Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

boonstraparts.com üzerinden sipariş

Motovento
    REKLAM ALANI

boonstraparts.com üzerinden ikinci el parça siparişi vereceğim fakat, ikinci el ürünler gümrükten geçiyor mu? Yada Satıcıya sıfır fatura kesin mi demem lazım? Daha önce buradan alışveriş yapan var mı?

Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı gezginkral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boonstraparts.com üzerinden ikinci el parça siparişi vereceğim fakat, ikinci el ürünler gümrükten geçiyor mu? Yada Satıcıya sıfır fatura kesin mi demem lazım? Daha önce buradan alışveriş yapan var mı?

Teşekkürler.
    Dostum Avrupalılar pek yemiyor Çinliler gibi o sıfır ya da düşük fatura olayını, hakaret sayıyorlar neredeyse. Sorunuzun cevabı olarak, evet geçer gümrükten.

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum Avrupalılar pek yemiyor Çinliler gibi o sıfır ya da düşük fatura olayını, hakaret sayıyorlar neredeyse. Sorunuzun cevabı olarak, evet geçer gümrükten.
    Ben düşük gösterin demeyeceğim zaten ikinci el ürün olduğu için belki fatura göndermezler benim için sıkıntı olur o yüzden dedim.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O firma görüp görebileceğiniz en iyi iş yapan firma. Fatura vs. sorun olmaz. Gümrüğünü öder alırsınız malınızı.
    gezginkral bunu beğendi.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Rıza, o firmadan belki 10 kere alışverişim oldu. En ufak bir sorun yaşamadım. Gümrükte bir ürün için 50 tl fazla ödemem gerekmişti oda kapıda ödedim. Kafana takmadan satın al. Hollanda ve Almanya şubeleri olan büyük bir firma.
    gezginkral bunu beğendi.

Arkadaşlar artık Türkiye'ye gönderim yapmıyorlarmış.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A

https://i.resimyukle.xyz/7TPCOT.png
    Ödeme yöntemlerinden kaynaklanıyor galiba? VISA MASTERCARD vb. görmedim, Paypal vs. var; Paypal bizde artık olmadığı için çalışmıyor olabilirler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:28 ----------

Honda CB500F için neler var diye baktım; çıkma LED far 250 EUR'ya satıyorlar, sıfırı ABD Bike Bandit'te 243 EUR imiş. Çıkma parçayı neden sıfırı ile aynı fiyata satıyorlar ki? Garip... Parçasına göre iyi kontrol etmek lazım yoksa gagalanırsınız gibi görünüyor...

https://i.resimyukle.xyz/7TPCOT.png
    Hassssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssssssssssss

Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ödeme yöntemlerinden kaynaklanıyor galiba? VISA MASTERCARD vb. görmedim, Paypal vs. var; Paypal bizde artık olmadığı için çalışmıyor olabilirler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:28 ----------

Honda CB500F için neler var diye baktım; çıkma LED far 250 EUR'ya satıyorlar, sıfırı ABD Bike Bandit'te 243 EUR imiş. Çıkma parçayı neden sıfırı ile aynı fiyata satıyorlar ki? Garip... Parçasına göre iyi kontrol etmek lazım yoksa gagalanırsınız gibi görünüyor...
    CBF için bir şey diyemem ama KTM için parçalar bayağı ucuzdu. Benim listem vardı herşey bekliyordu. Tam satın alayım derken Hoppa! hata aldım. Sonra iletişime geçtim, Türkiye'ye kargoyu kapatmışlar.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Afrika'nın kabilesine yollayıp Türkiye'ye niye yollanmıyor garip

CBF için bir şey diyemem ama KTM için parçalar bayağı ucuzdu. Benim listem vardı herşey bekliyordu. Tam satın alayım derken Hoppa! hata aldım. Sonra iletişime geçtim, Türkiye'ye kargoyu kapatmışlar.
    Gümrüğü fazla geldiği için almayan dananın bir tanesinin iade kargo ücreti de girince kapatmışlardır kesin.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Bu site kredi kartı ile ödeme almıyor galiba, Paypal olmadığı için kapanmıştır... Koşulsuz iade olmayabilir; restocking fee istiyorlarsa iadelerden zarar etmezler, bilakis kar bile ederler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Tam da konjektörüm bugün arıza verdi, Boonstra'dan çıkma alırım derken başıma gelene bak. Maşallah dediğim 3 gün yaşamıyor, kızlar yurdu patlasa kafamıza bekçinin bir tarafı düşer.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)