Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

BMW G 310 GS İnceleme

Motovento
    REKLAM ALANI
    -ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim tahminim; motoron videoyu kaldırdığına göre büyük ihtimal gelen yorumlardandır. youtube'da birçok yorum bu arkadaşın altın elbiseli adamı taklit ettiğini söylüyordu. motoron galiba rahatsız olmuş olacak ki videoyu kaldırmış. özgün olup kendi tarzını yaratmak önemli diye boşuna demiyoruz.

f800gt videosu için forumda açtığı konuda "özgünlük" olayından bahsetmiştim ama benim tarzım zaten bu, beni tanımıyorsunuz falan deyip motoru incelerken gayet özgün olduğunu söylemişti. neyse ne diyelim. hayırlısı artık.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan

https://m.youtube.com/watch?v=Nxw78FS5eAs

Video artık kendi kanalımızda.

Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim tahminim; motoron videoyu kaldırdığına göre büyük ihtimal gelen yorumlardandır. youtube'da birçok yorum bu arkadaşın altın elbiseli adamı taklit ettiğini söylüyordu. motoron galiba rahatsız olmuş olacak ki videoyu kaldırmış. özgün olup kendi tarzını yaratmak önemli diye boşuna demiyoruz.

f800gt videosu için forumda açtığı konuda "özgünlük" olayından bahsetmiştim ama benim tarzım zaten bu, beni tanımıyorsunuz falan deyip motoru incelerken gayet özgün olduğunu söylemişti. neyse ne diyelim. hayırlısı artık.
    Sevgili kardeşim, böyle şeyleri konuşmayı sevmiyorum ama burda yanlış lanse etmendense, cevap vereyim.

Motoron kaynaklı bir sorun yoktu. Biz orayla çalışmaktan vazgeçtik.

Eğer bu söylediğimle ilgili bir şüphen olursa yaz, bir ekran görüntüsü atayım.

Ayrıca biz eleştiriye açığız. Bundan rahatsız değiliz. Eleştirile elestirile düzelecek bir şeyler. Fakat yorumlarla ilgili yaptiğıniz tespit yersiz olmuş. Çok çok mutlu eden yorumlar geldi, bu tarz yorumlar ağırlıklıyken, eleştirenler de oldu tabii ki. Sizin o yorumları görüp diğerlerini görmemeniz güldürdü biraz. Olsun. Canınız sağ olsun.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Dostum ben senin motor anlatırkenki tarzını seviyorum, videolarını izlerken ileriye alıp "ulan bitse de kurtulsak" moduna girmiyorum. Bence keyifliler. Sana daha önce de yazdığım gibi tek problemin bulunduğun coğrafyadan kaynaklı pek çok farklı, alternatif, yeni motora ulaşma imkanının kısıtlılığı. O problemi de Motoron ile aşacağın için sevinmiştim. Herşeyin hayırlısı olsun, kanalının daha da büyümesi dileğiyle. Buarada absürt kaçacak ama F800Gt videonda girişte ve sonda kullanılan müziği araştırıyorum, ismini bir türlü çıkaramıyorum. Şarkının ismini söylersen sevinirim.
    gurcanozturk bunu beğendi.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum ben senin motor anlatırkenki tarzını seviyorum, videolarını izlerken ileriye alıp "ulan bitse de kurtulsak" moduna girmiyorum. Bence keyifliler. Sana daha önce de yazdığım gibi tek problemin bulunduğun coğrafyadan kaynaklı pek çok farklı, alternatif, yeni motora ulaşma imkanının kısıtlılığı. O problemi de Motoron ile aşacağın için sevinmiştim. Herşeyin hayırlısı olsun, kanalının daha da büyümesi dileğiyle. Buarada absürt kaçacak ama F800Gt videonda girişte ve sonda kullanılan müziği araştırıyorum, ismini bir türlü çıkaramıyorum. Şarkının ismini söylersen sevinirim.
    Çok teşekkür ederim her videoya üşenmeden yorum yapıyorsunuz. kendi imkanlarımızla bulmaya devam edeceğiz.
    Parça çok eski.
    Caesars - Jerk it out.

Epey müzik soran oluyor videolarda, ayrı bir vakit ayırıp onları da yazsak fena olmayacak.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    43bin tlye arkadaşım aldı, motora binmeden fiyatı arttı her ne kadar çok sevsem de ne yazık ki çok pahlalı. 2016 da f700 gs 46bin tlye almıştım ben :(

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Caesars - Jerk it out.
    Hay Allah razı olsun.

