Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

BU FİYATLARA İNAT KENDİ MOTOSİKLETİMİ TOPLADIM

Motovento
    REKLAM ALANI

güzel olmuş gerçekten hiçbiri absürt durmamış. egzozu beğendim. marka modeli nedir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

https://www.motoay.com/Akrapovic-Yandan-Cikisli-Egzoz,PR-15357.html

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Bu sanatkarlık ya. Keşke benim de elimden bu tarz şeyler gelse. Tebrik ederim. Harika olmuş. Elinize emeğinize sağlık
    AdM1n bunu beğendi.

Teşekkürler. Hobi olarak ve severek uğraştığım için bir şeye benzetebildim herhalde.

Motosikleti
    Hero-Karizma
    Arkadaş çok güzel olmuş eline sağlık
    AdM1n bunu beğendi.

AleniDesais - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Primavera150 - KTM DUKE 390 2020
    bence sele yanları grenajlarını söküp arka tarafı birazcık daha hafifleterek (görüntü olarak), daha şık bir tasarım elde edebilirsiniz. en azından motor benim olsa ilk yapacağım şey o olurdu. yada uğraşmak isteseniz tam selenin birinci kişi oturma ve yaslanma alanının bittiği yerden artçı selesini ayırıp (hafif wunderwaffe gibi canlandırabilirsiniz) güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. tabi uğraşmak istemiyorsanız ilk söylediğim de çok güzel duracaktır tabi bu da isterseniz :d onun dışında elinize sağlık

Alıntı AleniDesais adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence sele yanları grenajlarını söküp arka tarafı birazcık daha hafifleterek (görüntü olarak), daha şık bir tasarım elde edebilirsiniz

İlerleyen zamanlarda olabilir daha düz bir kıç kısmı yapmak var aklımda
    AleniDesais bunu beğendi.

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    Alıntı Sadistic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2013 model vardı rks titanic 200, hala devam ediyor mu bu modelde stop etme problemi?

stop etme problemini hiçbir usta çözememişti satmak zorunda kalmıştım 1 ay kullanıp
    bendede 2012 model var alalı 3 ay oluyo daha hiç stop ettiğini görmedim , sizinkinin karburatör ayarı kaçmış olabilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:51 ----------

Alıntı AdM1n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlerleyen zamanlarda olabilir daha düz bir kıç kısmı yapmak var aklımda
    genel olarak böyle bir şeye dönüştürmeye düşünüyorsunuz galiba
    https://www.youtube.com/watch?v=8Cu_...%B2%E0%B8%A764

tek merak ettiğim böyle işlemler yapmak çok güzelde türkiyede acaba ruhsat işlerini filan nasıl yapılacagı hakkında bir bilginiz varmıdır bende böyle bir şey planlıyorumda bilgilenmiş olalım , fabrika çıkışına herhangi en küçük bir işlem yapmak bile yasak diyen var ama yapan kişileride çok görüyorum vede muayeneden filanda geçmişler

Motosikleti
    250r
    Gayet başarılı olmuş.
    Aslında kullandığınız parçaları ve fiyatlarını yazsanız iyi olabilir.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Far/ın linkini alabilirmiyim...

Depo fazerin deposu sanırım

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    Alıntı Ros1n2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Far/ın linkini alabilirmiyim...

Depo fazerin deposu sanırım
    far böyle bişey sanırım
    https://tr.aliexpress.com/item/32994...c00GOLjic&mp=1

deposu orjinal olması lazım titanic 200 ün kendi deposu

Henüz motoru bitirmedim bitirince detaylı bir şekilde yazacağım. Bu sırada kozmetikten çok aktarma organları ve elektrik tesisatı ile ilgili değişiklikler yaptım. Ateşleme bobini, debriyaj balatası, fren balataları, karbüratör değişti ha birde buji. Şuan stop etme sorunu kalmadı gibi. Ön maşaları değiştirdim. Renk siyahtı sedefli parlak siyah yaptım bazı karenaj parçaları bakıyorum uygun olanı bulunca bazı değişiklikler yapacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:36 ----------

Şuan şu şekilde sakal eklentisi yapmakla uğraşıyorum ama henüz karar veremedim. (Görseldeki ben değilim.)

