Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

oğuzhan muslu adındaki arkadaşın yaptığı kaza ve yaptığı ayıp

Motovento
    REKLAM ALANI
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    öncelikle kendisine geçmiş olsun diyorum ve yaptığı kazanın linkini buraya paylaşıyorum.

her apaçi arkadaşın başına gelebilecek normal şeyler bunlar.

sonra motorun sahibinden gelen paylaşım geldi karşıma. neden se oğuzhan muslunun videosunun karşıma gelip onu izlememden sonra geldi.
    google bu işi iyi yapıyor yalnız.

motorun sahibinin paylaşımı da bu link te

şimdi diceksiniz ki eee kendi etmiş kendi bulmuş bize ne?

söylüyorum. son paylaştığım linkte 1:25 den 1:35 aralığını dinleyin

motoru servise bırakacaklar(mış) ama izleyicilere video çıksın diye servise vermekten vaz geçip kendileri yapmaya karar vermişler.
    izleyiciler de hepsi saf tabi inanmışlar.

motoru bugün yarın ilanlarda olduğu yerde yan yatması var hasar kayıtsız diye görürüz artık
    muhammetcon bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    1 izleme daha kazanmaması için izlemiycem çünkü sevmiyorum,yazıyı okumam yeterli oldu
    mavzer-i, sutlusoda, wing41 ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    doğal olarak bizde "sibiyar 250" ile "ar 25" ve türevi motosikletlere kötü gözle bakmakta haklı oluyoruz.
    gezginkral, birbilent, khaledome ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğal olarak bizde "sibiyar 250" ile "ar 25" ve türevi motosikletlere kötü gözle bakmakta haklı oluyoruz.
    Zaten o klasmandaki motorların hepsi amacı farklı oluyor, sınırlarını zorluyorlar. Mesela benim motorumda öyle. Tam bir dirft makinası ama ben yap(a)mıyorum. Sadece hızlanmak istediğim yerlerde hızlanıyorum o kadar. Umarım ben bir gün satmak istediğimde apaçilik yapmışsın demezler :D

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Benim de karşıma çıktı video.
    İzlemeye ÇALIŞTIM.
    garip bir aksanla konuşmaya çalışıyor.
    İnandırmaya çalışıyor.
    Kaza 5-10 saniyelik ama tamamen boş konuşmalar.
    Zaten kaza oluşumunun başı var, sonra kendisi havada ekranı dondurup konuşuyor.
    Bir elinde bayrak, ekipmansızca ( dpor ayakkabı, kot pantolon ) tekere kakmaya çalışıyor. Ama Allah için kaskı vardı..

14-15 yaşımda yeni nesilden olsam bile izlemezdim. Çünkü, ben yeni nesilken de böyle şeylerle gaz gelmiyordum.

Hele ( yıllar önce açtığım - özellikle erkek süeücüler - konulu başlığımda olan konu ) depodaki kasık bölgesine denk gelen göçükten bahsederken;; önce yunurtalıklarım deyip sonra taş...ım Eğmiş depoyu diye kompleksli ergen vurgulamaları..
    Videodaki tek güzel görüntü ( bilerek ya da bilmeyerek ) düşen kişiden önce, düşmüş bayrağı kaldırmaları olmuş. Onu da seçim zamanındaki fırsatçılar gibi müzikle desteklemişler.
    Yapılması gerekeni yapmak, övünç kaynağına dönüştü.
    Demek ki bunlar askerlik yaparken talim atışı yapsalar ohooo...!

Videınun altına da buna benzery şeyler yazacaktım.
    Primlendirmeyim dedim.
    Malum, eskiden utanılacak şeyleri şimdi raiting diye pazar taktiğinde kullanıyorlar.
    Kişiyi tanımam, utanır-utanmaz bilmem. Genel anlamda konuştum.
    Neyse, çok uzattım.
    Alikenan, izzmarit, brkkrtt ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Gorkem.IX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    O motor 4.000₺ ye zor toplanır bence.
    HRider bunu beğendi.

Alıntı Gorkem.IX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O motor 4.000₺ ye zor toplanır bence.
    Aynen, ön amortisör gitmiş, ön jant gitmiş (belki disk falanda gitmiştir), grenajlar gitmiş, kuyruk kısmı muhtemeln gitmiştir. O kadar sert darbe ile gidon-şaşe bağlantısı eğilmiştir. Birde bir sürü ufak tefek sorunlarda çıkar.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cogu insan bunu yapıyor, alısmadınız mı

acıkcası yadırgamadım bu nedenl

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu arkadaşın videolarına her denk gelip izleyişimde istisnasız yakında bu bir yerde patlar kesin diyordum yanılmadım.

