Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

"VEXO V10 GİDON ÇANTASI" kullanan var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F650 GS (2006 Model)
    Merhabalar herkese,

VEXO V10 GİDON ÇANTASI alıp kullanan var mı?

Bir gidon çantasına ihtiyacım var ve en uygun fiyatlı olarak bu ürünü buldum.
    2006 Model BMW F650 gidonuma olur mu acaba?
    Kalitesi, bağlantı kayışları, kullanılabilirliği hakkında yorum yapacak arkadaş var mı?
    Fiyatı 110 - 120 TL arası değişiyor gördüğüm kadarıyla.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Yanlış biliyorsam arkadaşlar düzeltsinler. Bu çantalar genelde maxi scooterlarda kullanılmıyor mu?
    MR.BERK bunu beğendi.

tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    güzel bir ürüne benziyor takipteyim konuyu n11 de 103 TL fiyat gördüm bilginiz olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:36 ----------

ürünü tanıtan video buldum her tip motora uyabiliyor anladığım kadarıyla

https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=yNtDb6hRzn0&feature=emb_lo go

Bu çantayı ben de merak ediyorum. Telefon tutucudan daha cazip geliyor.
    Acaba Dominarda kullanılabilir mi?

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    Bana gidonu olan her motosiklete takılıyor diye verdiler. Hem africa twinde hem xmaxte sorunsuz kullanıyorum. Geçen hafta 2 günlük 1290 kullandım ona bile rahatça takıp kullandım 4 tane kelepçesi var ikisini gidona diğer ikisinide yine gidona veya aynalara sabitliyorsunuz rahatlıkla kullanılıyor. Yoğun yağışlarda telefonu telefon tutucuda bırakmamam söylendi o yüzden yağış olduğunda telefonluğu sökerek çantanın içine atıyorum.

Motosikleti
    BMW F650 GS (2006 Model)
    Alıntı rollcycle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana gidonu olan her motosiklete takılıyor diye verdiler. Hem africa twinde hem xmaxte sorunsuz kullanıyorum. Geçen hafta 2 günlük 1290 kullandım ona bile rahatça takıp kullandım 4 tane kelepçesi var ikisini gidona diğer ikisinide yine gidona veya aynalara sabitliyorsunuz rahatlıkla kullanılıyor. Yoğun yağışlarda telefonu telefon tutucuda bırakmamam söylendi o yüzden yağış olduğunda telefonluğu sökerek çantanın içine atıyorum.
    O zaman gayet alınabilir bir ürün bu.
    Peki bir soru daha; aynalara taktığımız kayışlar, gidon tam döndüğünde, sorun yaratır mı?
    Yaratmıyordur ama yine de sorayım dedim.

tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    Alıntı ilker a. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki bir soru daha; aynalara taktığımız kayışlar, gidon tam döndüğünde, sorun yaratır mı?
    çanta gidona bağlı is mantıken sorun yaratmaması gerekir tabi aynalarda gidon üzerindeyse
    Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun; Martı sevdiği denizden asla vazgeçmez

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Vexo degil ama baska bir marka olanini kullaniyorum scooterda, ic hacmi kucuk olsa da oldukca ise yarayan bir canta. Uzun yolda, icine kagit mendil, temizlik bezi, el feneri, anahtar, telefon, ivir zivir koyuyorum. Uzerindeki telefon tutucu kisim cirtcirt (velcro) ile bagli ama saglam. Cok fazla egilmek ve gozleri yoldan ayirmak gerektigi icin telefon tututu kismini kullanmiyorum, oraya puro filan atiyorum bazen :D

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    Alıntı ilker a. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çanta zaten gidonun üzerinde duruyor. Dolayısıyla birşeye temas etmesi ve bir problem yaratması için motosikletin yanlış tasarlanması gerek. Gidonu depoya en yakın motosikletlerden biri benim motorum africada sorun olmuyorsa heralde başka hiçbirşeyde olmaz. Belki gidonu ön grenajın içerisinden geçen goldwing tarzı büyük motosikletlerde kullanılamaz onun haricinde yine böyle küçük fiddle gibi vespa gibi scooterlarda kullanılamayabilir çünkü iki ayna arası gösterge var. Haricinde nmax pacx xmax forza gidonlu endurolar vs vs herşeye takılabilir. Ürünü bukadar merak ediyorsanız bi motosiklet mağazasına uğrasanıza hem iki dakka üzerine takar bakarsınız.

Motosikleti
    BMW F650 GS (2006 Model)
    Hafta sonu uğramayı düşünüyorum zaten ürünü görmek için.
    Görünce alırım da belki.
    Çok işime yarayacak gibi görünüyor.

Alıntı rollcycle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çantayı farklı motosikletlerde kullanan varmı arkadaşlar?
    ilker a. Hocam çantayı deneme imkanınız oldu mu?
    Teşekkürler.

Motosikleti
    BMW F650 GS (2006 Model)
    Henüz almadım maalesef.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)