Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Merak edilen Anlaş Viento sport lastiği

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT 07
    07 kullanıyorum ve lastik konusu saçma sapan bir konu ne alacağını bilemezsin çünkü paranın doğru yere gitmesine önem verirsin. Araştırdım gezdim sordum baktım buldum aldım. 1100 liraya lastik deposundan aldım lastiği ve ilk deneyimim oha lan bu lastik 1000 Tl bin lira olamaz çok iyi oluuuuum diyerek eve kadar mutlu mesut gittim.Özellikle bu parlayan asfaltta abana abana gaz açtım frene bastım denemek için ve gördüm ki anlaş bu işi ciddiye alıyor artık yerli üretim güzel lastik yapan bir markamız var buna sahip çıkmalıyız. 180 55 17 120 80 17 lastiklerimden çok memnunum şiddetle tavsiye ederim. Nedense kimse kullandığı şeyler hakkında bilgi paylaşmayı sevmiyor,insanlar doğal olarak veri toplayamıyor. Elimden geldiği kadar bildiklerimi paylaşıyorum.
    Kural [ Z ], emenyasin, Mamba09 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Öncelikle Teşekkürler.
    Araştardığım lastik idi.
    Ama yorumunuzda yeriyor musunuz övüyor musunuz çözemedim.
    " Bu lastik 1000tl çok oluuum" derken
    1000 tl bu lastiğe verilmez mi, bu lastiğe 1000tl bile az mı demek istediniz??

Islak performans nasıl peki?
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT 07
    1100 liraya müthiş lastik düşünme al direk,1100 e 180 tabanlı lastik yok adamlar yapmış:D
    bursalıali bunu beğendi.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Güle güle kullanın da daha yeni takmışsınız 1000km geçsin sonra yine 5 10000km gözlem yaparsınız ona göre evet bu lastik iş yapar diyebilirsiniz veya deriz, sıfır taze motorun lastiği de ilkinde iş yapıyor ama sonrası malum.
    bursalıali bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Teşekkürler kullanıcı yorumun için ama o lastiklerin şu an üzerinde mumsu bir katman vardır, yerinde olsam ilk 150-200 km ekstra dikkatli olurdum.
    skucukyazici, bursalıali ve yigozya bunu beğendiler.

Motosikleti
    Ktm duke 250
    150 lik arka lastiği çıksın bende alacağım bir set büyük ihtimal. 2016 üretimi rosso 2 lere 1500 verene kadar yerli üretimi hem denemiş hem desteklemiş olurum
    kaptan yosun ve bursalıali bunu beğendiler.

Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf SB250Nİ
    Ben SYM Wolfümde anlas tournee sport radial kullanıyorum, çok memnunum herkese de tavsiye ediyorum.
    bursalıali bunu beğendi.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı kaptan yosun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    07 kullanıyorum ve lastik konusu saçma sapan bir konu ne alacağını bilemezsin çünkü paranın doğru yere gitmesine önem verirsin. Araştırdım gezdim sordum baktım buldum aldım. 1100 liraya lastik deposundan aldım lastiği ve ilk deneyimim oha lan bu lastik 1000 Tl bin lira olamaz çok iyi oluuuuum diyerek eve kadar mutlu mesut gittim.Özellikle bu parlayan asfaltta abana abana gaz açtım frene bastım denemek için ve gördüm ki anlaş bu işi ciddiye alıyor artık yerli üretim güzel lastik yapan bir markamız var buna sahip çıkmalıyız. 180 55 17 120 80 17 lastiklerimden çok memnunum şiddetle tavsiye ederim. Nedense kimse kullandığı şeyler hakkında bilgi paylaşmayı sevmiyor,insanlar doğal olarak veri toplayamıyor. Elimden geldiği kadar bildiklerimi paylaşıyorum.
    Lastiği 400 km kadar kullanın, daha da iyi tutmaya başlayacak. Tek kötü tarafı çabuk bitiyor oluşu ki bu da iyi mi kötü mü tartışılır tabi. Şahsen motosiklette uzun dayanan lastiktense müthiş tutan lastiği kullanmayı her zaman tercih etmişimdir. Hele bir de fiyat/performansta da lideri oynuyorsa tadından yenmez.

Şahsen ben de ANLAS' ın lastiklerinden hemen her zaman memnun kaldım, tavsiye ettim ve tavsiye etmeye devam edecekmişim gibi de görünüyor. Umarım bu çizgisini bozmadan, hatta daha da iyileştirerek büyüyüp güçlenir, yabancı ellere satılmadan kendisini geliştirebilir.
    kaptan yosun, Remzidemir41 ve bursalıali bunu beğendiler.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kuruda her lastik tutar. ıslakta nasıl onu da test ederseniz iyi olur.