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Trafiğe kapalı alada yapıyor. Burda diyebileceğimiz tek şey hani belki olumsuz olarak ekipman eksiğinin oluşu. Gerisi bizi ilgilendirmez yok apaçiymiş yok motorun canını alıyormuş. Trafiğe kapalı alanda istediğini yapsın. Ayrıca ben tamir videolarını izlemeyi çok seviyorum ister bu çocuk olsun ister hindistanlı abiler olsun. Video çıkar demesinde yanlış bir şey görmedim ben. Haklı benim gibi daha çok kişi var tamir videosu izlemeui seven. Ha trafiğe açık alanda yaptığı şeyler asla tasvip etmiyorum aşırı yanlış. Ama böyle bi durumda da boşa laf etmeye gerek yok. Başkasına sebep olmamış o sevindirici...

sutlusoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Başkasına sebep olmamış olması olmayacağı anlamına gelmiyor.
    Çoluk çocuğumuzdan, kardeşlerimizden uzak dursun bunlar.

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Hapse falan girip çıkan, bmw arabaya viski döken falan herif mi bu? Motomania'da bahsediyordu.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Irzına geçmediği Cbr 250 kalmadı. Çocuk resmen Cbr 250 dünyasının Önder Someri, Nuri Alçosu, tecavüzcü Coşkunu.
    Jeansque, Stock Sever, exteras ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

bu apaci kardes yarin motoru ilana koydugunda eger bu kazadan bahsetmezse dedikleriniz dogru ama bahsederse ki (at yalani öpeyim inanani) bize laf etmek dusmez.
    diger bir konu ise bu tarz insanlarin (!) genclere her turlu kötu örnek olusturdugu icin piyasada barindirmamak gerekir ama elden ne gelir.

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle kendisine geçmiş olsun diyorum ve yaptığı kazanın linkini buraya paylaşıyorum.

her apaçi arkadaşın başına gelebilecek normal şeyler bunlar.

sonra motorun sahibinden gelen paylaşım geldi karşıma. neden se oğuzhan muslunun videosunun karşıma gelip onu izlememden sonra geldi.
    google bu işi iyi yapıyor yalnız.

motorun sahibinin paylaşımı da bu link te

şimdi diceksiniz ki eee kendi etmiş kendi bulmuş bize ne?

söylüyorum. son paylaştığım linkte 1:25 den 1:35 aralığını dinleyin

motoru servise bırakacaklar(mış) ama izleyicilere video çıksın diye servise vermekten vaz geçip kendileri yapmaya karar vermişler.
    izleyiciler de hepsi saf tabi inanmışlar.

motoru bugün yarın ilanlarda olduğu yerde yan yatması var hasar kayıtsız diye görürüz artık
    zaten motosikletin sahibi konudan okadar uzakki 4 binlira falan masrafı var diyor birde bu adamın youtube kanalı ve 45 bin abonesi var daha üzerine konuşmaya gerek var mı bilmiyorum Ayrıca lastiklerin halini görünce bu çocukların hala nasıl hayatta olduğunu merak ettim
    exteras bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    ahshahahahahsa lan ne güldüm yok böyle bir kazaaa.geçmiş olsun demicem tabi allah akıl fikir versin.izlenme olsun diye al en popüler motoru kaldır önü arkayı tamam işte izlenme gelsin.viski ile araba çalıştırma yok vites atarak tek tekerde motor sürme.bunlar için öldürmeyen allah öldürmüyor deniyor işte.bu arada ehliyeti olduğunu pek sanmıyorum pek çok kez ehliyet gitti diye biliyorum bu arkadaşın.4000 tutar tabi masrafı dururken düşünde 1000lik oluyorsun

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 izleme daha kazanmaması için izlemiycem çünkü sevmiyorum,yazıyı okumam yeterli oldu
    çok kısa 1-2 dk kadar izleyip kaparsanız izlenme sayılmıyor

1- DEPO
    Yüksek ihtimal çıkma bulurlar. Biz 750TL diyelim.

2- AMORTİSÖR TAKIM
    Bunu da yüksek ihtimal çıkma bulurlar. Buna da 750 diyelim.

3- ÖN ÇAMURLUK
    Tahminim sıfır alırlar (: 250TL vardır.

