Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Şu mont ile yurtiçinden aynı fiyata alacağım mont arasında uçurum var mıdır?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ali Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Fcmoto'dan sipariş vereceğim ama kargo ücreti 25 euro.(200tl)
    Sadece eldiven alacaktım, tekrar tekrar kargo ücreti ödememek için tek seferde getirteyim dedim. Eldiven + bot + kargo 200 euro oldu şu an. Üstüne 100 euro civarı verip mont ekletmek fiyat olarak biraz fazla oluyor açıkçası. Montu daha sonra alayım dersem tekrardan 200tl kargo parası ödemem muhtemelen.
    O yüzden montu daha ucuza ya da daha sonra Türkiye'den almayı düşündüm ama burada 100 euro denk gelen fiyatla satılan montlar fazla dandik gibi gözüküyor.Atlas, Venom gibi sevmediğim markalar var.

Sizce, paramı çöpe atmadan, alabileceğim en ucuz mont hangisi? (Mümkünse 4 mevsim)

Yurtdışı mont fcmoto
    https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf...Jacket-0024%22

Yurtiçi mont
    https://www.hepsiburada.com/andes-mt...magaza=vipmoto

Edit: Daha yakın fiyat olması açısından yurtiçi şu ürün:
    https://www.hepsiburada.com/prohel-c...-hbv00000civde

Örneğin üstteki ucuz olan yazlık montu alırsam herhangi bir koruma işlevi görür mü? Şu an maliyet olmasın diye bunu almayı düşünüyorum ama 200-300 tl daha verip fcmoto'dan getirtmediğime pişman olur muyum acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Fiyattan bağımsız konuşuyorum Berik iyi bir markadır. Listenizdeki diğer 2 monttan çok çok daha kalitelidir. Ancak Fc Moto'dan seçtiğiniz Berik mont kışlık ve touring bir montken, Andes yazlık bir mont, Prohel Colombia da daha sportif bir monttur ama yazın sizi pişirir.
    Ali Mert bunu beğendi.

Ali Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyattan bağımsız konuşuyorum Berik iyi bir markadır. Listenizdeki diğer 2 monttan çok çok daha kalitelidir. Ancak Fc Moto'dan seçtiğiniz Berik mont kışlık ve touring bir montken, Andes yazlık bir mont, Prohel Colombia da daha sportif bir monttur ama yazın sizi pişirir.
    Yazlık kışlık durumunun farkındayım, aşırı kötü değilse yazlık alıp gezeyim dedim. Yoksa yazın çok çıkmıyorum dışarı. Kışlık olması sıkıntı değil pek, iki mont alacak bütçem yok üşümekten/ıslanmaktansa terlemeyi tercih ederim. Üşümenin çaresi yok ama terliyorsam yanıma tişört alıp değiştirebilirim.
    Şu kargo ücreti sıkıntı olmasa direkt Berik alacağım ama şu an Prohel'i de değerlendiriyorum.

Kursad55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Xpulse 200 4v
    İlk urun fiyatına venomun monları var yurt içinde bulabilirsin. Gayret kaliteli ve iş görür

Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Fcmoto yaninda xlmoto ve motardinn e bakabilirsiniz. Alternatif olur

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Biraz daha araştırın.
    Letgo da çok güzel ürünler var.
    Adam işadamı, hevesle almış, 1 deda kullanmış. Motosiklete binemiyor ve satıyor.
    1/3 fiyatına maledenler çok.
    Ya da, acele etmeyin..

İkinci mont bana revit sand 2 yi hatırlattı. 2 yıl önce Hasanpaşada üzerime giydim alıcaktım sonra vazgeçtim. Keşke alsaymışım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)