Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Motosiklet kaza

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Alıntı Madrap2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana 52 1a karsi tarafda 56 1a vermiş ama krokide dengemi kaybedip tasa vurduğum icin 75kusur ciktim avukata verdik suanda vekaletnameyide p. Tesi günü vericem avukata sonrası allah kerim artik
    52/1-a : :Aracın hızını, kavşaklara yaklaşırken, dönemeçlere girerken, tepe üstlerine yaklaşırken, dönemeçli yollarda ilerlerken, yaya geçitlerine, hemzemin geçitlere, tünellere, dar köprü ve menfezlere yaklaşırken, yapım ve onarım alanlarına girerken azaltmamak
    Hızınız nasıl tespit edilmiş? Radar veya benzeri bir kayıt yoksa hız kusuru/cezası iptal edilir.

56 1-a : Şerit izleme ve değiştirme kurallarına uymamak
    Asli ve tespiti mümkün olan kusur şerit değiştirme.

Mahkeme bilirkişi raporuna göre kusur oranını yeniden tespit eder. % 75 kusurlu olman mümkün değil. Krokiye göre tali yoldan gelen minibüsçü. Kaza onun kusuru yüzünden meydana gelmiş. Radar veya kamera kaydı ile yasal hızdan hızlı olduğun tespit edilmişse başka tabi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Madrap2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25 2017
    Olay yerinde ne radar ne kamera var minibuscunun anlatmasina gore yazilmis avukat kazanicaz diyor hızını tespit edemiyiceklerini söylediler ben zaten 100le çarpsaydim coktan diger tarafa gitmiştim 30 50 felan la çarpıştik hadi hersey tamam hızın 75 kusur olmasida saçma 50e 50 versinler bari

Motosikleti
    Yamaha R25 2017
    Motoru sigorta perte ayırmıştı şimdi ilk teklif 7bin tl idi sonrasında 15. 200tl sovtaj fiyati verdiler satmayi düşünüyorum çekme belgesi ile sizler ne diyorsunuz yorumlarinizi alabilirmiyim yamahanin masrafisa bu başka yerde 10 15binede yapilir tabiki

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Motorsiklet piyasası aldı başını gidiyor para durumun varsa yaptır devam et derim.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Yamahanın verdiği fiyat listrsibden en az 5-7 bin tl ucuza çıkartabilirsin.
    Aynaların tanesi 150tl. Yerine uygun fiyatlı kalite aksesuar alabilirsin, sağ hidon 322 demiş. Çook daha uygun bulabilirsin bence. çıkma jant ve disk bulabilirsin vs.. Şase düzgünse, uğraşırsan yaptırabilirsin.

Albertorun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660r+xtz660+honda cy50+monkey z50+mobylet
    büyük geçmiş olsun dostum, bu ülkede haklıysan ve de hakkını arıyorsan ceza kesiyorlar, yatırıyorlar malum! fakat yine de itirazını edip zalimlere boyun eğmemeni tavsiye ederim...

Motosikleti
    Yamaha R25 2017
    Allah razi olsun sigortadan suanki haliyle 22.250tl para aldim davamız açıldı cok şükür bekliyicem. Artik baska makineyle devam edicem

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    İyi hadi 20bin vermişler geçmiş olsun

kaskonuz mu vardı? sigorta haksiz olduğunuz durumda ödeme yapmaz ki.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Gecen sene zincirleme kazada arkadaki minibus arabaya, o baska arabaya, o baska arabaya, o araba da benim motora çarptı. Polis tutanaga motoru yazmadi, neyseki erken farkedip hemen mudahale ettim. Hersey beklenir.

Ayrıca ayni kazayi arabayla yaptim, soldan beton mikseri daldi, vurdu arabaya. 100de 100 karsi tarafa verildi suç. Polis yoktu tabi.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Madrap2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah razi olsun sigortadan suanki haliyle 22.250tl para aldim davamız açıldı cok şükür bekliyicem. Artik baska makineyle devam edicem
    geçmiş olsun iyi kurtarmışsınız. para olarak alacağınız kaldı mı
    çıkma parçalarla işçilik dahil 5 6 bin lira gibi rakamlara halledilebilir gibi düşünüyorum şasede, arka ve ön maşada ciddi sorun yoksa.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)