Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 110ft

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar hepinize selamlar..Gurupta yeniyim mondial 110ft motosiklet aldim ayağımızı yerden kesecek kadar. Kaportalarda eksikler var baya kırık parçaları. Bunun kaportasina 100kh ukh modellerinin kaportasi uyuyormu deneyen varmi acaba? Bazi ustalar uyuyor bazilari uymuyor dedi. Elime gecse kendim deneyecegim ama cikma bulamadim 100luk kaportasi..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Bulundugun yerde veya İnternetten yedek parça satişi yapan yerleri ara sor.

İllaki bir çözüm bulursun

Sordum bazıları uymuyor dedi bazıları uyuyor dedi. Arkadasta 100kh var yan yana koyduk civata yerleri ayni yerlerde ama emin olamadim ondan sökemedik kiriliyor diye. Bilen varsa bi sorayim dedim. Vakit ayırıp ilgilendiginiz icin teşekkür ederim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Uyacagını sanmıyorum o motor cok saglamdır ancak kaportası da bıraz dandıktır. Dorado efısıo ıle aynı kaporta parcaları vardır renk degısımı ıstersen yapabılırsın. Bır de aynı motoru 100 cc olarak rmg motogusto getırmıs onun bayısınde de kaporta parçalarını farklı renklerde bulabılırsn

Motosikleti
    honda cm125t ve kuba dragon 110cc
    mondial kh, ukh, ukg, ft hepsinin kaportası birebir uyumludur

Öncelikle yorumunuz için cok teşekkür ederim. Siz daha once denedinizmi hocam yoksa tamirci falanmisiniz? Elimde olsa bende deneyecegim kh ukh modellerinin grenajini bosuna alip siparis vermekte istemedim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:43 ----------

Kendi grenaji var hocam alacagim ama kh ukh modellerinin kaportalari daha fazla bulunuyor hem daha hosuma gidiyor. Sonra kırılırsa bir yeri çıkma falan bulup takarim diye onu tercih ediyordum. Teşekkür ederim yorumunuz icin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler