Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

Ducati ler neden km yapamiyor !?!?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Hırbonen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak beni kızdırma "ducatiyi üzüyorlar" diye ağlayarak foruma konu acarım
    Alla alla sana da iyilik yaramiyor hee.

Bari konu acacaksan "Ducati ile km yapmaya calisan kendini bilmezler!" seklinde ac ki,bunun bir arzu nesnesi oldugunu ve amacina uygun kullanilmasi gerektigini benim gibi saflara ogret..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gereksiz konusuyorsun. insanların dediklerini çarpıtıyorsun.

ducatim yok, pahalı bir motorum yok.

Civarımda yüksek bütçeli motor kullanan herkesin ara işler için ikinci bir motoru var. bu ducati ile km yapılmaz demek değil ducati ile pazara gitmek sacma olur demek.

neyse kime ne anlatıyorum. 8 sayfadır bütün forum anlatamadı zaten sana.

Gereksiz konusuyorsun. insanların dediklerini çarpıtıyorsun.

ducatim yok, pahalı bir motorum yok.

Civarımda yüksek bütçeli motor kullanan herkesin ara işler için ikinci bir motoru var. bu ducati ile km yapılmaz demek değil ducati ile pazara gitmek sacma olur demek.

neyse kime ne anlatıyorum. 8 sayfadır bütün forum anlatamadı zaten sana.
    Yav sana 29.000tl ye sifir gibi motor buldum,ducatin olsunn artik.

Selcuk un ducati videosunu izlediysen bakımlari da gayet makul hatta japon gibi yaaa.

Km de yapabilirsin yani..korkmana hic gerek yok.

Haaa diyosan ki Selcuk ducati nin pr calismasini yapiyordur...zannetmiyorum..

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Kardeşler tadında bıraksanız. 3 kişi tartışıyorsunuz üçünüzünde ducatisi yok. Alacaksanız tartışın. üçünüzde almayacakken bu tartışma niye. Honda tartışın, Ktm tartışın Bajaj tartışın ama lütfen son verin.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı sallami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşler tadında bıraksanız. 3 kişi tartışıyorsunuz üçünüzünde ducatisi yok. Alacaksanız tartışın. üçünüzde almayacakken bu tartışma niye. Honda tartışın, Ktm tartışın Bajaj tartışın ama lütfen son verin.
    Olmas! Hondamıs KeTeMemis Bajajımıs var diye Ducatisti tarafından eziklenmek istemiyos! Yetti gari! Kahrolsun Ducati! Yaşasın Honda KeTeMe Bajaj!

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olmas! Hondamıs KeTeMemis Bajajımıs var diye Ducatisti tarafından eziklenmek istemiyos! Yetti gari! Kahrolsun Ducati! Yaşasın Honda KeTeMe Bajaj!

Hasmet kac defa dedim sana boyle komiklikler yapmaya calisma diye..

Halbuki ducati ile yazdiklarin komikti,tam kendini gelistiriyor galiba dedigimizde ozune donuyosun,yapma.

hırbo temsili: hondayı dışladılar üzdüler kırdılar yeter ya yeter honda en güzeli ay lav honda

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.ytimg.com/vi/2mI-nnq4E0Q/maxresdefault.jpg

Hasmet kac defa dedim sana boyle komiklikler yapmaya calisma diye..

Halbuki ducati ile yazdiklarin komikti,tam kendini gelistiriyor galiba dedigimizde ozune donuyosun,yapma.
    Yapma yahu? Harbiden de öyle mi düşünüyor forum ahalisi hakkımda? Keşke öyle yazmasaydım...

Peki "sanki forum ahalisi temsilcisiymiş gibi birinci çoğul kullanırsam yazdıklarım daha etkili görünür" şeklinde düşünmüş olma ihtimalin nedir?

Malum, kendini yetersiz görme belirtisi, ve diğer mesajlarınla da uyumlu: şahsen tercih ettiği motosiklet markasının üstünlüğünü ispatlamaya çalışma, diğer tercihlere sahip insanları amatör vs. diyerek aşağılama gibi mesela...

Sen Hırbonen olarak ta yeter ve değersin. İster Honda kullan, ister Ducati, ister Mondial, ister hiç bir şey...

waldorf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin
    Hasmet gözünü seveyim verme şuna cevap. Gerek yok...

Alıntı sallami adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hocam 8 sayfanın %80inde ben yokum.

İlk basta konuyu acarken adam bir soru sormuş bende cevabını verdim, verdiğim cevabı begenmedi sacmalıyorsa bende cevap veririm.

bu arada ducatiyi ben alamam da hasmet alır bence hırbo alamaz ama, honda ona küser sonra.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    SD 1290R
    3 kişiye ben de mi dahilim?

Nötürüm diye üzerime alınmamıştım.

Ducati yi tartışmak için bir de Ducati mi almak durumundayım şimdi? İyice pahalıya patlayacak desenize...

