Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBR250R Telefon Tutucu

Motovento
    REKLAM ALANI
    hacidayi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    Arkadaşlar iphone 11 telefona uygun güzel sağlam bir telefon tutucu bakıyorum.Yaz kış kullanılabilecek olursa daha iyi olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

gokhan85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR1000RR
    Fiyat sorun değilse SP-Connect markasının "Stem Mount" ürünü güzel (kendim CBR1000RR için kullanıyorum) Gidon göbeğindeki boşluğa sıkı sıkıya oturtuluyor. Sonrasında ister üniversal, ister iphone11 e özel kılıf ile kullanılabiliyor. İstanbul'da Motomax satıyor. Tekrar hatırlatayım, ucuz bir ürün değil, toplamda 1000tl yi bulur.

wqaz00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    CBR250 için telefon tutucu meselesi çok sıkıntı ya bende araştırdım ama bulamadım aynadan bağlantılı olanlara falan da güven olmuyor pek.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    bir tane uygun telefon tutucu bulup gidona icad yapacaksın artık bende aradım ama hep bulamadım.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    ben o telefonu arabaya bile tutturmam. tabi tercih meselesi

hacidayi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    Alıntı gokhan85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat sorun değilse SP-Connect markasının "Stem Mount" ürünü güzel (kendim CBR1000RR için kullanıyorum) Gidon göbeğindeki boşluğa sıkı sıkıya oturtuluyor. Sonrasında ister üniversal, ister iphone11 e özel kılıf ile kullanılabiliyor. İstanbul'da Motomax satıyor. Tekrar hatırlatayım, ucuz bir ürün değil, toplamda 1000tl yi bulur.
    Teşekkür ederim fiyat 200tlye kadar çıkabilirim.[COLOR="Silver"][COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:59 ----------

Yani cbr250r için telefon tutucu yok gibi birşey bende bir şekilde güzel ve sağlam birşey uydurursam buradan sizinle paylaşırım

D e m i r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yok mu hocam bu racing.ler için bir telefon tutucu ya :((((

https://tr.aliexpress.com/item/40000...c00nnrRQy&mp=1

Bu tür ürünler iş görür mü, telefonun kamerasını bozmayalım titreşimden?

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Telefonlarınızı gidona takmayın.

Özellikle iphone 10-11 serilerinde kamera bozuluyor. Titreşim çok fazla ve absorbe etme şansımız yok. Depo üstü çanta gibi daha stabil şeylere yönelin derim.
    D e m i r bunu beğendi.

furkanguvenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Özellikle iphone 10-11 serilerinde kamera bozuluyor. Titreşim çok fazla ve absorbe etme şansımız yok. Depo üstü çanta gibi daha stabil şeylere yönelin derim.
    Bende duydum bu dedğinizi fakat son bir aydır https://www.motomax.com.tr/sp-connect-motosiklet-seti link.de ki ürünü kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım ürün ile beraber titreşim engelleyici kit ve yağmur kılıfı birlikte geliyor. Fiyat biraz yüksek kabul ediyorum ama oldukça kullanışlı bir ürün olduğunu düşünüyorum.
    Honda CBR125R- Yamaha MT07- Yamaha Nmax 155- Honda PCX125- KTM Duke250- Yamaha Xmax 250- Ducati Scrambler İcon- Honda Forza 250

D e m i r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

6s telefonlarda böyle bir sorun yoksa bahsettiğim linkteki ürünü alayım mı ?

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı D e m i r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6s telefonlarda böyle bir sorun yoksa bahsettiğim linkteki ürünü alayım mı ?
    Öyle bir sorun olup olmadığı hakkında fikrim yok. Fikrim olan kısmını aktardım zaten. Zenfone 3 bozuldu benim. Hatta titreşim motoru falan zarar gördü.

1100 TL lik kit alacağıma aluminyumdan kendim imal ederim daha iyi :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)