Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sarı Yelekli Endurucular :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YAMAHA X MAX 250 ABS
    benim çevremdekilerin hiç bir sizin tespitlerinize uymuyor. evet eğitimli ve bazıları da eğitimci, normal türk vatandaşı, en fazla orta gelirde. mütevazi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yelekli agaların çoğunluğu yol eğitimi alıyor. Bakışlar ileride ve ufuk çizgisinde diye öğretiliyor ama ya periferik bakışta sıkıntı yaşıyorlar ya da o düşük hızda bile tünel görüşüne geçiyorlar. Bence selam verildiğinde almamazlık yapmıyorlar, görmüyorlar selamı.
    Başkan,

yelegi,gömleği,fistani boşverde

Şu videodaki adam gibi 10 tane olsa,bizim amelos lar aç kalir..

Videoda denk geldim,insan olamaz yahu..nasil bir vucut dayanimi,

Elindeki malayi gavura vurur gibi vuruyor..

Hepsini izle,

https://youtu.be/SL05N7lagvg
    tommygun bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başkan,

Hepsini izle,

Finali havuzda boğularak yapsaydı daha efsane olurdu başkan.

baskentli1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS
    Kasksiz adama selam vermem,
    Apacilik yapana selam vermem,
    Sanirim apacilik icine bir cok sey giriyor iste
    Geri kalan 2 tekerli herkese daha saygili sevgili ve yakin davranirim

y.selimbatu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şun An Yok.
    Yorumları okuyunca genel bir " servet düşmanlığı" sezdim. Aslında bizim gibi ülkelerde de normal bir durum. Millet zar zor geçiniyor dışırda normal bir çalışma ve aile geçimi ile ömrü billah alınmayacak arabalar/motosiklerle gezen ne idüğü belirsiz sürüyle insan var.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Otomobil ve motosiklet kullamanların içinde snop tabir edeceğimiz tiplerin olması son derece normal. İnsan insana benzemiyor ne yazıkki. Genelde feribota binerken karşılaşıyoruz bu arkadaşlarla.
    Ben her seferinde sohbet eden birileriyle karşılaştım.
    Özellikle feribota girerken tilt oluyorlar. Ben 145kglık motor, 77cm seleyle zınk diye geçip parkediyorum motoru. Onların illa parkederken yardıma ihtiyacı oluyor. O zaman zaten sohbet başlıyor zaten.

Bu arada bende sarı yelek giyiyorummmmmm.
    Motoruda endOrO gibi kullanıyorum.

Laf etmeyesiniz sonra

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Sarı yelek değilde verilen selamı almayan her tarz motorcularını sevemiyorum.

Adamların size ne zararı var anlamadım, selam vermişsin almamış falan ilginç takıntılar yani. İlla birilerini kategorize edip dalga geçecekseniz aynaları katlayıp makas atanlarla, delik egzozla yeri göğü inletenlerle, teker yapanlarla dalga geçin onların yüzünden bütün motosikletçiler trafik canavarı apaçi görünüyor.

Not: Ne sarı yeleğim var, ne endurocuyum. Doktor veya tekstilci falan da değilim. Yani saydığınız kategorideki adamlardan biri değilim ama komik yani şu yapılan.

y.selimbatu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şun An Yok.
    Yav konu dışı ama Norkapp rotasını Rusya,Estonya, Finlandiya üzerinden yapan var mı diye bi konu açmıştım onaylanmamış. Neden olabilir,müstehcehlik mi,şiddet mi,cinsellik mi ))

