Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Goldwing ile goldwing dct arasında kaldım acil yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi allahaşkina goldwing alabilecek adamın forumda ne işi var ya
    Lütfen insanları dışlamayalım.

Bir sürü yeni motosiklet alıyorum. Aşağılanacağımdan çekinip paylaşamıyorum bile... Hep eziyorsunuz böyle çünkü

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:05 ----------

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aklıma bişi geldi.

malum siteye girin, türkiyedeki tüm ilanları pahalıdan ucuza sıralandırın.

ulan 800 bin liralık motorda 1000 km yapmıs adam.

neredeyse asırı lüks tüm motorlarda km inandıcırı olamayacak kadar düşük.

nedendir acaba
    Çünkü ilk ve tek değil, dördüncü, beşinci araç. A'dan B'ye değil, zaman ayrılıp A'dan A'ya zevk maksatlı kullanılmakta.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    A'dan A'ya kullansan da o km olmaz yav

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    aklıma bişi geldi.

malum siteye girin, türkiyedeki tüm ilanları pahalıdan ucuza sıralandırın.

ulan 800 bin liralık motorda 1000 km yapmıs adam.

neredeyse asırı lüks tüm motorlarda km inandıcırı olamayacak kadar düşük.

nedendir acaba
    Totosu yemiyor olabilir mi?
    ''Bir adam hangi yolda gidiyorsa, o yol onun kendi seçimidir.'' İp Man

Motosikleti
    SD 1290R
    A'dan A'ya kullansan da o km olmaz yav
    Aradaki mesafe sıfır çünkü değil mi

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:11 ----------

Alıntı sallami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Totosu yemiyor olabilir mi?
    Bir-iki örnek olsa belki. Ancak genel bir izlenim olduğu üzere "lüks motosikletlerin sahiplerinin totosu yemiyor" iddiası biraz kedi-ciğer kokmakta...

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    İlanlara baktığım zaman en üstlerde ya ok gibi fırlayan makineler, yada amerika gibi dümdüz yol isteyen custom makineler var. en baştaki makineleri İstanbul trafiğinde kullanmak büyük cesaret, yani parayla satılan bir şey değil. Kullanmak isteyebileceğin yerlerde genelde trafiğin çok sıkışık olduğu yerler. Yani kedi-ciğerden ziyade mekan-zaman meselesi, bizim buralarda Amerika gibi geniş yerlerde açılmış mekanlar yok. Burada mekanlar genelde dar yerlerdedir. Custom makine ile gitmek her babayiğidin harcı değil, kullanamaz isen rezil olmakta var işin ucunda. Yetişemediğim şeye mundar demiyorum. Yerim dar değil, yenim dar meselesi.

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aradaki mesafe sıfır çünkü değil mi

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:11 ----------

Bir-iki örnek olsa belki. Ancak genel bir izlenim olduğu üzere "lüks motosikletlerin sahiplerinin totosu yemiyor" iddiası biraz kedi-ciğer kokmakta...

paralel evren aga.

flash da A noktasından yola cıkıyor ancak A noktasına varıp baya yol kat ediyor :D
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı sallami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Custom makine ile gitmek her babayiğidin harcı değil, kullanamaz isen rezil olmakta var işin ucunda.
    Muhtemelen kullanmadiginiz icin boyle yaziyorsunuz. Buyuk ve agir motosikletleri kullanmanin zor oldugu dusuncesi yaygin bir yanilgi...

1500cc ve ustu her turlu custom chopper ve cruiser'i kullanmak kesinlikle basacikilamayacak bir sorun degil. Uzun ve sisman da, kisa ve siska da rahatlikla kullanir biraz alistiktan sonra. Elektronik desteksiz 600cc ve ustu SS'ler icin aynisini soyleyemem ama...

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Ne yani şimdi üyeliğini iptal et mi diyorsun?

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hasangazili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne yani şimdi üyeliğini iptal et mi diyorsun?
    Maksat muhabbet olsun be ya.
    Ama olur da ileride hasbelkader goldwing sahibi olursam bunun için özel bir başlık açarım. Hatta isteyene (forum üyelerine) bir tur bile veririm.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Goldwing sahibi olup da forumda "Merhaba abilerim Goldwing aldım, ne yağ koyayım?" , "Goldwing sizce uzun yola gider mi?" , "Selamın aleyküm abilerim Goldwing için kask önerisi rica ediyorum" , "Goldwing'im var ama hangi devirlerde vites atmalıyım?" , "Honda'ya Japonya'nın Tofaşı benzetmesi yapmışlar, o zaman Goldwing Kartal Slx mi?" gibi yorum yapan, post açanları bizzat Honda'nın Ceo'su uçağa atlayıp Türkiye'ye gelerek tokatlıyormuş.

