Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

25 yıl sonra plaka çıkarmak voskhod 175cc 3m

Motovento
    REKLAM ALANI
    Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Demek istediğim,sadece fatura ile iş bitmez ki fatura sahibi de vefat etmiş.
    Önce tüm varisler bu araca sahip olacak sonra birine yine hepsi satışa imza atarak verecek. Ama bu ruhsatı olan araç için.Sadce fatura devredilir mi bilmiyorum.
    Sizin fatura yanında uygunluk belgesi ve adı aklıma gelmeyen bir kaç evrağa daha ihtiyacınız var.
    Onları bulamazsanız da bu iş olmaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Muaeyene gecikme bedeli 22 yıl için 1790 lira çıkıyor TüvTürk'ün sitesinden hesaplayabilirsiniz
    bursalıali bunu beğendi.

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Trafiğe çıkmamış aracın vergisi ve muayene cezası olmuyor benim bildiğim. Pist veya offroad için alınan motorlarda çok sonradan ruhsat alabiliyor.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    O dönemde tc no yoktur.
    Dedenizle aynı adı taşıyan biri, o faturayla motoru üstüne almak sonra size devretmek gibi yasadışı bir şey yaparsa suçu büyük mü olur acaba? Cezası küçük de olsa bu yapılmamalı..

Voskhod42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Voskhod 175cc 1995
    Fatura işini hallettik o problem ortadan kalktı şimdiki problem bu motorun sadece faturası var uygunluk belgesi yok ne yapabiliriz? acaba 1995 tarihinde uygunluk belgesi yokmuydu ki
    Voskhod 175cc 3m Rus 1995

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı Voskhod42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatura işini hallettik o problem ortadan kalktı şimdiki problem bu motorun sadece faturası var uygunluk belgesi yok ne yapabiliriz? acaba 1995 tarihinde uygunluk belgesi yokmuydu ki
    Bu tip sıkıntılatda, trafik şube makina mühendisler odasıyla yazışıyor. Trafik şubeye gidip sorun, emsal bir evrak bulunabilir belki?
    Voskhod42 bunu beğendi.

Motosikleti
    Voskhod 175cc 1995
    Öyle birşey olabilirse güzel olur deneyeceğim

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    Eğer daha önce türkiyeye gelmemiş olsa ve hiç ruhsatı olmasa sıkıntı yaşayabilirdiniz. Ancak ufak bir araştırmayla motosikletin daha önceden türkiyeye geldiği ve ruhsatlı ve plakalı olarak bazı satış sitelerinde olduğunu görebilirsiniz. İşiniz okadar zor değil. Konu başında yorum yapan arkadaşlar sizi hayattan soğutmaya çalışmış

https://www.letgo.com/en-us/i/voskho...5-12b453cd34dc

Bu tip birine ulaşarak ruhsattaki marka ve model kodlarını öğrenip tuv gibi bir kurumdan istediğiniz belgelere ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=gczxYBnLXBA

Çok orjinalmiş
    Voskhod42 bunu beğendi.

Motosikleti
    Voskhod 175cc 1995
    Alıntı rollcycle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer daha önce türkiyeye gelmemiş olsa ve hiç ruhsatı olmasa sıkıntı yaşayabilirdiniz. Ancak ufak bir araştırmayla motosikletin daha önceden türkiyeye geldiği ve ruhsatlı ve plakalı olarak bazı satış sitelerinde olduğunu görebilirsiniz. İşiniz okadar zor değil. Konu başında yorum yapan arkadaşlar sizi hayattan soğutmaya çalışmış

https://www.letgo.com/en-us/i/voskho...5-12b453cd34dc

Bu tip birine ulaşarak ruhsattaki marka ve model kodlarını öğrenip tuv gibi bir kurumdan istediğiniz belgelere ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=gczxYBnLXBA

Çok orjinalmiş
    Merhaba gerçekten çok teşekkür ederim. Letgodan bende aratmıştım fakat bende çıkmıyor iletişime geçip bilgileri almaya çalışacağım umarım yardımcı olabilir. Evet gerçekten çok orjinal ve sağlam ayrıca hızlanma süresi gerçekten çok iyi ve dayanıklı

MotoWrestler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz Etz 251,Kuba Rx9 100
    Merhaba gerçekten çok teşekkür ederim. Letgodan bende aratmıştım fakat bende çıkmıyor iletişime geçip bilgileri almaya çalışacağım umarım yardımcı olabilir. Evet gerçekten çok orjinal ve sağlam ayrıca hızlanma süresi gerçekten çok iyi ve dayanıklı
    İnşallah istediğin olur kardeşim başarılı olursan süreç nasıl işledi bizlerlede paylaşırsan çok güzel olur
    Spirit, like body, needs to be trained. So I think it's necessary to make your spirit stronger. And for he who believes, anything is possible.
    Fedor Emelianenko

Motosikleti
    Voskhod 175cc 1995
    Önüme yeni bir engel çıktı uygunluk belgesi, motorun alındığı bayiye ulaştım artık motor işini bırakmış beyaz eşya bayiliği yapıyorlar ve uygunluk belgesini fatura ile verdiklerini söylüyorlar ama ben birtürlü bulamadım şimdi ne yapacağım bilmiyorum belkide o zamanlarda uygunluk belgesi bile yoktu

Scrambler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R '20 / Brixton BX125X '18
    Merhaba,

Şahsi düşüncem, uygunluk belgesini bulsanız dahi mevcut Euro normlarına uyumsuzluğu itibariyle aracı trafiğe çıkarmanızın imkansız olduğudur.

