Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yağ filitresi sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI
    mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar, bugün yağı değiştim ama yağ filitresini değişmek istemedim.Sökmüşken yağ filitresinin ordaki eski yağıda temizleyim derken yağ filitresini iç ettim.Mecbur sökmek zorunda kaldım.Sonuç olarak yağ filitresi yok.Yağ filitresi olmadan yağ pompalamaya devam edermi?Ne gibi sakıncaları var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı mavellen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, bugün yağı değiştim ama yağ filitresini değişmek istemedim.Sökmüşken yağ filitresinin ordaki eski yağıda temizleyim derken yağ filitresini iç ettim.Mecbur sökmek zorunda kaldım.Sonuç olarak yağ filitresi yok.Yağ filitresi olmadan yağ pompalamaya devam edermi?Ne gibi sakıncaları var.
    Sipariş ver gelsin. Salı günü binersin motoruna bugün binmen şart mı? Hee ben ısrarla bineceğim dersen, filtreden dolayı geçemeyen yağdaki partükülleri/metal tozlarını üst tarafa(piston/üst kapak vs.) geçirirsin benden söylemesi.

Alıntı gezginkral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sipariş ver gelsin. Salı günü binersin motoruna bugün binmen şart mı? Hee ben ısrarla bineceğim dersen, filtreden dolayı geçemeyen yağdaki partükülleri/metal tozlarını üst tarafa(piston/üst kapak vs.) geçirirsin benden söylemesi.
    Okumadanmı yazdın?Motora şimdi biniyorum veya bineceğimmi yazmışım.Negibi sakıncası var öğrenmek için yazdım.Biliyorsan yaz bilmiyorsan nediye gergin gergin yazıyorsun.Zorlamı yazdırıyorlar sana.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Yağı pompalar ama direkt olarak yere pompalar, motora marş yapmayın. Yağ filtresi olmadan motorda yağ döngüsü tamamlanmaz.

Alıntı mavellen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okumadanmı yazdın?Motora şimdi biniyorum veya bineceğimmi yazmışım.Negibi sakıncası var öğrenmek için yazdım.Biliyorsan yaz bilmiyorsan nediye gergin gergin yazıyorsun.Zorlamı yazdırıyorlar sana.
    Ben, filtre yok vs. diyince bineceksin diye anladım kusura bakma.

yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Filtrenin takılacağı yerden yağ boşalır filtresiz çalıştırma.

Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    duzenle attım o yoruma yanlıs yazdım dıye , senın gıbı forum ozurlu bos adamlarda burda gelip turkce ogren der eğitim ve sosyal durumunu sorsak 3bin liraya calısan lise mezunu bos bı adam cıkacak burda konusuyor
    Sözün bittiği yer. Senin gibi dengesize cevap vermeye değmez.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    N'oluyor yahu?

Neden milletin eli birbirinin boğazında?

Mesajları neden sildiniz?Çok para kazan okumuş kültürlü ve aylık 3 binlira kazananı hor gören bu saygıdeğer muhteremi dava edecektim.Tühki çıktıları almadım.Bu silinen mesajların çıktılarına nasıl ulaşabilirim? Hakaret et yanına kalsın.Umarım hakimin karşısındada böyle konuşkan olursun.

Site yönetiminden ricam silinen mesajların ekran görüntülerini alabilirmiyim? Öyle önüne gelene embesil diyemessin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)