Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Piyasa yorumu

Motovento
    REKLAM ALANI
    frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Arkadaşlar 3. Dakikadan itibaren lütfen izleyin https://youtu.be/ytl3SsE8oKk

Yani bu nedir ben anlamıyorum gerçekten. Ağustos ayında 3 bin km de cbr 125 r ekstraları 2017 model 13 bin tl ye almıştık. Bugün 13 e ölüleri var bu nedir? Eyvallah enflasyon dolar vs ama dolar 5 e de düşse fiyatları düşürmüyorlar araba piyasası geçti bu motor piyasası kardeşiz kardeşiz motorcu lar kardeştir diyorlar dün gördüm adam 10.500 e motosiklet almış üstüne km düşürmüş o halde bile motosiklet 50 bin km de falan 14 e koymuş bu nedir? İlk kasa cbr lara 7 8 yazılmaya başlamış, inşallah alan yoktur şöyle insanlardan.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    y.selimbatu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şun An Yok.
    şimdi sarı siteden geliyorum çok sinirliyim,sonra konuşalım.
    cıbılduck ve kanucan bunu beğendiler.

ojo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rakamlara takılma

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Her motorun ederi 3 aşağı 5 yukarı belli hocam. Bir tane kazalı cbr250 vardı. Adam 10 bin 11 bin falan yazmıştı. Ama sağlam kazalı bu geçen uçan apaçinin kazası gibi. Tahmini hesapladım 5 6 bin tahmini masrafı vardı. Adamla konuştum 7 bine kadar inmişti. O yüzden yazılan rakamlara takılmayın. Motoru öldürmeden pazarlığı yapmayı deneyin elbet sonuç alacaksınız.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Sarı sitede çok fazla balon var.

Ciddiye almamak lazım o fiyatları.

Notere gidene kadar çok şey değişir.
    Thermosifon bunu beğendi.

frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Aynen bende sizi gibi düşünüyorum aslında çünkü 16 yazılan motoru 13 e aldığımızı da biliyorum gerçek satıcı ederi neyse ona veriyor ama al satçılar b. çıkarıyor, aslında piyasayı bilmeyen al satçılar b. Çıkarıyor.

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Bu arkadaş Çankırı'dan motoru 38,500 ilanda istenen fiyattı, satmak istediği fiyat.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...24537045/detay

Boş yapmış bu herif, neymiş dolarla alakalı değilmiş ulan sıfırı artmasa millet artırır mı fiyatları. Dolar olmuş 7 TL ek gümrük vergileri ötv kdv bunun suçlusu ekonominin kötülüğü kim ne derse desin. Elin herifi bizi kıskanan avrupa saldıran amerika 7-8 bin euroya (ki o adam onu 4 5 ayda kazanıyor) en kral motora binerken biz 100-120 bin TL ödüyoruz. Gelip kimse bana batıdan ekonomik saldırı var demesin, paramız afrika paralarında bile değer kaybediyor.

Alıntı sallami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arkadaş Çankırı'dan motoru 38,500 ilanda istenen fiyattı, satmak istediği fiyat.
    Oha.......

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı sallami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dalga geçiyorlar vallahi...

Motosikleti
    Mondial Z-One 150
    Malum sitede rekabet gücü var. Sırf piyasanın yükselmesi için motorunun ederinin 1 2 bin lira yukarısına ilan yazıyor. Bu ilanları gören diğer satıcılar bu motor bu kadar ediyorsa, benim ki daha fazla eder. Böyle böyle bir bakmışsın genel piyasa uçmuş. Sarı siteye itibar etmemek gerekiyor. Bir motorun ederi bellidir.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı frankestayn1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 3. Dakikadan itibaren lütfen izleyin https://youtu.be/ytl3SsE8oKk

Yani bu nedir ben anlamıyorum gerçekten. Ağustos ayında 3 bin km de cbr 125 r ekstraları 2017 model 13 bin tl ye almıştık. Bugün 13 e ölüleri var bu nedir? Eyvallah enflasyon dolar vs ama dolar 5 e de düşse fiyatları düşürmüyorlar araba piyasası geçti bu motor piyasası kardeşiz kardeşiz motorcu lar kardeştir diyorlar dün gördüm adam 10.500 e motosiklet almış üstüne km düşürmüş o halde bile motosiklet 50 bin km de falan 14 e koymuş bu nedir? İlk kasa cbr lara 7 8 yazılmaya başlamış, inşallah alan yoktur şöyle insanlardan.
    Dolar düşünce ekmek, sigara, benzin, toplu taşıma, doğalgaz, elektrik fiyatları düşüyor mu ki bu fiyatların düşmesini bekliyorsunuz?