Sevgiler

Motosikleti
    Mz Etz 251,Kuba Rx9 100
    Önüme yeni bir engel çıktı uygunluk belgesi, motorun alındığı bayiye ulaştım artık motor işini bırakmış beyaz eşya bayiliği yapıyorlar ve uygunluk belgesini fatura ile verdiklerini söylüyorlar ama ben birtürlü bulamadım şimdi ne yapacağım bilmiyorum belkide o zamanlarda uygunluk belgesi bile yoktu
    Kardeşim seni anlıyorum benimde hayalım Planet ama eğer bu durum olmayacak ve seni maddi anlamda tüketecekse başka bir yol bul yani olmayacağını düşünüyorsan pekde devam etme motorunu istediğin gibi kes biç trafiğe kapalı alanda yada bağda bahçede köyde kullan kendini olmayacağını düşündüğün birşey için heba etme Inşallah hayallerin en kısa zamanda gerçekleşir
    Spirit, like body, needs to be trained. So I think it's necessary to make your spirit stronger. And for he who believes, anything is possible.
    Fedor Emelianenko

Motosikleti
    Voskhod 175cc 1995
    Alıntı MotoWrestler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim seni anlıyorum benimde hayalım Planet ama eğer bu durum olmayacak ve seni maddi anlamda tüketecekse başka bir yol bul yani olmayacağını düşünüyorsan pekde devam etme motorunu istediğin gibi kes biç trafiğe kapalı alanda yada bağda bahçede köyde kullan kendini olmayacağını düşündüğün birşey için heba etme Inşallah hayallerin en kısa zamanda gerçekleşir
    Son olarak trafiğe soracağım ve TSE den uygunluk belgesi için araştıracağım eğer onlardan da olumsuz yanıt alırsam bu hayali rafa kaldıracağım destekleriniz ve yorumlarınız için çok teşekkür ederim..

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    Son olarak trafiğe soracağım ve TSE den uygunluk belgesi için araştıracağım eğer onlardan da olumsuz yanıt alırsam bu hayali rafa kaldıracağım destekleriniz ve yorumlarınız için çok teşekkür ederim..
    daha önce türkiyede satıldığı ve ruhsatlı plakalı versiyonları olduğu için uygunluk belgesine ulaşmanız okadarda zor değildir diye düşünüyorum. Bir önceki yorumda bundan bahsetmek istemiştim. Tarayıcı üzerinde türkiyede bu motosikleti kullanan ve sahibi olan kişilere ulaşın youtube da bile videoları var. Ruhsatın fotoğrafını birşekilde isteyin. Daha önce trafikte gezen bir araç olduğu için kayıtları tuv da mevcuttur. En kötü tuvu arayın ve bu durumdan bahsedin tuv bu konularda çok yavaş ve sıkıntılı çalışıyor ama yardımcı olacak birileri bulunur elbet pes etmeyin.

Bir ek daha belirteyim bu durum hakkında klasik otomobil ve motosiklet toplayan kişiler yine size konuyla ilgili fikir verip yardımcı olabilir. Baktınız motosiklet kanalından biryere ulaşamadınız youtube da falan birsürü büyük klasik otomobilci var onlardan destek isteyin. Yönlendirme yaparlar.

Motosikleti
    Voskhod 175cc 1995
    Alıntı rollcycle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha önce türkiyede satıldığı ve ruhsatlı plakalı versiyonları olduğu için uygunluk belgesine ulaşmanız okadarda zor değildir diye düşünüyorum. Bir önceki yorumda bundan bahsetmek istemiştim. Tarayıcı üzerinde türkiyede bu motosikleti kullanan ve sahibi olan kişilere ulaşın youtube da bile videoları var. Ruhsatın fotoğrafını birşekilde isteyin. Daha önce trafikte gezen bir araç olduğu için kayıtları tuv da mevcuttur. En kötü tuvu arayın ve bu durumdan bahsedin tuv bu konularda çok yavaş ve sıkıntılı çalışıyor ama yardımcı olacak birileri bulunur elbet pes etmeyin.

Bir ek daha belirteyim bu durum hakkında klasik otomobil ve motosiklet toplayan kişiler yine size konuyla ilgili fikir verip yardımcı olabilir. Baktınız motosiklet kanalından biryere ulaşamadınız youtube da falan birsürü büyük klasik otomobilci var onlardan destek isteyin. Yönlendirme yaparlar.
    Çok teşekkür ederim söylediklerinizi yapacağım

Motosikleti
    Mz Etz 251,Kuba Rx9 100
    Ne demek kardeşim umarım başarırsın
    Fedor Emelianenko

Motosikleti
    Voskhod 175cc 1995
    Dün TüvTürk e mail atmıştım konuyla ilgili ve bugün telefon ile aradılar. Ve Fatura ile birlikte Notere gitmemi ve geçici tescil belgesi vereceklerini söylediler sonra o belge ile muayeneye gelmemi ve burda muayene tespit raporu yapıldıktan sonra bana evraklar vereceklerini ve tekrar notere gideceğimi söylediler. Ben bu işlemleri tamamladığımda plaka ruhsat alabilecekmiyim diye sordum ama net cevap vermediler noter daha iyisini bilir dediler en kısa zamanda notere gideceğim. Bir Umut Işığı Doğdu gibi bakalım hayırlısı..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler