Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KASK KAMERASI TAVSİYE

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Arkadaşlar Merhaba. Deneyimli arkadaşlardan tavsiye istiyorum kamera alacağım ve piyasada farklı fiyatlarda çok farklı ürünler var bazıları çok kötü bazıları çok iyi fiyatları çok yüksek aklımda iki model var kullanan veya kullanmış olan kişiler deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.Bütçem 1.500 TL.

1- Gopro Hero 5 Black Edition ( Temiz 2. el )

2- Sjcam Sj7 Star 4k (Sıfır kapalı kutu)

Bu ikisinin fiyatları birbirine yakın farkları biri sıfır biri ikinci el , Goproyu istememin en büyük sebebi görüntü sabitleme titreşim engelleme özelliği mevcut olduğu için.

Söylemiş olduğum bütçe bandında daha farklı kamera seçeneklerine de açığım şimdiden teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Youtube'a bu modelleri yazıp aralarına VS yazarsan karşılaştırma videoları bulabilirsin.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Yaptım zaten görüntü kalitesi olarak hemen hemen aynılar gyro özelliği ikisinde de varmış şimdi başka bir video izlerken farkettim yani ikisinde de titreşim engelleme var benim burada sormamın sebebi deneyimi olan kişilerden 1. ağızdan deneyimlerini dinlemek ona göre bir karar vermek.

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    Çekim kalitelerini falan çok bilmiyorum ama bende eski bir go pro var alalı 5 yıl oldu. Hala deniz altı motosiklet heryerde kullanıyorum. Bir dönem sjcam aldım kaan elektronikten 1 yıl dayandı cihaz. Bence go pronun ölüsü bile iş yapar hiç boşuna heycan aramayın. Sadece alacağınız go pronun faturası vs olmasına dikkat edin. Bazen go prolarda değişik problemler yaşanabiliyor. Çok güçlü bir garanti destek hizmetleri var böyle bir imkan olursa kafanız rahat olur.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Kesinlikle Dji action, aldığıma çok memnunum ve tam bir kamera, hem kaska hem de normal çekimler için kullanıyorum. görüntü sabitleme harika çalışıyor.

Alıntı Metela adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle Dji action, aldığıma çok memnunum ve tam bir kamera, hem kaska hem de normal çekimler için kullanıyorum. görüntü sabitleme harika çalışıyor.
    Fotoğraf çekiyor musunuz? Kalitesi nasıl? mümkünse örnek yükleyebilir misiniz?

bajajpulsar2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CygnusL(2015)-NS200(2015)-MT25(2020)
    bence sadece kaskta kullanacaksan ve amaç güvenlikse yani kaza falan yaparsam kayıt edeyim ise; motosiklet için ön ve arka olmak üzere 2 kameralı ekranlı falan sistemler var. sürekli kayıt yapıyor isterseniz ekranı gidona bağlayıp arkayı görmenizi mümkün kılıyor ve bu kameralardan daha ucuza satılıyor çin sitelerinde.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Alıntı yokon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotoğraf çekiyor musunuz? Kalitesi nasıl? mümkünse örnek yükleyebilir misiniz?
    İnternette çok örnek var, bakmanızı tavsiye ederim, Hero 7 ile arasında pek bir fark yok.

Çekip göndermek yerine bu incelemeye ve çekilen fotoğraflara bakmanızı tavsiye ederim

https://www.firstquadcopter.com/revi...action-review/

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Bence hiç heyecan aramaya gerek yok. Her türlü go pro. Bende hero3+ var. Alma niyetim olsa gene gider go pro alırım. Hero5 olur 15 olur fark etmez çalışan bi go prodan başka hiçbir şeye ihtiyacınız yok. Benim tavsiyem bu yönde...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)