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız inşallah. Lastik rodajına dikkat edin lütfen.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT 07
    ıslak hava da motosiklet sürmek zaten hiç keyifli değil açıkcası,ıslakla bir işim yok oldu ki yağmur yağdı diyelim tempoyu düşürüp devam ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:04 ----------

geçenlerde sıfır alınan zincirin rodajı var dedim kıyamet koptu
    bursalıali bunu beğendi.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    doğada her şeyin rodajı vardır.
    yeni bebek doğduğunda bile hemen kucağa almazlar 40 ı çıkmadan dışarı çıkarmazlar.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    YZFR25
    Lastiğin iyi olduğu hep belliydi fakat çok yumuşak olduğu söyleniyor. Tam zor zar lastiğime karar vermişken bu lastik gündeme geldi.

Mitas Sportforce+ alacaktım. Dünyaca bilinen kullanılan bi lastik ve çok fazla içerik bulunabiliyor. Tutulmuş onaylanmış. Şimdi çıkıt viento acaba diyorum alsam tutuşta ne kadar farkedicek belki de daha kötüdür. Gereksiz hızlı biterse diye korkuyorum.

Bide sportforce ta ortası sert yanları daha yumuşak diye duymuştum acaba bu doğru mudur veya viento da durum böyle mi ?

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de cbf 150 için Anlas Çapra'yı almak istiyorum. Kullanıp da önerecek birileri çıkar mı ki cağğnım forumdan ? He bir de lastik takım ve balans işleri serviste mi oluyor yoksa satılan bayii de bu işi yapıyor mu ?

Madrap2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25 2017
    2019da anlas tournee aldim 11bin km kullandım ve halada çok güzel tutuyor virajlar efsane bir 140lik lastigi gelsede bizde denesek🤗

Motosikleti
    Alıntı Remzidemir41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de cbf 150 için Anlas Çapra'yı almak istiyorum. Kullanıp da önerecek birileri çıkar mı ki cağğnım forumdan ? He bir de lastik takım ve balans işleri serviste mi oluyor yoksa satılan bayii de bu işi yapıyor mu ?
    Ybr 125 motorla 5000-6000 km dir kullanıyorum. belki de daha fazla..
    Kışın taktırdım.
    Önceki eski lastikle paten yapıyordum.
    Yağmur, çamur, toprak, taş, mucur, asfalt, sıcak vs yani her şartta çok iyi bence.
    Hele ki, yağmur altında dahi mıcır-çamur benzeri yollarda bile güven veriyor.
    Dominara da geniş ebatlı düşünüyordum, viento kafamı karıştırdı ama kullandığım ve tecrübe ettiğimle kıyas yapabildiğim için yine capra x olacak muhtemelen.
    Tek sorun ebat ve yanak ölçüleri

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çapra R almayı düşünüyordum aslında. Genelde asfaltta sürdüğüm için. Gerçi bizim yollar malum asfalt/çakıl karışımı . Değerli yorumunuz için teşekkür ederim...

Motosikleti
    Alıntı Remzidemir41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çapra R almayı düşünüyordum aslında. Genelde asfaltta sürdüğüm için. Gerçi bizim yollar malum asfalt/çakıl karışımı . Değerli yorumunuz için teşekkür ederim...
    Capra'nın ilk hamuru ve kalitesi bendekiyse; x ve R özel versiyon olduğu için bence çok çok iyidir..

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    Yaklaşık 2 hafta önce ybr motoruma anlas capra modelini taktırdım 440 liraya. Güzel lastik güven veriyo. Üzerindeki 5 yıllık prellilerden sonra çok güzel geldi.LAstik yumuşak gerçekten güzel.

Ondan yaklaşık 1 hafta sonra da 1000rr ıma Viento sport taktırdım ve ertesi gün memlekete gittim. git-gel 450 km kadar.Önceden rosso corsa takılıydı motorda. Kendimde zaten öyle çok hard kullanan biri değilim. Tanıdığım eski bi yarışçı olan abim takmıştı bundan 1 ay önce kadar. Onunda iyi referansıyla bende taktım. 2 gün önce bir davarın önümde zank diye durmasından ötürü sert fren yaptım ne salma ne kayma yaptı yapıştı asflata bildiğin.Tabi ki bir sc değil ama fiyatına da bakıp çöp dememek lazım.Fiyat olarak en yakın bridgestone rs10 var şu an kampanyada 2000 tl. Ben 120-190 takım anlası 1130 liraya taktırdım geçen hafta Antalya'da.
    Yamaha YBR-125 2008/Honda DYLAN 2008/Honda CBF-150 2011/Kawasaki ER-5 2005/Yamaha fazer8 2011/YAMAHA YZF R1 2010/YAMAHA YZF R1 2014/HONDA CBR 1000RR 2014+YAMAHA YBR-125 2012

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Yeni sattığım cbr250 de Anlas Tournee kullanıyordum. Çok memnundum lastikten. Bundan sonraki motorumda da Anlas kullanacağım. Daha önceden Michelin pilot street vardı sert ve yol tutmayan lastikti. Kesinlikle tavsiye etmem. Anlas 1 numara ��

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler