Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Medyanin (Yine A Haber) Motosiklette Gidonu Birakan Herkese Maganda Yaftalama Hevesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Habere konu olan cocuklarla tanistim bugun denk geldik beylikduzunde. Abi bizi maganda diye haber yaptilar deyip videoyu gosterdi.

Ben zannettim ayakta tekere alip hoplayan bir seyler yapmis.

Izledim. Bi sikinti bulamadim. Belki ben de mi apaciyim bilmiyorum ama cok guzel eglenmisler, trafigi tehlikeye atmis bir durum da gormedim?

He? Ne diyosunuz?

https://www.sabah.com.tr/video/yasam...kme-atti-video

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kursad55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Xpulse 200 4v
    Bunda yok bisey ya hangimiz yapmıyoruz bir de yazmışlar oraya çevresindeki sürücülerin canını hiçe saymislarmis he anam he zaten biz orda dengemizi kaybedip yerdeyken üstümüzden geçen arabadaki adamın vay haline kesin ölür tövbe ya
    Ali Mert bunu beğendi.

Bu ne lan 5 yaşındaki çocuk gibi hareketler .D İşindiğer tarafı şu, oadam şakalaşıken eli gidona çarpsa, yada gazı yanlışlıkla aniden vursa, ayağı ayaklığından kayıverse büyük sıkıntı. Sadece kendi değil, motosikletlilerin zincirleme kazası boy gösterir. Siz hiç at binen bir adamın böyle hareketler yaptığını gördünüz ? :D Trafikte araç kullanmayı ciddiyet olarak bakıyorum.

Bunlar tamamen benim kişisel yorumum, saygılar.
    ilhan5757, espresso, birbilent ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Ben de başlıktan sandım ki sadece gidonu bıraktı kask mask düzeltti gibi şeyler yaptı sandım. Ama bunların yaptığı bence sakat işler zikzak yaparken hoplayıp zıplamalar falan sıkıntılı bir durum. Üstteki kişinin dediği gibi beklenmeyen bir durum olursa toparlaması o esnada çok zor olur.
    ilhan5757 ve computeus bunu beğendiler.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Eğlenceli de olsa bu hareketler trafikte yapılacak hareketler değil. Biz yapıyor muyuz? Doğruya doğru bu kadar cıvıtmasakta arada yapıyoruz ama trafikteki yanlışlarımız sadece bizi etkilemez o yoldaki bisikletliyi veya yayayı veya sürücüleri de etkiler.

En ufak bi teker kaymasında, lastik patlamasında veya denge bozukluğunda oradaki motorlar birbirine girer ve arkadan gelen araçların altında kalırlar. Geçenlerdeki otobüsün sağından geçen motosiklet gibi birbirlerine saplanır motosikletler. Bilmiş bilmiş konuşuyormuş gibi olmayayaım ama içimden bayaa kızdım arkadaşlara. İnşeAllah kazasız belasız devam ederler motosiklet hayatlarına :(
    Trafiği ve kendini tehlikeye atmak magandalıksa bu arkadaşlar malesef benim gözümde maganda sayılır.
    ilhan5757 ve espresso bunu beğendiler.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Videoda birkaç tane psikolojik sorunlu arkadaş var.

Mesela sadece kendilerinin oldugu yolda yapsınlar istediklerini, ciddi bir riskli şey olmaz.

Ancak böyle cocukca hareketlerin yeri burası değil, biri ötekini çeker, öteki ona tekme atar, birisi gidonu bırakır dans gibi salakca birşey yapar. En ufak bir denge kaybı kazaya neden olabilir.

Video başlıgı abartı o ayrı konu, klasik kötü habercilik.

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Ahahah hareketlere bak ya. Psikolojik sıkıntıları mı var yoksa canları çok mu sıkılmış

3RE3RA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyo250gt - cbf150-mt25
    önde dans ettiğini sanan apachi bir ara gidonu sağ sol yaparak titretiyor. oradaki ufak bi denge kaybı motoru yatırır ki o sırada yanında araç var. aracın altına girse durduk yere adam öldürmeden yargılanacak. gidonu bırakan herkes apachi değil ama bunlar bariz apachi. kendi hayatları hiçe sayıyor bu ayrı trafikteki diğer insanları da hiçe sayıyorlar. kaza olsa motorculara saygı yok falan diye ağlayacaklar.

