Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu fiyatlara ne tercih edilir?

Motovento
    REKLAM ALANI

İlk defa geçen sene bir motor almaya heveslendim zaten kıt kanaat geçiniyoruz bütçemize göre ufak tefek para biriktirmeye başladım.
    Açıkcası tam da istediğim parayı biriktirebilmiş de değilim amacım 2 el temiz honda cbf 150 alayım dedim plan oydu fakat fiyatlar uçtu biliyorsunuz temiz cbf ler 15.000 bandına çıktı bu parayı 2. Ele vermektense sıfır bir mondial yada kuba VS. Çin motoru alsam daha mantıklı olur mu? Yada bu yazı pas geçip fiyatların inmesini mi beklemeliyim tabii ki inerse kışın motor kampanyası oluyor mu? ilk motorum olacak hiç tecrübem yok açıkcası bana önerebileceğiniz bir marka var mı?

Teşekkürler Saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Eylülden sonra alın, ben de bekliyorum. En azından şu son gelen vergi kalksın
    n0mad bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2016 üstü CBF'ler daha düşüğe bulunuyor, arama kriterinizi genişletin, yaşadıgınız yer ile alakalı olabilir o fiyat.

Burada japon / çinli kavgası cıkar.

15 bin bütçenin daha altına eğer sağlamlık istiyorsanız cbf, hız ve şekil istiyorsanız ns200 öneririm.

ojo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gıpraşma

zaman meçhul (kötü bile diyemedim)

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Ağustos Eylül ayında ne olacağı belli değil şu an ortalık biraz olsun durgun vakit kaybetmeyin bence elinizi çabuk tutun bir motorsiklet alın derim.

Motosikleti
    Honda CBF150
    Eğer aklında cbf varsa bana bi özel mesaj atabilirsin.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    ben motoru satıp bisiklet almayı düşünüyorum, şöyle tombul tekerlekli amortisörlü bi dağ bisikleti... hoş onlar da pahalı; ama hiç olmazsa benzinden girmez.

emiliosantos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eski:Piaggio xevo 250 ie Yeni: Daelim s3 Advance
    motosiklet fiyatları düşmez sadece fiyat artış trendi düşer. farketmişsinizdir son 2-3 ayda herkes fiyatlarına bi %20 %25 koydu yarın yokmuşçasına.
    sen paranı kenarda tut. çok nadir denk gelse de paraya ihtiyacı olan motoruna iyi bakmış dürüst bir satıcı denk geliyor. onlar da 24 saat dolmadan satıyor. o alanlardan biri olmak için de gece gündüz malum siteyi takip et. çinli motosikletler kötü diye bir şey yok. sadece ülkemizde satılan çin malı ürünler düşük kaliteli. o yüzden illa japon al demiyorum ama hiç bilmediğin güzel tayvan-korel,-avrupalı modeller de olabilir. onları da incele derim

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    cfmoto nk150
    pulsar ns160
    tvs apache... gibi motorlar dururken cbf150'ye 15bin lira isteyenin de verenin de aklından şüphe ederim.
    buteo, computeus ve enes_ayx bunu beğendiler.

Mondial 150 mh drift önerir misiniz? 8000 civarı? Yada o fiyatlara cbf yada ybr mi almam doğru olur yada başka bir Çin malı da olabilir siz olsanız hangisini tercih edersiniz? Teşekkürler

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    8000 TL bütçeyle 2017-2018 düşük km.de ve temiz RKS Titanic 150-S'i de alternatifleriniz arasına alabilirsiniz. Motor bloğu sorunlu değildir, tipi de sınıfına göre fena değildir. Lakin bir Cbf,Ybr kadar titreşimsiz değildir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı n0mad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondial 150 mh drift önerir misiniz? 8000 civarı? Yada o fiyatlara cbf yada ybr mi almam doğru olur yada başka bir Çin malı da olabilir siz olsanız hangisini tercih edersiniz? Teşekkürler
    Titreşim problem değilse Hero Hunk 150 öneririm yaklaşık 16 beygir sınıfının en güçlülerinden ve kronik hiç bir sorunu yok.

Mondial 150 mh drift nasıldır acaba sıfır fiyatı 8.000 TL ikinci el satışı da iyi tavsiye eder misiniz?

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Bu ülkede neyi ne zaman alırsanız, en ucuz o zamn oluyor. 35 senedir bunun değiştiğini görmedim. Hatta son 10-15 yıldır daha bile kötü olabilir.

Hemen alın imkan varsa.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben motoru satıp bisiklet almayı düşünüyorum, şöyle tombul tekerlekli amortisörlü bi dağ bisikleti... hoş onlar da pahalı; ama hiç olmazsa benzinden girmez.
    bisiklet alma konusunda ciddiysen sakın tarifini verdiğin bisikleti alma
    gerçekten bisiklet alacaksan yol bisikleti yada şehir bisikleti al
    since 1987

Kursad55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Xpulse 200 4v
    Alınacak çok motor var ama şimdi alma şimdi alınacak zaman değil satılacak zaman. Çünkü kim ne yazarsa birileri alıyor

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Titreşim problem değilse Hero Hunk 150 öneririm yaklaşık 16 beygir sınıfının en güçlülerinden ve kronik hiç bir sorunu yok.
    Hero Hunk'ın titreşim olayının altını çizmek gerek. Alet ZANGIRDIYOR çünkü.

ek verginin (30%) bir kismi (10%) eylulde kalkacaktir ama yine 20%lik bir kismi kalacaktir.
    ozamana kadar da döviz kurlarindan artis sebebiyle simdiki fiyatlardan cok yuksek olacaktir.
    tabii bu ikinci el fiyatlarina yansiyacaktir.
    ben olsam simdiden bir motor alirdim.
    uzun sure kullanacaksan sifir cinli motor (CF moto) iyidir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı cıbılduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hero Hunk'ın titreşim olayının altını çizmek gerek. Alet ZANGIRDIYOR çünkü.
    Altını çizdim hocam

Şaka bi yana epey titriyor özellikle artçı için durum daha vahim

Ama 150cc olmasına rağmen verdiği performansı görünce önemli değil be titre koçum dedirtiyor

YAHYaONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS/ Yamaha tracer 700
    O paraya al bı pcx keyfıne bak, ne ugrascan vıteslıyle,

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)