Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Motosiklet kaza

Motovento
    REKLAM ALANI
    Madrap2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25 2017

Pazar günü 17.30 siralarinda kanal d binasının önünde kaza geçirdim ben ambulansda iken polis tarafımca tutanak tutmuş ve kafayı yememek elde değil şuanda motorum yamaha servisde exper hasar sonuclarini bekliyorum minibus soldan bana carpip motorum sağdaki tas dubalara çarpması sonucu ciddi hasar aldi allaha şükür bende kirik cikik yok sağlığım gayet iyi merak edenler için ekipmanların onemini şuan cok daha iyi anlıyorum Hele ki kask hayatimi kurtardi polisij tuttugu tutanak itiraz edemiyormusum bugun bakirkoy adliyesine gittik itiraz için hic bir hakkimin olmadığını söylediler bana kusur oranlari aciklandikdan sonra ancak itiraz edebiliyormusum ve bacağım kolum agrir Ken 6defa 2 farklı karakola evrak götürüp getirdim trafikciler karşı tarafın poliçe numarasını yazmamışlar bunuda sigorta şirketi kabul etmemiş baya git gel yaptım bana bi yol yordam gosterebilirmisiniz kaza raporuna gore hata bende gözüküyor suanda sinirlerike hakim olamıyorum. Kendime sürekli diyorum adama kafadan çarpsam hata bende olsa karşı tarafın hasarini bilr nakit verebilirim ama hic bir hatam olmadan en sağdan dum duz ilerlerken solumdan aniden minibus cikti ve solumdan ciddi derecr çarpıştık allaha şükür sadece motorum pert oldu altina almadi beni ama işte rapora göre kusurlu ben cikicam gibi gözüküyor. 2 tane görgü şahidim var arkadan gelen Motorcu arkadaşlar ve etrafa bakındim bugün ne mobese ne güvenlik kamerasi var sag dönüş yasak tabelasi olmasına ramen adama yikmamislar olayı sözde önce taş dubaya sonra duz yolda giden arabaya carpmisim kafayı yedim off

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ojo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun
    itiraz süreni kaçırma
    sola dönüş yasak, sağa dönüş yasak, tabelaları var
    karşı tarafın tabelayı ihlal ettiği çizimde var
    ilk teması yanlış çizmişler

Motosikleti
    Yamaha R25 2017
    Bugun bakirkoy adliyesine gittim polis tutanagina itiraz edemedigimi söylediler 6.hulk suc mahakemesimi ne vardı orası bakiyordu kusur oranı aciklandikdan sonra gel dediler dogru bilgimidir bilen varmi acaba

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Geçmiş olsun. En iyisi kask kamerası falan taşımak. Yoksa suçlu hep motorcu.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    şimdi o tırtıklı/karalamalı kısımlar hasar gören bölgelerse, krokiden minibüsün sana arkandan dokundurduğu anlamı çıkıyor. Çabucak sağ şeride dalmak istemiş sanırım çünkü ilerde de sağa çatal var, minibüsün sürücü seviyesi yukarıda kaldığından seni görmeyip sana sol arkadan dayanıp sağa öne doğru ittirmiş.

İnceleyecek görevliler hıyar değilse, minibüs hatalı.

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Çok geçmiş olsun. Bunun için kamera takıyorum ben.

avukatla konuş

tutanak sana tebliğ edildiyse, belli bir süre içinde yanlış olduğunu bildirme/itiraz hakkın olur
    tutanağı görmen tebliğ sayılır mı, itiraz etmemen, onay sayılır mı, avukata sor

karar tebliğ edildiğinde karara itiraz hakkın olur

Motosikleti
    Yamaha R25 2017
    Kask kamerası şart suanda iki ucu değnek oldu işte bu yüzden polisleri sevmiyorum gorgu tanıklari olmasina ragmen cok degisik bir kroki çizmişler çapraz giren yola ve yasak olan yere adam normal bir şekilde seyir halindeymis gibi kaza süsü vermişler motora yanıyorum bir yerden 10bin kmde perti çıktı sayesinde tek mutlu haber kolum bacağım kırılmadı sağlam ciktim motordan

en azından cimer e yaz
    yigozya bunu beğendi.