Motosikleti
    Yamaha mt25
    BENCE DOĞRU HABER SAÇMASAPAN HAREKETLER SERSERİLİK ŞIMARIKLIKTAN BAŞKA BİŞEY DEĞİL. TRAFİK CEZASI VERİLMELİ HATTA TRAFİKTEN MEN BİLE OLABİLİR...

sutlusoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Durduğu yerde düşünce kol bacak kıran makinalar bunlar. Akan trafikte bu hareketler tabi ki doğru değil.
    Bir denge kaybında bir çok sıkıntı yaşanabilecek durumlara sokmuşlar kendilerini ve diğer sürücüleri.
    Uzun zamandır ilk defa yancı gazetenin bir haberine katılıyorum.

Mallaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GS
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Habere konu olan cocuklarla tanistim bugun denk geldik beylikduzunde. Abi bizi maganda diye haber yaptilar deyip videoyu gosterdi.

Ben zannettim ayakta tekere alip hoplayan bir seyler yapmis.

Izledim. Bi sikinti bulamadim. Belki ben de mi apaciyim bilmiyorum ama cok guzel eglenmisler, trafigi tehlikeye atmis bir durum da gormedim?

He? Ne diyosunuz?

https://www.sabah.com.tr/video/yasam...kme-atti-video
    Dostum ironi mi yapıyorsun diye defalarca yazını okudum. Ama ciddi olduğuna karar verdim. Bu hareketlerde bir şey yok, trafiği de tehlikeye atmıyorsa, tehlikeye atan sana göre nasıl olmalı duymak bile istemiyorum. Yukarıda arkadaşların yazdıklarını okursan gayet açık bir şekilde tehlikelerin neler olduğunu anlatmışlar.

Hayatımda ilk kez A Haber'e hak verdim.
    ilhan5757 bunu beğendi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bozuk saat günde iki kere doğru gösterir hesabı A-Haber ilk kez doğru bir haber vermiş.Baştan bende sandım ara sıra sürüş yaparken eller uyuşur gidonu bırakıp bi elleri sallarsın kan gidsin diye falan...ama yok direk haberin başlığında yazanı yapmışlar birbirlerine motosiklet üstünde tekme atmışlar motosiklet üstünde popolarını ellemişler.Arkadaşlar psikolojik rahatsız falan yazmış ama bence bu ileri derece şımarıklık bir de testesteron fazlalığından kaynaklanıyor.Bu şekilde sürmeye devam ederlerse ya kendilerine ya da başka birilerine zarar vermeleri büyük ihtimal.
    ilhan5757 ve espresso bunu beğendiler.

Bence düpedüz magandalık.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bunlar motorcuysa, ben motorcu değilim arkadaş, Bisiklet kullanırım daha iyi...
    Ahaberi sevmesem de doğru haber yapmışlar bu sefer.

Yukarda biri de yazmış ''hangimiz yapmıyoruz'' ben yapmıyorum arkadaşım çevremdeki hiç bir motorcu da yolda gidergen bir birlerinin götünü ellemiyor tekme atmıyor!
    espresso, ilhan5757 ve Thracian bunu beğendiler.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Trafiği değil ama karizmayı tehlikeye sokmuşlar adam dediğin toplum içinde az oturaklı olur yahu dansöz gibi kıvırtıyor..

ojo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    ben videoyu izlerken eğlendim, ama o an orada olsaydım frene basar yavaşlar ve onların geçmelerini beklerdim
    iki kişi bile motor sürmeye çekinen birisiyim.
    bence güzel olmuş, komik olmuş ama birdaha olmasın

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Trafiğe kapalı alanda yapsa neysede, burada maganda tabiri doğru olmuş hatta eksik bile olmuş.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    götünü ellemeye çalışırken kazaya ramak kalmış.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)