen biri de yukarıda söylediğim durum. seni izlerken 50 defa ben kaza yaptım
    umarım böyle sürmeye devam etmezsin yoksa bir yerde patlarsan sevenlerini çok üzersin.
    ya buraları cok iyi bilirim bi an altımdaki motorun dandik oldugunu unuttum ondan kaynaklı oyle bı problem oldu ön fren şişti yoksa oyle zora girecek pozisyon değildi :(

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya buraları cok iyi bilirim bi an altımdaki motorun dandik oldugunu unuttum ondan kaynaklı oyle bı problem oldu ön fren şişti yoksa oyle zora girecek pozisyon değildi :(
    dandik derken ironi mi yaptınız anlamadım

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Onu bunu bilmem de MT-09'un sesi güzelmiş beya.

Başkasını ve kendisini tehlikeye atmayacak şekilde Schaaf'vari videolar güzel oluyor. Bizden geçti, yapanı seyredip keyif alırız.

Yalnız gereksiz risk alma çok vardı videoda, aman dikkat...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yine harika bir videoo..

Jemand alinip gucenmesinn ama ondan cok daha iyi teker yaptigini herkes goruyordur ki senim olayin sadece teker de degil..İnanilmaz iyi viraj aliyosun bu da bence dogustan gelen bir yetenek.

Bazi insanlar schaff falan demis,yavvv shaff kim yaaa.sadece iyi ses kaydedetmekle olmuyo bu islerr..

Bu sekilde devamm..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:21 ----------

Bu arada gelen olumsuz yorumlar icin sakin canini sikma.

Bir kere dibinden gectigin motorcuya patronun kim oldugunu gostermen iyi olmus..herkes haddini bilecekk dandik motoruyla sol seritte ne ariyor bu amator sormak isterim kendisine...

Ayrica aman dikkat deyip kotu biten ornekleri verenler de seni kiskaniyor benden soylemesi.
    nihiltzkrieg bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine harika bir videoo..

Jemand alinip gucenmesinn ama ondan cok daha iyi teker yaptigini herkes goruyordur ki senim olayin sadece teker de degil..İnanilmaz iyi viraj aliyosun bu da bence dogustan gelen bir yetenek.

Bazi insanlar schaff falan demis,yavvv shaff kim yaaa.sadece iyi ses kaydedetmekle olmuyo bu islerr..

Bu sekilde devamm..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:21 ----------

Bu arada gelen olumsuz yorumlar icin sakin canini sikma.

Bir kere dibinden gectigin motorcuya patronun kim oldugunu gostermen iyi olmus..herkes haddini bilecekk dandik motoruyla sol seritte ne ariyor bu amator sormak isterim kendisine...

Ayrica aman dikkat deyip kotu biten ornekleri verenler de seni kiskaniyor benden soylemesi.
    Kirwem olem ben rahatla yav , sol serit anca benim gibi gercek motorculara ait surmeyi bilmeyen surmesin dimi ya xd

Albertorun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660r+xtz660+honda cy50+monkey z50+mobylet
    Yakındır; ana sayfada bir haber düşer: - Dikkatsiz sürücü kaza yaparak yaşamını yitirdi... Kardeşim yol yakınken vazgeç su testisi su yolunda kırılır......

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Evet 200den sonra ufak bi dalgaaa dalgaaa çalmaya başlıyor arka fonda

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:55 ----------

egzoz sesini nasıl filtreleyebilirim acaba cunku goprodakı kayıt ruzgarlı dıye harıcı bı aygıtla kayıt aldım ne gibi bi düzenleme yapabilirim yardımcı olursanız sevınırım. Yorumda haklılık payınız var fakat sürekli motor süren birisi değilim garajda yatıyor motor haftada bi çıkarıp gazlayıp koyuyordum yerine hobi olsun diye kaydetmeye basladım diyelim. Bi yandanda hem reklamımız olsun hemde anılar kayıtlı kalsın
    Ses işleme programlarını inceleyin. Çok basit birkaç işlem ile kurtulmak istediğiniz sesi (rüzgar sesi, uğultu, motor gürültüsü) silebilirsiniz. Ancak motor sesini silmekten öte azaltırsanız daha doğru olur, aksi halde değişken aralıktaki seslerin tamamını çıkarttığınızda, birçok program kesişme noktasındaki diğer bazı sesleri de bozuyor ve videonun sesi kullanılamaz hale geliyor. Kısa bir araştırma ile amatörce kullanılabilecek başarılı ama profesyonel kullanıma da uygun birkaç program görebilirsiniz.
    ...

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Nasıl trafik teroristi olabilirim? adlı soruya verilmiş en güzel cevap

1. trafiğe açık yerde tek teker.
    2. Altında büyük makine var diye viraja giren bir adamın yanından sıfıra geçmek...
    3. Türk forumunda paylaşılıyor video başlığı ingilizce...

2 dakika dayanabildim adamım, seni değil de trafikte tehlikeye atacağın yüzlerce adama üzülüyorum.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl trafik teroristi olabilirim? adlı soruya verilmiş en güzel cevap

1. trafiğe açık yerde tek teker.
    2. Altında büyük makine var diye viraja giren bir adamın yanından sıfıra geçmek...
    3. Türk forumunda paylaşılıyor video başlığı ingilizce...

2 dakika dayanabildim adamım, seni değil de trafikte tehlikeye atacağın yüzlerce adama üzülüyorum.
    Açıklama yaptım onceki yorumlarda okumadan burda yazdıgın ıcın dıyecegım tek sey E bizde hayatı böyle seviyoruz

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Açıklama yaptım onceki yorumlarda okumadan burda yazdıgın ıcın dıyecegım tek sey E bizde hayatı böyle seviyoruz
    açıklamalarının hepsini okudum, fakat senin yapmış olduğun açıklama hayatını tehlikeleye soktuğun kişileri kurtaracak mı? bir kaza başa gelmiş olsaydı bildiğin cinayetten yargılanmaz mıydın? şöyle düşün, sol şeritten viraja yatmış bir şekilde dönerken araba yanından vızırt diye geçiyor ve sen dengeni kaybedip düşüp ölüyorsun,

araba sahibi napalım bizim yaşam tarzımız bu deyince Ne değişecek ?

geçenlerde söylemiştim, arabalardan daha çok motorculardan korkuyorum demiştim. işte kanıtı ve bu adamın özgüveni tavan. Niye??
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)