Zaten bu şansla Ducati'yi aldığım gün eve dönerken ya motor patlar, ya da yolda fil sürüsüne falan çarparım kesin...

Ahaha tiplere bak yaa,tartisma olsun diye
    laf sokuyolar sonra da efendi cocuk tavirlari..

Ben bu ortamda kimseye hakaret etmem,ama amator gibi naif bir kelimeden nem kapanlar varsa uzak durabilirler..

Ustelik ben amator ifadesini hak eden adama soylerim...tek bir istisna bile bulamazsin.

Waldorf,olm sen neden takip ediyon burayi kendine neden iskence ediyosun..bak bi yerlerde engelle butonu falan olmali onu kullansana.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:53 ----------

bu arada ducatiyi ben alamam da hasmet alır bence hırbo alamaz ama, honda ona küser sonra.
    Benim kullanacagim makina Ak-47 gibi olmali..Salon susu degil,motor istiyoruz...

Nasil laf ama ;)

Gietti17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    HayatONDA.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bir tanıdığımda var, dünyanın en çirkin 10 motosikletinden biri sayılabilecek bir motosiklet ama açık debriyajından gelen şıkırtı sesi çok güzeldi. Motosiklet çok ilgi topluyordu.

Motosikleti
    SD 1290R
    Ustelik ben amator ifadesini hak eden adama soylerim...tek bir istisna bile bulamazsin.
    E tabii ki Hırbocum, hakketmediğini düşündüğüne niye amatör diyesin ki, manyak mısın?

Ama biri hakkında amatör olduğunu düşünmen ile o kişinin gerçekten de amatör olması arasındaki farkı kaçırırsan, kralı olduğun bir fantazi dünyasında yaşamaya başlarsın, genel olarak mutlu olsan da diğer insanların yaşadığı dünya ile kesiştiği noktalarda ister istemez hayal kırıklığına uğrarsın...

Gerçi diyeceksin ki "iyi de sanki herkes çok mu gerçekçi? 2023'te süper güçüz, batı bizi kıskanıyor, ekonomimiz güçlü, zart zurt..." E sen de haklısın...

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir tanıdığımda var, dünyanın en çirkin 10 motosikletinden biri sayılabilecek bir motosiklet ama açık debriyajından gelen şıkırtı sesi çok güzeldi. Motosiklet çok ilgi topluyordu.

https://i.hizliresim.com/Xz9MLN.jpg

Ducati yi birileri zamaninda cok pis trollemis sanki

O degilde arndiol a buldugum motor satildi galiba,ilan kaldirilmis..Yazik oldu,gul gibi motoru kacirdi...kesin mesajimi goren biri aldi,kesin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:13 ----------

E tabii ki Hırbocum, hakketmediğini düşündüğüne niye amatör diyesin ki, manyak mısın?

Ama biri hakkında amatör olduğunu düşünmen ile o kişinin gerçekten de amatör olması arasındaki farkı kaçırırsan, kralı olduğun bir fantazi dünyasında yaşamaya başlarsın, genel olarak mutlu olsan da diğer insanların yaşadığı dünya ile kesiştiği noktalarda ister istemez hayal kırıklığına uğrarsın...

Gerçi diyeceksin ki "iyi de sanki herkes çok mu gerçekçi? 2023'te süper güçüz, batı bizi kıskanıyor, ekonomimiz güçlü, zart zurt..." E sen de haklısın...
    Off,amatorun sozluk anlamini bilmiyormus gibi yaziyosun..eglence amacli kullandigim bir kelime..cok komik bence,sen de kullanabilirsin.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ducati yi birileri zamaninda cok pis trollemis sanki

O degilde arndiol a buldugum motor satildi galiba,ilan kaldirilmis..Yazik oldu,gul gibi motoru kacirdi...kesin mesajimi goren biri aldi,kesin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:13 ----------

Off,amatorun sozluk anlamini bilmiyormus gibi yaziyosun..eglence amacli kullandigim bir kelime..cok komik bence,sen de kullanabilirsin.
    Evet ilan kalkmış ben de farkettim, muhtemelen çok fazla insanın baktığı bir model olmayabilir, 1-2 gün içinde ilan gösterim sayısı mantıksız biçimde artmışsa ilan sahibi "ulan acaba birileri bizi makaraya mı alıyor?" diye ilanı kaldırmış olabilir. Lakin motorun sesi süperdi.

Motosikleti
    SD 1290R
    Hirbo bence Salih...

Hirbo bence Salih...

https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Ad_hominem

Motosikleti
    Pulsar 200ns - Yamaha mt-25abs
    abi neden bilmiyorum ama, ducati benim gözümde hep zengin motosikleti olmuştur. artık kullanıcı kitlesinden midir, yollarda az gördüğümden midir bilemiyorum.

mesela 1000rr, zx10, s1000rr, r1 bile ne bileyim ortadireğin çok kolay ulaşabileceği motosikletler iken, bana ducati hep böyle ferrari havası veriyor.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)