Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Interkom tamiri

Motovento
    REKLAM ALANI
    nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    Merhaba KN1000 interkomum var. Interkoma takilan kablo yerini biraz bastirinca 2 kulaga da ses geliyor. Birakinca birine geliyor. Fiziki bir bozukluk deforme yok ama bastirmayinca bir yone iki kulaga ses gelmiyor.

Ne onerirsiniz? Ben yapabilir miyim? Bu sorunu kim cozer elektrikciler mi? Istanbul Umraniye Cekmekoy kimi onerirsiniz.

Tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seramik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Telefoncuya götürün onlar halleder.
    Hem canınız sıkılmaz hem de fazla bir ücret tutmaz.

Motosikleti
    yamaha mt-25
    kulaklık soketin plastiği soyulacak kopan kablo lehimlenip makaron+silikonla soyulan yer kapatılacak

yada yeni soket al. sanırım 8 pin mini usb soketi kullanıyor.

nicknamer bunu beğendi.

Mallaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GS ADV
    Maalesef interkomların makus talihi bu. Bende de freddconn var. Yeni kulaklık da aldım fakat bir iki ay sonra illaki temassızlık yapıyor

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Bende zamanında (5 yıl önce) paraya acımayıp aldığım 2'li Midland BT-Next Conference'ler hala taş gibi. (Dışı biraz yıprandı, kozmetik kaplama yer yer çatladı, yazılar kısmen silindi vs. ama işlevini mükemmelen yerine getiriyor. Firma da halen telefon uygulamasına güncelleme yapıyor...) Nazar değmesin, yenisini almaya çalışsam takım olarak herhalde en az 3-4.000TL bugün. O zaman 1.200TL vermiştim galiba. Yedek parçası falan da bulunuyor; sene başı yeni kask aldım, yeni kaska komple montaj takımı (iki tip tutacak, kulaklıklar, iki tip mikrofon takımı vs.) bulabildim. (Malum o kablolar vs. hassas, bana olmadı ama bazen kablo sorunları da yaşanabiliyor...)

Kısaca; ne kadar para o kadar köfte arkadaşlar: Bilindik düzgün firmaların ürünlerini alırsanız sıkıntı yaşamazsınız, yaşarsanız da garanti kapsamında değiştirme, tamirat, yedek parça bulma vs. sıkıntı yaşamazsınız...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:00 ----------

Bir ekleme; Midland için Türkiye'de temsilci/distribütör firma var ve müşteriye yaklaşım ve ilgi gayet pozitif; arayıp konuşabilir / teknik konularda yardım isteyebilirsiniz...

nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    Alıntı zuluman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kulaklık soketin plastiği soyulacak kopan kablo lehimlenip makaron+silikonla soyulan yer kapatılacak

yada yeni soket al. sanırım 8 pin mini usb soketi kullanıyor.

https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1xnehQ...kt.jpg_q50.jpg
    Aranilan yanit tesekkur ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler