Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ah Lifan Ah

Motovento
    REKLAM ALANI
    emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    @levend84 abi yine çok güzel bilgilerle gelmişsin. Haojue'nin modelleri çok yakışıklıymış.
    Ybr ve apache fiyat farkı ise gerçekten ilginç.

Ayrıca şunu bildireyim: bu korona dönemi Lifana yaradı zannımca. Kp150 grubuna bu sene acayip üye geldi. Çok fazla alan ve almak isteyen dahil oldu. Whatsapp grubumuz bile şişti.
    Ama korona sonrası normalleşme döneminde durum ne olur bilemiyorum. Piyasa eski haline mi döner yoksa lifan parlamaya devam mı eder göreceğiz inşallah.
    levend84 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı emenyasin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @levend84 abi yine çok güzel bilgilerle gelmişsin. Haojue'nin modelleri çok yakışıklıymış.

Ayrıca şunu bildireyim: bu korona dönemi Lifana yaradı zannımca. Kp150 grubuna bu sene acayip üye geldi. Çok fazla alan ve almak isteyen dahil oldu. Whatsapp grubumuz bile şişti.
    Ama korona sonrası normalleşme döneminde durum ne olur bilemiyorum. Piyasa eski haline mi döner yoksa lifan parlamaya devam mı eder göreceğiz inşallah.
    Dostum,bende internet ortamindaki bilgilerle,gozlemlerimi harmanlayip sunuyorum.

Bu arada,

Son 4 sene once uretilen modellerin,yeni yeni muşteri bulmasi guzel bir şey,çiktigi donemde istedigi satiş populasyonunu kazanmasada şimdilerde,

Yaa aslinda bu motorlarin hakki yendi olayina gidiyor.

İyi bir mal kenarda unutulup gozardi edilsede zamani gelince kendi kendini sattirir..

Tvs 2015-2016 doneminde,rtr200 kaydirmali debriyaj olmayan ilk varyanti ile ulkemize girseydi ve test motorlari sunsaydi eminim daha iyi seviyelerde olacakti.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:12 ----------

Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben evde mapus yatmaktan daraldım zaten. Hava da kapalı ama motorla hava alacağım.
    Temiz hava iyidir hocam,

Burgman nasil?hali vakti yerindedir umarim,yağa suya ihtiyaci olursa yardimci ol yavrucağa.

bendende çok selam söyle

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:16 ----------

Duzeltme,

Cc farkindan dolayi ys125 i rtr180 ile fiyat anlaminda mukayese etmek dogru olmaz,

Tvs star city plus 110 cc commuter 62.000rupi
    Yamaha ys125 58.000rupi

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum,bende internet ortamindaki bilgilerle,gozlemlerimi harmanlayip sunuyorum.

Bu arada,

Son 4 sene once uretilen modellerin,yeni yeni muşteri bulmasi guzel bir şey,çiktigi donemde istedigi satiş populasyonunu kazanmasada şimdilerde,

Yaa aslinda bu motorlarin hakki yendi olayina gidiyor.

İyi bir mal kenarda unutulup gozardi edilsede zamani gelince kendi kendini sattirir..

Tvs 2015-2016 doneminde,rtr200 kaydirmali debriyaj olmayan ilk varyanti ile ulkemize girseydi ve test motorlari sunsaydi eminim daha iyi seviyelerde olacakti.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:12 ----------

Temiz hava iyidir hocam,

Burgman nasil?hali vakti yerindedir umarim,yağa suya ihtiyaci olursa yardimci ol yavrucağa.

bendende çok selam söyle

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:16 ----------

Duzeltme,

Cc farkindan dolayi ys125 i rtr180 ile fiyat anlaminda mukayese etmek dogru olmaz,

Tvs star city plus 110 cc commuter 62.000rupi
    Yamaha ys125 58.000rupi
    Hindistan da japon motorlarına buradaki gibi muamele yapılmıyor ki , sanırsın japon motoru değil de uzaydan gelen bilinmeyen bi teknolojiyle yapılmış gibi muamele var türkiye de , gerçi hindistanda yamaha , suzuki kadar güçlü değil belki de onun etkisi vardır

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:07 ----------

Peki Lifanın yeni ürünler getirmesi konusunda bir şeyler söyleniyor mu bu gruplarda ?