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Minibüsçü polise güzelinden bağış yapmıştır. Başka açıklaması yok bu krokinin. Eğer ki kazalı 2 taraf tutanak tutulurken polisin yanında ise itiraz edemiyorsun. Çünkü zaten 2 taraf anlaşamadığı için polis çağırmış oluyor, kararı polis veriyor tutanağa işliyor. Ancak burada sen hastanedeyken tutulmuş bu tutanak, bir avukatla görüşüp itiraz et

Motosikleti
    Yamaha R25 2017
    Ben hastanedeydim tutanak tutulurken rüşvetten başka bisey gelmiyor aklıma bugün adliyeyi talan ettim hic bir yer buna sonuclanana kadar itiraz edemiyicegimi soylediler.
    Sonunda benide vatan millet sakarya aşkımı bitirdi artik gözümde ne akp ne devlet kaldı buraya kadarmış savas çıkana kadar, devlete sirtimi donucem duduklemedikler yer kalmadı böyle Birşey olamaz kendi aramizda tuttuğumuz tutanaga itiraz var polisinkine yok saçmalık baska bisi yok

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    2005'te şirket arabasıyla Ataköy'de bir kazaya karıştım, yaşım da genç. Polis geldi, ifadeydi tutanaktı derken bana nereli olduğumu sordu. Yanıtladım, adam kayıp evladını bulmuş gibi "vaay toprağım,ben de oradanım" demeye başladı. "Sen hiç merak etme, ben senin suçsuz olduğunu biliyorum, sen bana bırak" dedi ve beni kenara çekmişken küçük de olsa birşeyler vermemi istedi. Ben de o toylukla bir de şirket arabasıyla ilk defa kaza yapmanın mahcubiyetiyle o parayı verdim abiye. Tutanakları bir aldık 7/8 kusuru bana itelemiş hemşehrim olduğunu söyleyen rüşvetçi dümbük. O günden beridir asayişle, terörle uğraşan, boğuşan polise,güvenlik güçlerine lafım yok ama trafik polisinin gözümdeki yeri diptir, hatta dibin de altıdır.
    numan ve yigozya bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha R25 2017
    Benim gözümdede vatan haini oldular şuanda başka hic bir aciklamasi yok heleki bugün trafik kaza tespit tutanagindaki sigorta policesini eksik yazmislar trafikciler onu ilce emniyette duzeltirene kadar canim cikti adamlarin afedersiniz g***u kalkmis resmen kendilerini ilah ilan etmişler böyle bir üslup olamaz böyle insanlarin allah belasini versin zaten adami suçlu bulsalar adamin hasari yok bende ölüsü 15-20bin hasar var napacagimi bilemiyorum
    yigozya bunu beğendi.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Yeterli kamuoyu çekmen lazım. Youtube, ekşisözlük, donanimhabere vs yaz paylaşılsın ses getirsin.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    geçmiş olsun kamera kaydı bulursun bu işlerin çok rahatlar.çevreye dükkanlara bak o yola bakan bir kamera vardır

Motosikleti
    Yamaha R25 2017
    Didik didik ettim yapikredi var guvenlikle baktik kameralara sadece atmleri cekiyor kameralar ozel lise vardi oda sokagi çekiyor yolu çeken kamera yok 1tane görüş acisinda kamera yok kamerayi geçtim tutanakda öyle bir oynamiski polis cok rahat kafasina göre yazmış insallah bu polisin de 1.dereceden yakını böyle bir vakaya bulaşır da neler çektiğimi anlarlar
    yigozya bunu beğendi.

Alıntı Madrap2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Didik didik ettim yapikredi var guvenlikle baktik kameralara sadece atmleri cekiyor kameralar ozel lise vardi oda sokagi çekiyor yolu çeken kamera yok 1tane görüş acisinda kamera yok kamerayi geçtim tutanakda öyle bir oynamiski polis cok rahat kafasina göre yazmış insallah bu polisin de 1.dereceden yakını böyle bir vakaya bulaşır da neler çektiğimi anlarlar
    Hocam ben senin yerinde olsam ortalığı ayağa kaldırırım. Bu tipler bunlardan anlamıyor, dinsizin hakkında imansız gelir. Vardığı yere kadar.

Motosikleti
    MT 25
    Geçmiş olsun :(

Motosikleti
    Honda CBF150
    Geçmiş olsun hocam. C.tesi günü bende bi sıkıştırma mağduru oldum. Ama ben araca çarpmadım Osmanlı tuğralı bi amcamızın sıkıştırması sebebi ile yaptığım yanlış hareket sonucu lastiklerinde yeni olması sebebi ile yerle yakın temas yaşadım. Allaha şükür canımda bişey yok. Sadece sağ omuz ve sağ taraftaki kaburgalarımda ağrı, momarmış bir diz var şu anda. Motorda da kırık çıkık yok. Koruma demirleri görevini başarıyla yerine getirdi. Allah hepimizi kazadan beladan korusun.

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın inşallah.
    Kaza zaptının oluş şeklinin anlatıldığı sayfada kusur oranlarının yazıyor olması lazım.
    İhlal maddeleri belirtilerek ''ASLİ ve TALİ'' olarak yazılmış olamalı

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)