4- ÖN JANT
    Bu kesin çıkma alınacak ve fiyatını 500TL diyorum. (Turuncu boya atılır buna da 100TL ekleriz). 600TL

5- GİDON
    Sağ & sol değişirse 500TL görür sanırım.

6- MESNET
    Yalan olmuş sanırım 200TL'de bu tutar.

7- RADYATÖR
    Bu da kesin çıkma alınacak buna da 500TL diyorum.

8- KAFA GRENAJI
    200TL diyorum.

9- FAR
    Çıkma buna da 400TL diyorum.

10- AYNA TAKIMI
    150TL diyorum.

11- SİNYAL
    100TL diyorum

TOPLAM 4.400TL ve bunlar ön tarafta alınacak parçalar. Dahası vardır iyice bakmak lazım.
    mavzer-i bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar 200ns - Yamaha mt-25abs
    ahahahahhah ya şimdi eleştiren arkadaşlar olabilir fakat zerre üzülmedim. he sevindim mi? hayır. ama hiç de üzülmedim. trafiğe kapalı alanda yapıyor olması bu olayın masum olduğunu göstermez ki birkaç videosunu izleyen bilir ki trafikte daha fazlasını yapıyor. şöyle de birşey var sen kaşınırsan o tarz hareketler yaparsan riski otomatikman daha da artırmış oluyorsun.

bahsedilen arkadaşın eğitim seviyesi tahminimce ortaokul falan, her cümlelerindeki akan cahilliği sığlığı basitliği görebilirsiniz. normalde hiçbir meslek erbabı olamayacak kadar boş bir adam ancak taksiye falan çıkabilecek tipte bir adam bir şekilde youtube'dan 12-14 yaş izleyici kitlesi sayesinde para kazanıyor. iki sözğnden biri 'şu kadar teğ leğ verdik arkadaşlar' ve 'te re de tek arkadaşlar' olan bir kekodan faydalı birşey beklememek gerekir.

videoya gelecek olursak pek de yorum yapmaya gerek yok zaten ne olduğu ortada. ama yok ta....klarıma beton yetmez yok bu depoyu bu hale getirmek için nasıl bir ta...ak lazım gibi laflar zaten o seviyede cahil ve kültürsüz birisinden duyulması çok normal laflar. etrafındakiler de keza öyle. tencere kapak misali.

geçen bir videosu vardı bana r25 alamaz dediniz bakın gittim aldım. aslında pek istemiyordum ama öyle canım sıkıldı gittim aldım falan gibi boş boş cümleler kuruyordu yine. he aldığı motor da sıfır değil 2016 mı ne zar zor 20 vermiş onun ağlaklığını yapıyordu dahasını izlemedim bile.
    maalesef izleyici kitlesinin yaş ve kültür seviyesi belli. bence bu forum bu konuda gayet iyi. o yüzden böyle gereksiz boş tiplerin burada adını bile anmaya gerek yok. çünkü bunlara göre adını her andığınızda kıskanıyorsunuz imreniyorsunuz çatlıyorsunuz deliriyorsunuz çekemiyorsunuz falan filan.

o yüzden salın boşver muhtemelen yakında helvasını yerler. bir bu bir de eski bisikletçi bi eleman var bu günlerde o da helvasına fıstık toplamakla meşgul. bırakın doğal seleksiyon işini yapsın.
    Anfibi, espresso, levend84 ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    neyse şunu yazayım da ilerde bu arkadaş vefat edince alıntı yaparım;

büyük kazalardan önce genelde uyarı denilebilecek seviyede nispeten küçük-orta ölçekli kazalar yapılır. bu kazalardan sonra "kısa bir süre" trafikte düzgün kullanılır.

daha sonra da apaçiliğe kalındığı yerden devam etmenin neticesinde hepimizin bildiği gibi nasıl bilirdiniz iyi bilirdik, hakkınızı helal ediyor musunuz tarzı bir sonuca ulaşılır

en iyi ihtimalle de maddi duruma göre akülü veya tekerlekli sandalye seçimi yapılabilir.

etrafınızdaki ölümlü motosiklet kazalarına baktığınızda büyük bir çoğunluğun önceden küçük veya orta ölçekte kazalar yaptığını görebilirsiniz.

adını şu an hatırlamadığım -forumda da konusu olan- CBR600rr'a abs takan bir arkadaş da böyle bir süreç içinde vefat etmişti.
    levend84, Umit1923 ve exteras bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)