Motosikleti
    Lifan KP150
    Bu sene yeni ürün getirme niyetleri yokmuş söylenenden hatırladığım kadarıyla. Stokları bitireceklermiş. Hala Kp'ler duruyor. Ne kadar çok getirmişlerse artık

Bu sene yeni ürün getirme niyetleri yokmuş söylenenden hatırladığım kadarıyla. Stokları bitireceklermiş. Hala Kp'ler duruyor. Ne kadar çok getirmişlerse artık
    bitirdiler güzelim firmayı halbuki birazcık tanıtım yapsalar , insanlar Lifan adını duyunca kıytırık çinli deyip geçiyor çoğu kişi bilmiyor halbuki dünyanın çoğu yerinde satılan gayet de kaliteli motorlar, biraz tanıtımla, özellikle bu piyasada lider olur adamlar

Motosikleti
    Lifan KP150
    Alıntı buteo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bitirdiler güzelim firmayı halbuki birazcık tanıtım yapsalar , insanlar Lifan adını duyunca kıytırık çinli deyip geçiyor çoğu kişi bilmiyor halbuki dünyanın çoğu yerinde satılan gayet de kaliteli motorlar, biraz tanıtımla, özellikle bu piyasada lider olur adamlar
    En azından kötü ün yapmadı. Bilen iyi biliyor. Satanlar bazen grupta geliyor tekrar aradığını söylüyor. Ailecek kullananlar var. Kuryelik yapanlar var.

burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    Bir videoda denk geldim rusyada motoland diye bir marka varmış adamların yapmadıkları model yok gerçekten çok güzel tasarımları var kalite olarak da muhtemelen öyle gibi duruyor. Crf Rally'nin çakmasını falan yapmışlar ama özellikle enduro modelleri çok hoş bizdekiler hem çinli hem tipsiz şu bakınya ;
    site bu;https://motoland-russia.ru/katalog/m...html#cat-26720
    ABONE OLMAK İÇİN >>> youtube.com/channel/UC2pNC9t3HM5t01YezVcCwzw

Alıntı burakrak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir videoda denk geldim rusyada motoland diye bir marka varmış adamların yapmadıkları model yok gerçekten çok güzel tasarımları var kalite olarak da muhtemelen öyle gibi duruyor. Crf Rally'nin çakmasını falan yapmışlar ama özellikle enduro modelleri çok hoş bizdekiler hem çinli hem tipsiz şu bakınya ;
    https://i.imgyukle.com/2020/05/29/ypIxsR.jpg
    Bu nasıl bi marka böyle ya :D her markanın çakması var, bi tane ktm duke çakması bile gördüm :D

Motosikleti
    Cb250r
    Bu nasil bi model markadir arkadas. Cidden harika modelleri varmis. Siteyi inceledim. Cinli zontes gibi bir markadan daha fazla ilgiyi cekecegini dusunmekteyim.
    La imkan olacak moturcu camiasindan zengun elemanlarla sirket gurup getureeecen bunu emi 🤣

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Düzce’deki fabrikasında hangi modeller üretiliyor?

Motosikleti
    Lifan KP150
    Alıntı mustick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düzce’deki fabrikasında hangi modeller üretiliyor?
    Hocam o kadar bilgim yok. Ama ellerindeki modeller için lifan.com.tr'ye bakabilirsin.
    Bir de şu videonun 1. dk'sından sonrasına bakarsanız orada bilgi veriyor ama bu bilgi çok eski:

Motosikleti
    ......
    Ohaa bu nedir yahu,

Karaduzen motor,yag sogutma 250cc anca 18 hp alinabilmis

tommygun bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ohaa bu nedir yahu,

Karaduzen motor,yag sogutma 250cc anca 18 hp alinabilmis

https://i.hizliresim.com/Vjcrne.jpg
    Başkan sanki bir markanın eski bir modelinden az biraz esinlenme var gibi..
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    ......
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başkan sanki bir markanın eski bir modelinden az biraz esinlenme var gibi..
    Arka maşa bile ayni baskan,

KKM Kuke 250

Ama adamlara helal olsun,

Azimle siçan taşi delermiş
    tommygun bunu beğendi.

250 değil baya eski duke 200 ü alıp yağ soğutmalı kara düzen motor koymuşlar :D

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Alıntı hükümdar06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu nasil bi model markadir arkadas. Cidden harika modelleri varmis. Siteyi inceledim. Cinli zontes gibi bir markadan daha fazla ilgiyi cekecegini dusunmekteyim.
    La imkan olacak moturcu camiasindan zengun elemanlarla sirket gurup getureeecen bunu emi ��
    Eğer bunu getirmeyi başarabilirsen , hemen sonrasında URAL bayiliği almayı dene.
    bursevi

Motosikleti
    Cb250r
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer bunu getirmeyi başarabilirsen , hemen sonrasında URAL bayiliği almayı dene.
    Naptin sen 😃
    Tek basimiza imkan olmaz. Amma velakin birlik olursak bi ihtimal olabilir 😉
    Bak en iyisi KOÇ grubuna gidek bu fikirle belki girisir 😁

Acaba Lifan 2021'de yeni modellerini getirecek mi? 2016 dan beri lifan kullanıcısı olarak getirmesini isterim ilk motorum lf250-b ve son olarak xplore 200 m var hepsinden memnundum,şükür bir sorun çıkarmadılar.Türkiyede değeri bilinmeyen bir firma :(

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Motorlar iyi hoş güzel de bu reklamlar ne böyle. Videodaki motora bakın bir de arkasına koydukları sese

Özellikle 30snden sonrası efsane
    emenyasin bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)