Havalar malumunuz, motosiklet kirli biraz.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:38 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:44 ----------

Alıntı OnixsyS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bendede 2012 model var alalı 3 ay oluyo daha hiç stop ettiğini görmedim , sizinkinin karburatör ayarı kaçmış olabilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:51 ----------

genel olarak böyle bir şeye dönüştürmeye düşünüyorsunuz galiba
    https://www.youtube.com/watch?v=8Cu_...%B2%E0%B8%A764

tek merak ettiğim böyle işlemler yapmak çok güzelde türkiyede acaba ruhsat işlerini filan nasıl yapılacagı hakkında bir bilginiz varmıdır bende böyle bir şey planlıyorumda bilgilenmiş olalım , fabrika çıkışına herhangi en küçük bir işlem yapmak bile yasak diyen var ama yapan kişileride çok görüyorum vede muayeneden filanda geçmişler
    Aslında o tarz yapmak istemiyorum benimki biraz daha scrambler ile streetbike karısımı.

Yasal konuya gelirsek, sizi yanlış yönlendirmek istemem fakat ülkemizde trafik polislerimizin motosikletler ile ilgilendiği çoğu durum;
    egzoz değişikliği, muayene, sigorta var mı gibi durumlar. Ben çevirmeye girdiğimde genellikle ehliyet istiyorlar ve plaka sorguluyorlar. Henüz bir sıkıntı yaşamadım fakat garantisini veremem. Eğer en doğru olarak resmi uygunluk isterseniz her değişikliğinizi yetki belgesi alıp muayene istasyonuna götürüp yaptırdığınız işlerin faturasını alıp (ki devlet bundan vergi alabilsin) ruhsata işlettirmeniz gerekli. Benim muayenem 2022 ye kadar. Motosikletim bu şekilde muayeneden geçmez.

kyagmur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ F250
    Elinize emeğinize sağlık, çok beğendim tekerinize taş değmesin
    AdM1n bunu beğendi.

Renk fena olmadı sanki. Ama biraz daha koyusunu yapacağım. Depoyu biraz daha yükselteceğim. Koltuk değişecek.

Şükrü Çelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 250/ Honda Dio 110
    Motor çok güzel olmuş ellerine sağlık dostum. Bir sorum olacak farı nerden aldın ve aydınlatmasından memnun musun acaba?

Alıntı Şükrü Çelik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor çok güzel olmuş ellerine sağlık dostum. Bir sorum olacak farı nerden aldın ve aydınlatmasından memnun musun acaba?
    Aydınlatması harika gece selektör attığım zaman şehir aydınlanıyor bildiğin akşam resmini eklerim. Yurtdışından sipariş ettim. 48 dolar civarına geliyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:04 ----------

Karanlık sokak

Gündüz Farı

Uzunlar

bir modül daha var ama bağlantısını yapmadım gerek duymadığım için. Akşam E5 Trafiğinde selektör attığım zaman e 5 komple beyaza bürünüyor öyle söyleyeyim.

Şükrü Çelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 250/ Honda Dio 110
    Alıntı AdM1n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aydınlatması harika gece selektör attığım zaman şehir aydınlanıyor bildiğin akşam resmini eklerim. Yurtdışından sipariş ettim. 48 dolar civarına geliyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:04 ----------

Karanlık sokak
    https://i.hizliresim.com/ek78tY.jpg

Gündüz Farı

https://i.hizliresim.com/osQqfI.jpg

Uzunlar

https://i.hizliresim.com/2wASQg.jpg

bir modül daha var ama bağlantısını yapmadım gerek duymadığım için. Akşam E5 Trafiğinde selektör attığım zaman e 5 komple beyaza bürünüyor öyle söyleyeyim.
    Gerçekten çok güzel şekilde aydınlatıyor. Kesinlikle alacağım ben de. Teşekkür ederim.
    AdM1n bunu beğendi.

Alıntı Şükrü Çelik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten çok güzel şekilde aydınlatıyor. Kesinlikle alacağım ben de. Teşekkür ederim.
    Bende tnt250 de var. Ona da takacağım yakında.

https://imgyukle.com/i/aX3uFN

Son halini paylaşmak isterim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:45 ----------

espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)