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV

Göz var nizam var türkiyede bu adamın üzerine var mı bilemiyorum. Ancak en özgün tarzı olan adamlardan biriydi. Kanal açıklaması ve samimiyetiyle bence en iyilerden biri, umarım böylede kalır. Motoronun yaptığı çektiği videoların kalitesi belli kanala girip son videolara bakabilirsiniz. Özgünlük buysa siz kanalı takip etmeye devam edin

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Çok abartıyorsunuz... Motosiklet incelemesi işte, ne kadar özgün olabilir? Her şeyi de rahmetlinin işlerine benzetme huyundan vazgeçelim. Sizin istediğiniz raddede özgünlük ancak Fortnine videolarında olur, onların bütçesi konusunda bir fikriniz var mı acaba?
    computeus bunu beğendi.

alt tarafı bi yorum yazdık ne kıyamet koptu be

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs

biri işi bilen yapar, bilmeyen de anca sizin gibi boş yorum yapar. nickiniz ne kadar uyumlu olmuş. karakterinize cuk oturmuş. kafama sıkar giderim buralardan der gibi bir görsel seçmişsiniz bir de gelde gülme arkadaş

Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biri işi bilen yapar, bilmeyen de anca sizin gibi boş yorum yapar. nickiniz ne kadar uyumlu olmuş. karakterinize cuk oturmuş. kafama sıkar giderim buralardan der gibi bir görsel seçmişsiniz bir de gelde gülme arkadaş
    yaş kaç 12 falan mı?

kamera ve prodüksiyon konusunda elinize verebilirim bilgiyi eğer çok isterseniz.
    nitekim işim bu
    engin_deniz bunu beğendi.

Motosikleti
    street triple rs
    yaş kaç 12 falan mı?

kamera ve prodüksiyon konusunda elinize verebilirim bilgiyi eğer çok isterseniz.
    nitekim işim bu
    ben az önce gayet güzel eline verdiğimi düşünüyorum. hazmedemedin tabi anca bunları yazabildin sende öyle klavye başından konuşmak kolay geliyor sizin gibi gençlere.

Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende her konuda elinize verebilirim. öyle klavye başından konuşmak kolay geliyor sizin gibi gençlere.
    yaş konusunda pek yanılmamışım sanırım.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Beyler ayıptır, birbirinizin kuru g.tüne mi kaldınız da eline vereyim muhabbeti yapıyorsunuz? Yakışıyor mu hiç 2 tekerci adamlara?

Beyler ayıptır, birbirinizin kuru g.tüne mi kaldınız da eline vereyim muhabbeti yapıyorsunuz? Yakışıyor mu hiç 2 tekerci adamlara?
    valla ben kamera prodüksiyon konusunda sahip olduğum bilgiden bahsettim. arkadaşın galiba bilinç altına parmak bastık yükseliyor bize.

Motosikleti
    street triple rs
    yaş konusunda pek yanılmamışım sanırım.
    yanıldıgın çok şey var. ama boşver, yorma kendini. tanımadıgın insanlar hakkında ahkam kesmeye devam et. nede olsa klavye başındasın. delüğanlu

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    valla ben kamera prodüksiyon konusunda sahip olduğum bilgiden bahsettim. arkadaşın galiba bilinç altına parmak bastık yükseliyor bize.
    Yahu boşverin hepimizin iyi olduğu ya da yetersiz kaldığı konular var. Değer mi do majörden birbirinize çat çat girmeye? Belki bir etkinlikte yüzyüze tanışsanız çok iyi anlaşıp kanka olacaksınız.

yav şunu şurdan alın. içip içip foruma mı sarıyor nedir

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:39 ----------

Yahu boşverin hepimizin iyi olduğu ya da yetersiz kaldığı konular var. Değer mi do majörden birbirinize çat çat girmeye? Belki bir etkinlikte yüzyüze tanışsanız çok iyi anlaşıp kanka olacaksınız.
    valla ben kimseye sarmadım tommygun bey.
    ben evde oturup çay içiyorum öyle. işsiz midir alkollü müdür nedir sarmış buraya

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok abartıyorsunuz... Motosiklet incelemesi işte, ne kadar özgün olabilir? Her şeyi de rahmetlinin işlerine benzetme huyundan vazgeçelim. Sizin istediğiniz raddede özgünlük ancak Fortnine videolarında olur, onların bütçesi konusunda bir fikriniz var mı acaba?
    Lafi acilmisken, yahu o Fortnine videolarinin kalitesi nedir oyle yahu...

Buyuk TV kanallari icin uretilmis profesyonel uluslararsi yapimlar halt etmis yaninda...

Konu, tema, senaryo, cekim, yapim, hepsi mukemmele yakin yahu. Ne kadar vakit harciyor acaba bir videoya cok merak ediyorum.
    ero__ bunu beğendi.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lafi acilmisken, yahu o Fortnine videolarinin kalitesi nedir oyle yahu...

Buyuk TV kanallari icin uretilmis profesyonel uluslararsi yapimlar halt etmis yaninda...

Konu, tema, senaryo, cekim, yapim, hepsi mukemmele yakin yahu. Ne kadar vakit harciyor acaba bir videoya cok merak ediyorum.
    yurt dışında fan ların çektiği videolar alt yapısı bile bizim burada kurumsal firmalarda yok
    since 1987

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler