Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

34 MN 3358 plakayı buldum tanıyan varsa.

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamlar buraya açmak doğrumudur bilemedim gerekirse konuyu taşınabilir. İstanbul /Florya/senlikköyde motorcu arkadaşlardan birinin plakası kafama geldi nasıl bulacağımı bilemediğim için buraya yazıyorum 34 MN 3358. Sigortadan denedim ama plakadan çıkmıyor artık. tanıyan olursa arkadaşa bildirebilir mi siyah bir motordu. eğer tanıyan varsa bana yazabilir umarım yeni plaka çıkarmamıştır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    MN yabancı vatandaşlık. Suriyeli falan olabilir. Size çarptığı yerde bıraksaydınız. İllaki ilgili biriyse aynı güzergahı tekrar yaparak plakasını aramak isteyecektir.

buarada motorlarda da M plaka geçerli mi bilmiyordum bilgi içinde teşekkürler. Vallahi polis merkezine bırakacaktım orayıda yıktılar. onun için veremedim. Vallhi o hızla nereye uçtuğunu hatırlayamazdı zaten. ben yolun kenarına bıraktım zaten 2 gün gelmedi şirketim düşürdğü yerin karşısı. bende yanıma aldım. normalde zaten uçtuğu yerde bıraksam bulma ihtimali yoktu neyse sağlık olsun o zman yabancıysa birşey çıkmaz yardımcı olayım dedim.

Motosikleti
    Pulsar 200ns - Yamaha mt-25abs
    kafama geldi ne demek nasıl oldu abi :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)