Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Barracuda Elcik Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    nousay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125 R
    Barracuda elcik CBR 125'e uyumlu mudur? İlanlarda universal yazıyor fakat satıcıya sorduğumda kesin bir cevap alamadım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Uyumlu. Benim CBR125'imde vardı zamanında. Ama hiç önermem. Ben hatta onu çıkarıp orjinali taktım. Aldığımda vardı barracudalar. Orjinal elciğe geçince çok farketti. Hem gaz hissiyatı hem de kavramam. Çünkü barracudaların çapı gereksiz büyük, elciği kalınlaştırıyor. Gaz tepkisi de rezalet çünkü ucuz dandik plastikten yapılmışlar, çekiyorsun kalıyor felan hiç bulaşma derim.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Uyumlu. Benim de cbr 250 de vardı. Tavsiye etmiyorum hem takılıyor hem de aşırı titreşim yapıyor.

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Düzgün takarsanız takılma veya geri atma gibi sorun yaşamazsanız. Kullanımı rahat. Benim motorumda orjinalinde farkı yok hissiyat olarak. Ama orjinal elciğe göre ince olduğu için titreşimi daha çok hissettirir.

nousay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125 R
    Alıntı fb__ömer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düzgün takarsanız takılma veya geri atma gibi sorun yaşamazsanız. Kullanımı rahat. Benim motorumda orjinalinde farkı yok hissiyat olarak. Ama orjinal elciğe göre ince olduğu için titreşimi daha çok hissettirir.
    Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uyumlu. Benim de cbr 250 de vardı. Tavsiye etmiyorum hem takılıyor hem de aşırı titreşim yapıyor.
    Alıntı cıbılduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uyumlu. Benim CBR125'imde vardı zamanında. Ama hiç önermem. Ben hatta onu çıkarıp orjinali taktım. Aldığımda vardı barracudalar. Orjinal elciğe geçince çok farketti. Hem gaz hissiyatı hem de kavramam. Çünkü barracudaların çapı gereksiz büyük, elciği kalınlaştırıyor. Gaz tepkisi de rezalet çünkü ucuz dandik plastikten yapılmışlar, çekiyorsun kalıyor felan hiç bulaşma derim.
    çok teşekkürler fakat kendi elciğinin şekli o kadar kötü ki insan değiştirmek istiyor.

titreşim problem değil fakat geri atma takılma olacaksa da hiç bulaşmayım
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı cıbılduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elcik çapı et kalınlığına bağlı konfor hissi kullanıcıya göre değişir. Benim eller büyük mesela, standart fabrika çıkışı elcikler ince geliyor. Daha etli kalın elcik benim için pozitif bir değişikliktir. Elin ufaktır seni rahatsız eder...

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Alıntı nousay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok teşekkürler fakat kendi elciğinin şekli o kadar kötü ki insan değiştirmek istiyor.

titreşim problem değil fakat geri atma takılma olacaksa da hiç bulaşmayım
    Hocam ben kendim taktım evin önünde. Ben şekil için aldım tabi ki. Titreşime alıştım sadece olduğunu söyledim. Kullanırken asla rahatsız etmiyor. Hele ktm duke250 nin ayaklık titreşiminden sonra benim motoruma dua ettim. Açıkcası n11de var 45 50 liraya. Alın güzel bir renk takın. Yalnız takarken wd40 veya yağ gibi bir şey sıkın bolca. Ürün ince olduğu için zorlamaya gelmez sanırım.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Kolay takmak için silikon spreyler oluyor ondan kullanılabilir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)