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı y.selimbatu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav konu dışı ama Norkapp rotasını Rusya,Estonya, Finlandiya üzerinden yapan var mı diye bi konu açmıştım onaylanmamış. Neden olabilir,müstehcehlik mi,şiddet mi,cinsellik mi ))
    Biz forum olarak hala "tek silindir karbüratörlü mü yoksa çift silindir 250 cc mi?", "yeni başlayacağım ne kask alayım?", "lastiklerim 10 senelik ama kuruda iyi", "motorcular bana neden selam vermiyor?" , "X motor ile 120 km uzun yol yapılır mı?" konularını işliyoruz. O nedenle sizin konu biraz yüksek doz kaçacağından onaylanmamıştır.
    Albertorun ve Ekarademir bunu beğendiler.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Sarı yelek o enduroculara mı özel anlamadım , ben sukutura binerken de giyiyorum , acayip derecede farkedilir oluyorsunuz herkese tavsiye ederim , kurye arkadaşlarda da görüyorum özellikle Turing kulübünün eğitiminden alınan yelekleri giyiyorlar , bendeki Vstrom beyaz kaskımda beyaz , sarı yelekle görüp polis sanan çok oldu , camı açıp memur bey arkadaki araba beni taciz ediyor diyen bir kadına siz devam edin ben şimdi ona haddini bildiririm dediydim , kadıncağız nası mutlu oldu hey allaam :p şu GS kullanan tayfaya bu kadar ön yargılı olmayın yahu , bir toplantıda vs aralarına girseniz senden benden bir farkları olmadığını göreceksiniz

emrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Hayırdır, sarı yelekle ilgili sakat bir durum mu oldu? Pembe mi giyelim, mavi falan mı giyelim, napalım?

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Garibanin garibana yaptigi zulum gibisi yok lafinin gostergesi resmen bu post.

Yesil mi giymis pahali enduroya mi biniyor igg gormemis zengin pici zenci mirket keko.

Onlar size ybr ile gezerken aaa fakire bak yazik hamal koylu davaro diyor mu mesela?

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sarı yelek o enduroculara mı özel anlamadım , ben sukutura binerken de giyiyorum , acayip derecede farkedilir oluyorsunuz herkese tavsiye ederim , kurye arkadaşlarda da görüyorum özellikle Turing kulübünün eğitiminden alınan yelekleri giyiyorlar , bendeki Vstrom beyaz kaskımda beyaz , sarı yelekle görüp polis sanan çok oldu , camı açıp memur bey arkadaki araba beni taciz ediyor diyen bir kadına siz devam edin ben şimdi ona haddini bildiririm dediydim , kadıncağız nası mutlu oldu hey allaam :p şu GS kullanan tayfaya bu kadar ön yargılı olmayın yahu , bir toplantıda vs aralarına girseniz senden benden bir farkları olmadığını göreceksiniz
    durduğum yerde benim hatam kaynaklı motoru düşürdüm, o sırada caddeden yelekli chopper sürücüleri korteji vardı. koca kortej durdu, bana yardım ettiler.

benzer bir durumu gene yaşadım 2 sarı yelekli gs sürücü bana baka baka geçti.

bundan sonra sarı yelekli gs sürücüsü görürsem yağmurlu günde su yok onlara.

hyo kenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzeyQm250, GV250, cbf1000
    Endurocu değilim ama sarı yelek giyiyorum Görünürlüğü ciddi anlamda arttırdığını düşünüyorum.özellikle uzun yol yapıcaksam kesin giyerim

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    durduğum yerde benim hatam kaynaklı motoru düşürdüm, o sırada caddeden yelekli chopper sürücüleri korteji vardı. koca kortej durdu, bana yardım ettiler.

benzer bir durumu gene yaşadım 2 sarı yelekli gs sürücü bana baka baka geçti.

bundan sonra sarı yelekli gs sürücüsü görürsem yağmurlu günde su yok onlara.
    biraderim sen yelekli görünce başın mı dönüyor hayırdır hep düşmüşsün geçmiş olsun sana gs cilerin denyosu denk gelmiş :D

Albertorun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660r+xtz660+honda cy50+monkey z50+mobylet
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başkan,

Hepsini izle,

Bunu geçen gün ben de izledim adam age of empires daki işçi diyen herifler gibi :D

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)