Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ağır yaralanan motosiklet sürücüsü hayatını kaybetti

Motovento
    REKLAM ALANI
    Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Ağır yaralanan motosiklet sürücüsü hayatını kaybetti

Kastamonu'nun Cide ilçesinde yola serilen çekicinin halatını görmeyerek motosikletiyle takılan Ali İmik, kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Edinilen bilgiye göre, Cide’de Şehirlerarası Otobüs Terminalinde motosikleti kullanan 20 yaşındaki Ali İmik, Saraçlı Sokak üzerinde arkadaşıyla birlikte ilerlerken karşıdan karşıya çekilmiş halata takılarak yaralanmıştı. Kazanın ardından boyun kısmından yaralanan Ali İmik, olay yerine çağrılan 112 Acil Sağlık ekiplerince Cide Devlet Hastanesine kaldırılmış, ilk müdahalesinin ardından Kastamonu Devlet Hastanesine sevk edilmişti.

Ağır yaralanan Ali İmik, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cok basit gibi duruyor buradan bakınca kaza. ölmesine şaşırdım.

allah rahmet eylesin

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    halatın orada ne işi varmış
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Kaskı filan takılı ,ihmalkarlık dikkatsizlik.hava karanlık sanırım göremedi diğer sürücü farkedip duruyor.Sanırım boynu kırılmış olabilir.Allah rahmet eylesin yok yere vefat etti .

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ulan biri en soldan en daha dalar motora çarpar, biri alkollü arkadan çarpar, biri yola halat çeker; abv ne biçim insanlarla yaşıyoruz? İnsan hayatı bu kadar ucuz mu be?
    leons ve birbilent bunu beğendiler.

HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulan biri en soldan en daha dalar motora çarpar, biri alkollü arkadan çarpar, biri yola halat çeker; abv ne biçim insanlarla yaşıyoruz? İnsan hayatı bu kadar ucuz mu be?
    Hükümet çıkıp açıklama yapar belki, vergi zammı getirdik artık o kadar ucuz değil diye.
    fz6_fazer ve Trombosit bunu beğendiler.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Direkt cinayete teşebbüs. Yolda arabayı durdursan arkasına milleti ikaz etmek için işaret koyman gerekiyor. Adam halat çekmiş, hiç işaret yok.
    exteras bunu beğendi.

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı HRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hükümet çıkıp açıklama yapar belki, vergi zammı getirdik artık o kadar ucuz değil diye.
    Dostum muhalif olacağım diye saçmalamışsın. Bende desteklemiyorum ama yazmış olmak için ya da muhalif olmak yazmıyorum.
    HRider ve allegromod bunu beğendiler.

HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    Alıntı RideForLife. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum muhalif olacağım diye saçmalamışsın. Bende desteklemiyorum ama yazmış olmak için ya da muhalif olmak yazmıyorum.
    Saçmalamak için yazıyorum zaten? Yazabilirsin dostum sana yazma diyen yok, saygı ve üslup kuralları içerisinde istediğini yaz. Mantıklı konuştuğumu gören çok nadir insan vardır bu forumda, he konuşunca tam konuşurum orası ayrı. Herkes kendi işine baksın, yardımlaşalım eğlenelim tartışalım keyif almaya bak iyi forumlar dilerim efendim..
    odo bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    O çekiciyi kullanan hayvan evladını Allah bildiği gibi yapsın. "Cehalet" dediğimiz kavramın ete kemiğe bürünmüş hali. Nasıl oraya bir uyarı levhası,işareti vs koymayı akıl edemez bir insan? Hani eğitim konusunu da geçtim hiç mi zeka olmaz bir insanda?
    YERUÇAĞI, exteras, leons ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahnet eylesin...
    Bir insanın nitelik kazanması çok meşakkatli ve emek gerektiren bir süreç. Mevcut ortamda insanların nitelik kazanması gereksiz hatta hoş karşılanmayan bir durum. Eee, ondan sonra;
    Hiçbir şey söylemiyorum. Sonuçları görüyorsunuz.
    Kazasız belasız sürüşler...

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yol da yol ha. ara sokak falan da değil baya köşe başı. bunun gibi sorumsuz insanlara sağlamından minimum 10-20 yıl hapsi dayasan inim inim inlerler içerde hatalarını anca öyle anlarlar. giden masum bir can oldu.

y.selimbatu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şun An Yok.
    Rahmetli Barkın Boğaz Köprüsünde yayaya çarpıp öldü unutmayın. Bu ülkede yolda heran herşey olur. O yüzden bu tutkuyu yenemiyorsanız motosikletle dünyayı gezin, Türkiye trafiğinden motosiklet felan kullanılmaz. Hoş vergilerle bu dahada kullanılmaz hale geldi o ayrı mevzu.

Daha bugün ışıklarda kenarda beklerken arkadan kasksız kurye skuter le çarptı bana. Neye uğradığımı şaşırdım. Napıyorsun ölücez dedim. Bir de ne var sanki ya diye fırça attı bana güler misin ağlar mısın.

Rilde for life Kardeşim adam türkiyede vergiler fazla demiş. Yalan mı yani. Her boku yanlış anlama problemin mi var.

Yav bunlar ne kadar pisi pisine ölmeler böyle biri alkol alıp motor biçiyor öbürü halat çekiyor ne biçim iş ne biçim düzen

HerveauX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 2021
    Türkiye de insan hayatı bu kadar ucuz işte

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok basit gibi duruyor buradan bakınca kaza. ölmesine şaşırdım.

allah rahmet eylesin
    Bence o kadar da basit durmuyor, halat sürücünün soluk borusuna denk gelirse kıkırdak dokuyu kırması hiç de zor olmayacaktır, yaralı kişi ambulans gelene kadar ciddi solunum sıkıntısı çekmiştir ve beyni ağır hasar görmüştür diye tahmin ediyorum. Arkadaşımız yaşasaydı bile muhtemelen bitkisel hayattan öteye geçemeyecekti

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)