bi genc arkadaş motosikelt alacağı için para gerekiyormuş iş önerisi talep etmişti bende konu acacam

"goldwing alacam da para biriktirmek için iş önerisi"

sonra da "goldwinge ls2 kask yakışır mı"

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Goldwing sahibi olup da forumda "Merhaba abilerim Goldwing aldım, ne yağ koyayım?" , "Goldwing sizce uzun yola gider mi?" , "Selamın aleyküm abilerim Goldwing için kask önerisi rica ediyorum" , "Goldwing'im var ama hangi devirlerde vites atmalıyım?" , "Honda'ya Japonya'nın Tofaşı benzetmesi yapmışlar, o zaman Goldwing Kartal Slx mi?" gibi yorum yapan, post açanları bizzat Honda'nın Ceo'su uçağa atlayıp Türkiye'ye gelerek tokatlıyormuş.
    MT10 için oldu. Goldwing için neden olmasın?
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MT10 için oldu. Goldwing için neden olmasın?
    Zamanında imkanımız olsaydı da keşke ilk motor olarak Goldwing alsaydık, tersine evrim misali her 2 senede bir cc ufaltırdım.

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Puhahaha alem adamsın ha! "Goldwing'im sabahları çalışmıyor acil yardım" başlığını görsem kahkaha atarım herhalde.

Kral, yarım saattir gülüyorum ya.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Puhahaha alem adamsın ha! "Goldwing'im sabahları çalışmıyor acil yardım" başlığını görsem kahkaha atarım herhalde.

Kral, yarım saattir gülüyorum ya.
    *Öğrenci adamım, okul-ev arası günlük 5 km, haftasonları da manitayla uzun yol (15 km) yapacağım, sizce Goldwing uygun mu? Bakımı ve yakıt tüketimi beni sarsar mı?
    *Motora yeni başlamayı düşünüyor ve Goldwing almayı planlıyorum, A1 ehliyetle kullanılabiliyor mu?
    *Goldwing sahibiyim, zincir bakımı için gaz yağı, İpone,Motul, otomatik yağlama vs ne gerekiyorsa N11'den satın aldım, lakin zincir nerede? Bulamıyorum, sağ mı sol mu?

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Maksat muhabbet olsun be ya.
    Ama olur da ileride hasbelkader goldwing sahibi olursam bunun için özel bir başlık açarım. Hatta isteyene (forum üyelerine) bir tur bile veririm.
    Hoka bak söz ağızdan çıkar . Yarın, öbür gün Gadir Mevlam sana bi Goldwing cik nasip ederse sözünü yemezsin değil mi? Hemi de artıkın yaşımız yüzü suyu hörmetine ve dahi evvela biz askıntı olduğumuz içün birinci tur siftahını
    bu fakirin yapması iktiza eder. 4 gözünen bekliyom GOLDWİNG cağız ALDIK heberini.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben gerizekali miyim 2020 multistrada enduro alarak? Veya bunu alabildim diye zengin pezevenk miyim? Alamiyorsam da fakir denyo muyum? Niye bir siniflastirma var hep? Pahali motosiklet alabilenler motorcu degil mi? Veya alamayanlar da motorcu sayilmiyor mu?

Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoka bak söz ağızdan çıkar . Yarın, öbür gün Gadir Mevlam sana bi Goldwing cik nasip ederse sözünü yemezsin değil mi? Hemi de artıkın yaşımız yüzü suyu hörmetine ve dahi evvela biz askıntı olduğumuz içün birinci tur siftahını
    bu fakirin yapması iktiza eder. 4 gözünen bekliyom GOLDWİNG cağız ALDIK heberini.
    Ali abi sana sana motoru bırakırım ayıp ediyon. O kadar para bulursam Uludağ'a çıkarız senle, meşhur bursa köftesi yeriz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:54 ----------

Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben gerizekali miyim 2020 multistrada enduro alarak? Veya bunu alabildim diye zengin pezevenk miyim? Alamiyorsam da fakir denyo muyum? Niye bir siniflastirma var hep? Pahali motosiklet alabilenler motorcu degil mi? Veya alamayanlar da motorcu sayilmiyor mu?
    Sakin ol şampiyon. Sadece biraz eğlenmek istemiştik dostum, o kadar..

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Hoka , şaka , espri , latife hepsi. Amma Bursa'da benim evim Kayhan kebapçılar çarşısında. Eğer Bursa'ya gelir de beni telefon
    ile aramazsan darılırım, gücenirim. Yalnız bu M.T.in mesaj sisteminden , profilimdeki telden ara. Görüşebilmek ümidiyle.

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:43 ----------

M.T. in mesaj sisteminden değil , cep telden ara.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)