Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112

Sahibinden.com batağı ! Acayip fiyatlar ve umutsuz fiyat kırmalar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Xmax 250
    Bayilere sıfır motorların ne zaman geleceği ile ilgili bilgisi olan var mı acaba? Birçok fırsatçı galeri sıfır motorları stoklamış durumda bu fırsatçılara para kazandırmamak lazım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KTM 250 Duke
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birader? Kimsin ya da kim olduğunu sanıyorsun sen?

Galerici değilim. Motorum satılmıyor diyerek ağladığım falan yok. Hastalıklısın... Tavırlarımı beğenmiyorsan okuma.

Örnekle açıklayayım.

Benim motosikletim X marka, şuan sıfırı 200.000 tl. (yuvarlak fiyat yazayım ki anlayabil) Motosikletimi 2015 yılında sıfır fiyatı 65.000 TL iken 2012 modelini 30.000 TL'ye aldım diyelim. Şimdi motosikletin fiyatı ne olmasını istersin de satayım ben sana? Ben tutup günümüz şartlarında 80.000 yazarsam ve bana telefon açıp 50 vereyim, ya da burada yapılan ukalıklar gibi benim malımın ederinde ısrarcı olma, vay efendim satamazsın, elinde patlar gibi salak salak malca konuşmalara işi döndürürsen ana bacı ben söverim.

Anlayabilirsin umarım. Bir motosikletin fiyatı hakkında yorum yapılır elbet, ama satan şahıs istediği fiyatı biçer, ona şu fiyatı biçme bu para etmez falan gibi SALAKÇA cümlelerle yaklaşırsanız satan ya ana bacı söver ya da fiyatını daha da artırır.
    e ben de senin anana bacına söverim tamam? boş konuşup seviyeyi düşürme boş insan.

ben kimseyi arayıp da ölü fiyat vermedim arayıp ya da mesaj atıp fiyatın çok uçuk ona değil şuna koymalısın da demedim. Genel olarak piyasanın dengesizliğinden sitem ediyorum bu zoruna gitmesin. Hala sövme işine girip de basitlik yapma sözlerine cümlelerine de dikkkat et.

istediğin fiyata koy istersen götür sıfırı 200ken sen 250bine koy. ama ben derim ki şuna bak sıfırı 200 gitmiş 250ye koymuş. Ha bunu sana demem bunu çünkü zaten bir ilan az çok belli ediyor kendini muhattap olmaya değer mi değmez mi diye.

Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birader? Kimsin ya da kim olduğunu sanıyorsun sen?

Galerici değilim. Motorum satılmıyor diyerek ağladığım falan yok. Hastalıklısın... Tavırlarımı beğenmiyorsan okuma.
    adam sana bilader demiş ha anana bacına sövmemiş sakin ol :D

ne kadar agresifsin hararetlisin korkuyorum birini ısıracak gibi duruyorsun :D

Motosikleti
    KTM DUKE 250 ABS 2017
    Hayatınızı motosiklet ile kazanmıyorsanız bir sene de motora binmeyin. Almayı düşündüğüm motorun sıfır fiyatına göre ikinci el ilanlar 10-25 bin arasında fazla fiyat yazmışlar. Ilanlari favoriye almiyorum takip ediyorum satamiyorlar zaten. Bayiden bulabilirsem alırım bulamazsam da firsatcilara o paraları vermem.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    daha da karışır buralar.

yok mu 2010 model japon motorunu 2010 da aldıgı fiyattan %20 az satacak birisi. alalım hemen kelepir.

savunuyorsunuz ama satıyorsunuz

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mscofieldx3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    e ben de senin anana bacına söverim tamam? boş konuşup seviyeyi düşürme boş insan.

ben kimseyi arayıp da ölü fiyat vermedim arayıp ya da mesaj atıp fiyatın çok uçuk ona değil şuna koymalısın da demedim. Genel olarak piyasanın dengesizliğinden sitem ediyorum bu zoruna gitmesin. Hala sövme işine girip de basitlik yapma sözlerine cümlelerine de dikkkat et.

istediğin fiyata koy istersen götür sıfırı 200ken sen 250bine koy. ama ben derim ki şuna bak sıfırı 200 gitmiş 250ye koymuş. Ha bunu sana demem bunu çünkü zaten bir ilan az çok belli ediyor kendini muhattap olmaya değer mi değmez mi diye.
    Tamam böyle bir duruma düşüp beni arayıp bana APTALCA bir teklifte bulunursan ve ben sana ana bacı söversem söversin sen de. Yapabileceğinde anca bu olur zaten.

Alıntı mscofieldx3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam sana bilader demiş ha anana bacına sövmemiş sakin ol :D

ne kadar agresifsin hararetlisin korkuyorum birini ısıracak gibi duruyorsun :D
    2 kişi arasında geçen konuşmaya dahil olma istersen de ilkokul bilgilerinle cevap vermeyeyim sana.

Son olarak hadi güle güle...

Motosikleti
    Pocketbike
    Adam 2014 model Honda CBR1000RR için 100.000TL istiyor. Pişkin pişkin boş muhabbet için aramayın yazmış birde. 85.000'e kadar düşecek 80 veren olursa el sıkışacak. Adama demezler mi gevşek insan hani malının ederi 100.000'di diye? Pazarlık yapmadan 100.000'e el sıkışmaya gitsen motoru göstermek için gelirken aldığı 100 liralık benzin parasını da ister bu gevşekler. Ayak takımının üç beş bin kâr edecem diye piyasayı getirdiği hale bak.

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)