Thermosifon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250
    Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sarı sitede çok fazla balon var.

Ciddiye almamak lazım o fiyatları.

Notere gidene kadar çok şey değişir.
    Kesinlikle katılıyorum.İstanbul-Avcılar dan yola çıkıp taa Pendiğe motoru almaya diye 2 saat yol gittik ilan da kazasız yazan motorun tüm grenajlar ama hepsi silikon ile yapıştırılmış ve gerekçesi de çok titreşim sesi yapıyormuş bahanelerce 2016 model yazan motor noter de son dk 2015 model çıkmasın mı? Bu arada satıcı Pendik de oturuyor orta bir yere dahi gelemedi arkadaş.2015 xmax250 abs 44.000km için aksesuar vs yok bomboş 20.000tl istemesin mi? Veee final arkadaş galerici al satçı çıkmasın mı

TamGazDevam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 08' / HONDA CIVIC VTEC 1.6 04'
    Cc yükseltme amaçlı, gsx-r 600 k6-k7 bakıyorum. Fakat baktığım modelin piyasası gerçekten iki katına çıktı.
    Bu durumda, ben ne yapayım? Halihazırda kullandığım motosikletin, aldığım fiyatının üstüne kendi çapımda ekleme yapmazsam, nasıl cc yükseltebilirim ki. Bu aradaki makası nasıl kapatacağım yani, devlet müdahalesi gerektiren durumlar böyle yt üzerinden kurtarılmıyor maalesef. Yok seneye nakiti olan kral olacakmış falan filan. Madem böyle her şeyden emin, çıksın ntvde ekonomi programı falan sunsun. Fiyatı arttıran, motosiklet sahipleri demiş birde. Komik gerçekten. Bu tarz, her şeyi ben bilirim insanlarından nefret ediyorum zaten. Böyle şeylere kulak asmayın.

ojo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı ojo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok ilginç: Japonya'daki marka algıları:

11:12

Yamaha en pahalı. Sonra Suzuki. Honda ve Kawasaki daha hesaplı. En ucuz Kawasaki.

Flaş Flaş: Japonun Tofaşı Kawasaki'ymiş ya la! Fanboy'lar isyanda...
    ojo bunu beğendi.

Gietti17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Döviz düşse vs vs. Tüy bitti dilimde.
    2017/2020
    R25-----17.750/38.700
    R6------64.000/128.100
    Mt07----28.900/59.200

Şimdi 2.el motoru olan adam ne yapsın? 2017 model cbr125 alan adam ne yapsın? 11'e mi satsın 3 yıllık oldu diye. Fiyatlar 2'ye katlamış iken? Siz istiyorsunuz ki fiyatlar aynı kalsın, artarsa da az artsın. Yok öyle! Bu zamanda hangi malın fiyatı sabit kalmış?

Yamahanın fiyat listesine bakın R25 6276€. Euro şu an 7,47tl, fiyat 46.880 yapıyor. 7'ye düşse 43.900tl ve R25'in satış fiyatı 38.700tl. Adamlar euro kurunu 6,16dan hesaplamışlar! Düşük tutuyorlar zaten döviz düşse nasıl düşürecek, nereye düşürecek? Yeni kasa R25'in mayıs 2019 fiyatı 27.353tl. 365 günde aynı kasa, aynı motor 11.347tl artmış! Her gün 31tl artmış!

Fiyatlar düşmeyecek. Sabit de kalmayacak.
    khaledome ve mombohunter bunu beğendiler.

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Bu ülkede kalkan inmez.

Ne arabalar, ne telefonlar, ne otoyollar, ne araç muayene fiyatları, ne yedek parça ne de motosiklet fiyatları yarın daha ucuz olmayacak.

2015te 1 gram altın 105 TL, şimdi 375 TL. Gerisini siz hesaplayın

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok ilginç: Japonya'daki marka algıları:

11:12

Yamaha en pahalı. Sonra Suzuki. Honda ve Kawasaki daha hesaplı. En ucuz Kawasaki.

Flaş Flaş: Japonun Tofaşı Kawasaki'ymiş ya la! Fanboy'lar isyanda...
    Kawasaki'nin tepe yönetimi burada 90'lar sonrası oluşan algı ve şehir efsanelerini duysalar adamlar da şaşırır. Bkz. "benim dayımın oğlunda eskiden Kawasaki vardı, 300 yaptı, kadranın daha gideri vardı ama yol bittiği için o yavaşlamak zorunda kalmış"

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    sıfırın fiyatı sabit mi ki 2. el sabit kalsın.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)